L`Oreal Paris, Magic Smooth Souffle (Podkład wygładzający w formie musu)

L`Oreal Paris, Magic Smooth Souffle (Podkład wygładzający w formie musu)

Loreal Magic Smooth Souffle to nowy, wygładzający podkład do twarzy w formie musu od L`Oreal. Produkt stanowi doskonałą bazę do stworzenia olśniewającego, nieskazitelnego makijażu. Jest idealny do upiększania każdego rodzaju cery.
Podkład wygładza skórę, maskuje delikatne zmarszczki, pory i załamania, a także drobne niedoskonałości. Kremowa, aksamitna konsystencja tworzy nieskazitelne, jedwabiście gładkie i równomierne wykończenie. Lekka, puszysta formuła nie obciąża skóry, pozwala jej swobodnie oddychać.
Daje bardzo naturalny i subtelny efekt, odpowiednio dobrane pigmenty ujednolicają skórę bez efektu maski.

Narazie jest ok. Zobaczymy dalej..

Teoretycznie mus jeszcze nieosiągalny w stacjonarnych drogeriach ja kupiłam na stronie Cocolita.pl za jakieś 20zł. Kolor 522. Mam jasną cerę, obecnie ciut opaloną ale nadal jasną - kolor 522 na początku może wystraszyć ale ładnie się wtapia i nie odcina od szyi. Grunt, że nie przebija w różowe tony tylko w beż. Sam mus ma bardzo leciutką i puszystą konsystencję. Szybko się nakłada i równomiernie rozciera. Krycie jest minimalne, osoby z dużymi problemami mogą go sobie śmiało darować. Ja bez korektora też bym nie dała rady. Trwałość? Narazie przyzwoita. Nałożony o 8,00 rano i oprószony jedynie meteorami wytrzymał do godziny 14,00 bez naruszenia, potem zaczyna się błysk i trzeba poprawić i zmatowić. Słoiczek szklany solidny, fluid wydajny wystarczy odrobina do ujednolicenia skóry + druga warstwa jeśli chcemy coś trochę ukryć. Podoba mi się satynowy efekt. Daje mocne 4 z możliwością edycji po dłuższym stosowaniu.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.Kolor 522