Marc Anthony True Professional, Easy Lites Instant Highlighting Spray (Spray rozjaśniający do włosów)

Spray Easy Lites Marc Anthony błyskawicznie i trwale rozjaśnia włosy. Nadaje się do wszystkich kolorów włosów, bez względu na to czy są one naturalne czy farbowane. Delikatna formuła oparta o ekstrakt z owoców i kwiat rumianku pozwala rozjaśnić pasma włosów ton w ton, zgodnie z pożądaną ilością i odcieniem refleksów. Spray nie niszczy włosów, zawarte w nim składniki aktywne pozostawiają włosy odżywione, nawilżone i pełne naturalnego blasku. Działanie sprayu aktywowane jest pod wpływem temperatury.

w sprayu
rozjaśniacze
zapachowa
Trwałość
długotrwałe

Super

Spray był super i żałuję że nie jest już dostępny.
Do teraz nie znalazłam jego następcy.
Sprayem psikałam wybrane pasemka i przejeżdżałam po tym prostownicą (dodam że trzeba mieć prostownice która rozgrzewa się do solidnej temperatury, bo przy takiej najtańszej, słabej, bez regulacji temp. efektu nie było. Przy mocniejszej – owszem.
Geniusz tego produktu polegał na tym że dało się samodzielnie wyczarować subtelne refleksy, które w moim przypadku idealnie łączyły przerośnięte lekkie ombre z resztą włosów.
Dodam że robiłam to na włosach wręcz przeżartych ciemną farbą na poziomie 5.

efekty są ale strasznie pali

Kupiłam ten spray w promocji za 20zł. lepiej chyba jednak wydać na fryzjera niż niszczyć w domu sobie włosy...

Plusy:
-cena w promocji
-łatwo sie aplikuje
-efekt jest widoczny szczególnie jeśli używa się suszarki, po 3-4 razach miałam już 2tony jaśniejsze
-można zrobić pasemka jak i całe włosy
-dostępny w hebe

Minusy:
-wysoka cena bez promocji
-podrażnia skórę głowy
-przypadkowo dotknęłam sobie palcami płyn i miałam białą spaloną skórę która mnie piekła na szczęście po kilku godzinach byłam już normalna
-brak rękawiczek a pisze że powinno się zakładać,teraz wiem czemu, i wiem czemu głowa tak piecze i swędzi
-siano na głowie przy zbyt częstym stosowaniu

Używam tego produktu od: w wakacje 2014

Siano na głowie

Postanowiłam, że muszę go mieć gdy tylko się o nim dowiedziałam. W drogerii Rossman był w dodatku przeceniony na ok 22 zł. Kupiłam i od razu wzięłam się za testowanie. Nie polecam! Strasznie popaliło włosy, a efekt ledwie widoczny. Końcówki nadawały się jedynie do ścięcia, a para unosząca się z prostowanych i wcześniej spryskanych kosmetykiem włosów strasznie podrażniała oczy. Trzeba uważać też by nie miał on kontaktu ze skórą. Wielka pomyłka. Zdecydowanie odradzam, bo efekt nie jest tego wart.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego