ArganGroup, Olej arganowy z werbeną, Krem do skóry wrażliwej

ArganGroup, Olej arganowy z werbeną, Krem do skóry wrażliwej

Kosmetyk ten powstał na bazie najczystszego oleju arganowego z dodatkiem hydrolatu z werbeny cytrynowej, o wyjątkowych właściwościach oczyszczających. Przeznaczony jest szczególnie dla skóry wrażliwej, łagodzi podrażnienia, intensywnie odżywia, regeneruje, nawilża i wygładza zmarszczki. Ma zastosowanie dla każdego typu cery, w tym dla cery tłustej, działając oczyszczająco i ściągająco na rozszerzone pory, przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie, oraz dla cer suchych i starzejących się. Bardzo dobrze wchłaniany, wnika do głębszych warstw skóry, skutecznie ją regenerując. Głęboko nawilża i ujędrnia, tonizuje i odmładza skórę. Przeznaczony jest do stosowania na dzień i na noc, na skórę twarzy, szyi i dekoltu.
Dzięki dużej zawartości oleju arganowego (aż 50 %) - odpowiedni do stosowania o każdej porze roku.

Znakomity na zimę!

Krem mamy zamknięty w buteleczce o pojemności 30 ml z wygodną i higieniczną pompką. Przy pierwszym użyciu musimy ją kilka razy wcisnąć, aby pobrała kosmetyk. Do aplikacji na całą twarz wystarczą dwie pompki.
Ja zazwyczaj używałam kremu na noc, trzeba troszkę odczekać zanim się całkowicie wchłonie i będzie można nałożyć makijaż (z którym krem dobrze współpracuje po wchłonięciu). Ja z racji tego, że zazwyczaj rano się spieszę i nie mam czasu czekać na możliwość nałożenia makijażu - przeznaczyłam go na wieczorną pielęgnację.
Kosmetyk ładnie nawilża i wygładza skórę, może ma delikatny wpływ na pory, a co najważniejsze - nie podrażnia.
Kosmetyk ma dość specyficzny zapach, nie jest drażniący - jest całkiem delikatny, może trochę ziołowy? A może to zapach werbeny :)

Na aktualną pogodę, kiedy twarz jest smagana zewsząd wiatrem i chłodami - kosmetyk idealny - nawilża i przynosi ukojenie skórze.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie