Dermena, Repair, Szampon do włosów suchych i zniszczonych

Dermena, Repair, Szampon do włosów suchych i zniszczonych

Sprawdź ceny produktu

Szampon został stworzony z myślą o nadmiernie wypadających włosach suchych i zniszczonych, wymagających intensywnego odżywienia i regeneracji. Specjalnie opracowana formuła szamponu łączy doskonałe właściwości myjące i naprawcze z działaniem hamującym wypadanie włosów i stymulującym proces ich wzrostu. Stanowi intensywną kurację, która wzmacnia, nawilża i regeneruje włosy. Zmniejsza przy tym ich łamliwość i zabezpiecza przed rozdwajaniem się końcówek. Zawarte w szamponie naturalne polisacharydy wnikają we włosy odżywiając i odbudowując je od wewnątrz oraz chroniąc przed wysuszeniem i szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Sprawiają, że włosy odzyskują miękkość i blask. Szampon wygładza powierzchnię włosów, ułatwia ich rozczesywanie i układanie.
Chlorek 1-metylonikotynamidu - poprawia mikrokrążenie skóry głowy i wzmacnia mieszek włosowy. Wpływa na jego odżywienie, wydłużając cykl życia włosa w fazie anagenu i stymulując odrastanie włosów. Jest substancją o potwierdzonym w badaniach aplikacyjnych działaniu chroniącym przed powstaniem podrażnień. Reguluje pracę gruczołów łojowych i utrzymuje skórę głowy w dobrej kondycji. Chlorek 1-metylonikotynamidu jest substancją pochodzenia witaminowego i nie powoduje podrażnień skóry.

Ratunek przy wypadaniu

Szamponów tych zużyłam na przestrzeni ostatnich kilku lat chyba z pięć butelek. kupuje go zawsze wtedy, gdy widzę wzmożone wypadanie włosów. Oczywiście ratuję się też suplementami, ale szampon jest dobrym uzupełnieniem , mającym na celu zahamowanie wypadania wlosów. Myślę, że daje radę, pojawiają się po nim nowe wloski, a wypadanie zostaje zahamowane. Niestety nie lubię tego, jakie moje włosy sie robią po jego użyciu - splątane i wtedy muszę używać naprawdę dobrej odżywki.
zapach jest dosyć neutralny, typowo apteczny. Cena dosyć wysoka, ale kupuję go w promocji.

Gorszy od klasycznej Dermeny.

O ile lubię klasyczną Dermenę, jak również jej wersję przeciwłupieżową - tak ta średnio mnie zachwyciła.
Minusy :
- konsystencja, nie bardzo chce się pienić, przez to jest słabo wydajna,
- nie widzę żadnej regeneracji,
Plusy :
- jak już da się na głowę połowę opakowania i dobrze się go zapieni oraz porządnie wyszoruje włosy to po spłukaniu faktycznie wyglądają rewelacyjnie - są miękkie, puszyste, zadbane.
Szampon nie jest zły, ale brakuje mu trochę do ideału. Może po prostu trzeba znaleźć na niego jakiś sposób, sama już nie wiem jak go rozgryźć.

NOT MY TYPE!

Moje pierwsze spotkanie z tą serią dotyczyło produktu

<b>Pharmena, Dermena, Szampon zapobiegający wypadaniu włosów<b/>

i wypadło zadowalająco. Szampon zadziałał w zgodzie z oczekiwaniami i obietnicami producenta.

Ten produkt natomiast to marna kopia poprzednika. Producent najwyraźniej postanowił zaoferować konsumentom większy wybór i w tym celu rozszerzono linię specyfików przeciw wypadaniu włosów. Niestety

<b>Pharmena, Dermena Repair, Szampon do włosów suchych i zniszczonych<b/>

obietnic nie spełnia w ŻADNYM zakresie.

<b>ZALETY<b/> - BRAK...

<b>WADY:<b/>
- NIE POPRAWIŁ KONDYCJI WŁOSÓW:
w teorii szampon przeznaczono do pielęgnacji nadmiernie wypadających włosów suchych i zniszczonych; w praktyce po wykorzystaniu ostatniej kropli szamponu moje kosmyki NADAL PRZYPOMINAJĄ SIANO I WYPADAJĄ, a końcówki ROZDWAJAJĄ SIĘ

- NIE ZMNIEJSZYŁ WYPADANIA WŁOSÓW:
j.w.,

- NIE UŁATWIA ROZCZESYWANIA WŁOSÓW ANI UKŁADANIA ICH:
po umyciu szamponem kosmyki są na maxa splątane a przeczesywanie ich szczotką/grzebieniem tylko wzmaga wypadanie; jeśli już używam prostownicy, fryzura nie chce się ułożyć,

- PROBLEMATYCZNY W UŻYCIU:
produkt praktycznie się nie pieni; producent nie informuje, czy i przez jak długi czas należy produkt trzymać na włosach,

- MOŻE WZMAGAĆ PRZETŁUSZCZANIE SIĘ WŁOSÓW,

- DOSTĘPNOŚĆ:
nie czarujmy się - znaleźć go można JEDYNIE W APTEKACH,

- CENA.

<b>REASUMUJĄC:<b/> ODRADZAM ZAKUP! Ten szampon po prostu NIE DZIAŁA!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Zdecydowanie TAK

Szamponu DERMANA zaczełam używać już jakiś czas temu, kiedy poleciła mi go moja kuzynka (która de facto, na co dzień jest fryzjerką). Początkowo skusiłam się na jego klasyczną wersję, która rzeczywiście pomogła moim wypadającym włosom, natomiast szampon ciężko się pienił i włosy bez użycia odpowiedniej odżywki ciężko było rozczesać (biorąc pod uwagę moje cienkie i łamliwe włosy przysporzył mi trochę kłopotu).
Natomiast gdy znalazłam w aptece wersję poszerzoną o suche i zniszczone, nawet się nie zawahałam i kupiłam. Jak dla mnie jest to szczał w dziesiątkę. Włosy po tygodniu przestają wypadać. Są milsze w dotyku. Nie mam już takiego problemu z rozczesywaniem. Zdecydowanie lepiej się pieni, a przy tym na dłużej wystarcza bo nie trzeba zużywać go tyle, co przy klasycznej wersji.
W połączeniu z odżywką z tej samej wersji - włosy są pięknie odżywione, wzmocnione i co najważniejsze bo to jest przesłanką produktu PRZESTAJĄ WYPADAĆ. Na głowie pojawia się róznież wiele małych włosów tzw. baby hair.
Czy poleciłabym go ?
Oczywiście, że tak. Dla kobiet, które mają suche, cienkie, łamliwe włosy i doskwiera im przy tym problem z nadmiernym wypadaniem.

Ilość zużytych opakowań: ok. 7

Świetny na wypadanie włosów!

Dostałam ten szampon od babci na gwiazdkę, na moje wypadające,garściami włosy. Stosuję masę leków oraz kroplówki, przez co w pewnym momencie myślałam, że wyłysieję. Po 2- trzech tygodniach stosowania dermeny repair, włosów podczas mycia wypadało o połowę mniej. Z 20-30- ich liczba spadła do 5-10 max. Przy czesaniu również nie lecą, co mnie cieszy. Stosuję go zbyt krótko, aby mówić tu o baby hair, ale powiem, że po umyciu włosy są miękkie i dobrze się rozczesują.
Jedyną jego wadą jest to,że słabo się pieni i trzeba go sporo aplikować, by dobrze umyć całą skórę głowy.

Używam tego produktu od: Boże narodzenie 2014
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo dobry

Skład tego produktu jest bardzo podobny jak wersji podstawowej i ja też nie zauwżyłam różnicy w działaniu.

+hamuje wypadanie włosów

-nie jest wydajny
-przyspieszenia porostu nie zauważyłam
-poprawy konycji włosów też nie, a tu jednak producent obiecuje efekt &quot;repair&quot;
-przesusza skórę głowy

Wyszło mi tu zdecydowanie więcej minusów, jednak swoje zadanie spełnia i dlatego też oceniam go wysoko. Generalnie produkt wart polecenia.

Ilość zużytych opakowań: dwa

niestety nie dla mnie

Ten szampon poleciła mi moja fryzjerka. Niestety nie u każdego każdy kosmetyk ma identyczne działanie..Mam problem z wypadaniem włosów, jak pewnie duża część kobiet więc zdecydowałam się właśnie na ten szampon. Nie wiem czy jakieś plusy w moim przypadku są..
Minusy to:
- dziwna konsystencja
- nie pieni się, stąd też nie wiadomo jaka ilość tego szamponu jest wystarczająca
- mimo długiego spłukiwania włosy u nasady (ok. 2 cm.) były po prostu przetłuszczone
- i dla mnie największym MINUSEM była masa łupieżu, która pojawiła się w czasie użytkowania tego specyfiku..
Aczkolwiek inna Pani była zachwycona jego działaniem...

Używam tego produktu od: używałam przez 6 msc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używkowania