Makeup Revolution, Redemption Palette Iconic 3 (Paleta cieni do powiek)

Makeup Revolution, Redemption Palette Iconic 3 (Paleta cieni do powiek)

Sprawdź ceny produktu

Zestaw Makeup Revolution Redemption Palette Iconic 3 zawiera 12 mocno napigmentowanych cieni do powiek, przy pomocy których wyczarujesz niepowtarzalny makijaż. Paleta zawiera cienie matowe, satynowe oraz perłowe.
Do zestawu Makeup Revolution Redemption Palette Iconic 3 dołączona została wygodna pacynka do nakładania cieni.

Dobrej jakośći cienie

Mam tę paletkę od 2015 roku i jestem z niej zadowolona. Cienie świetnie się na dają na co dzień, ale można z nich również stworzyć wieczorowy makijaż. W palecie mamy matowy cielisty cień, cienie przejściowe dzięki czemu można stworzyć cały makijaż oka używając tylko tej paletki. Spełniła moje oczekiwania.

Śmiechu warte

Opakowanie sypie się przy pierwszym małym wstrząsie przez co nie chroni cieni , pacynka to jakaś komedia, średnia pigmentacja. Dobra jako pierwsza paletka dla 15 latki.

Moja pierwsza paleta cieni

Bardzo fajny produkt. Jest to pierwsza paleta cieni które kupiłam. Ma super kolory, idealnie się łączą. Wykonuję ja makijaż na codzienne ale także na różne imprezy. Cena jest przystępna

Świetne!

To była pierwsza wieksza paleta cieni, która zakupiłam do swojej kolekcji cieni do powiek. Bardzo byłam jej ciekawa i nie zawiodłam się ;) bardzo ladne kolory, pigmentacja jest bardzo dobra , nie osypuja się ;) utrzymują się na powiece przez cały dzień. Cena jak najbardziej na Plus ;) napewno jeszcze do niej wrócę.

Taka sobie

Taka sobie paleta. Dzienne kolory, to akurat na plus. W sumie do dziennych makijaży nie trzeba mieć jakiejś niesamowicie dobrej palety. Cienie osypują się jednak dość mocno co mi akurat przy dziennym makijażu przeszkadza (nie mam czasu na budowanie chmurek pod oczami i pilnowanie osypu).
Zdecydowanie wolę czekoladki tej marki :)

Różowo wszędzie

Paleta, a rzeczywistość nie do końca się pokrywa. Wg mnie były tam róże, brązy, szarości. W rzeczywistości wszystkie kolory różu. Do tego wszystkie z brokatem. Kolory ciężko się nakłada, idzie to naprawdę opornie. Zdecydowanie nie polecam.

Sama nie wiem co o niej myśleć

Niby dobra paleta, nude, dużo kolorów, powinna być idealna.
Gdy patrzę na nią i chce się unalować to mam wrażenie, że nie mam czym. Wiecie jak z szafą pełną ubrań.
Średnia Pigmentacja, łatwa praca, ale żeby się unalować muszę się napracować, żeby połączyć kolory. Trochę jakby każdy był bardzo podobny do poprzedniego.

Godna polecenia

Paletka ma bardzo ładne ciepłe odcienie, lecz nie daje dużej możliwości " poszalenia" z makijażem".
Paletka ma ładne i estetyczne opakowanie, wadą dla mnie są zbyt wąskie ułożenie cieni, poprzez co grubszym pędzelkiem ciężko nabrać jest jeden kolor.
Pigmentacja cieni jest dobra.

Słaba

To była jedna z moich pierwszych paletek. Zakupiłam w hebe po namowach sprzedawczyni, że za niską cenę mam dobrej jakości paletę. No cóż cena faktycznie bardzo korzystna, zwłaszcza przez internet, jak na tyle kolorów. Kolory w paletce wyglądają bardzo ładnie i to by było na tyle z pozytywów. Cienie bardzo się osypują, a już zwłaszcza te z drobinkami. Trzeba się napracować żeby kolor był wyrazisty, kolory na powiece pomimo używanej bazy są słabsze, często zlewają się ze sobą więc moim zdaniem pigmentacja jest słaba. Trzeba przyznać, że trzymają się na powiece długo po nałożeniu na bazę. Paletka raczej jest mało wydajna z racji, że trzeba dużo warstw żeby uzyskać efekt zwłaszcza przy świecących. Załączony pędzelek jest słabej jakości ale to chyba w większości palet jest taka sama sytuacja. Ogólnie nie polecam mimo kuszącej ceny jakość jest naprawdę słaba. Leży u mnie nieużywana zainwestowałam w inne cienie i jakość bez porównania ( np. Paese, Inglot, Affect)

Dobre cienie w dobrej cenie

Jak na to że można je kupić za 15 zł przez internet to są rewelacyjne.
Swoja paletke mam juz kilka miesiecy i czesto jej uzywam bo cienie sa bardzo dobre na dzienny makijaz.
Fajnie sie je naklada i wcale si enie osypuja (a już My Sign z MUR tak).
Dołaczony pedzelek jest slaby, wiec go nie uzywam.

Szkoda kasy

Moim zdaniem, paletka nie warta nawet tych 20 zł. Serio, lepiej dołożyć troszkę więcej i zakupić chociażby czekoladkę. Słaba pigmentacja, no po prostu paletka totalna klapa. Nie polecam.

Świetna na pierwszą paletkę

Kupiłam dwie takie paletki. Były bardzo tanie a jeszcze kupiłam je w promocji za 15 zł. Myślę, że za taką cenę można się spodziewać kiepskiej jakości a jednak mnie zaskoczyła. Cienie nie są mocno napigmentowane ale długo się utrzymują co jest zaletą jeśli ktoś chce malować się do szkoły. Ktoś kto dopiero się uczy i stawia swoje pierwsze kroki tak jak ja powinien kupić tę paletkę!