Solutions Body, Pomegranate Smooth Surface Body Polisher (Wygładzający peeling do ciała z ekstraktem z granatu)

Peeling idealnie wygładza i poleruje Twoje ciało.
Zawiera pestki z granatu i sproszkowany orzech, które ścierają martwy naskórek,
odsłaniając nową, świeżą i lśniąca skórę.
Peeling poprawia ukrwienie i świetnie przygotowuje skórę na przyjęcie innych preparatów pielęgnacyjnych.
Stosować w kąpieli lub pod prysznicem.

Cena: 26,90 zł / 200 ml

Zwyczajny piling...

Generalnie piling jest bardzo dobry, ale zupełnie nie rozumiem, dlaczego ma taką wysoką cenę? Teoretycznie dlatego, że jest z serii Solutions i ma niby działać wyszczuplająco, tymczasem ja nie zauważyłam żadnego takiego działania. Stosowałam go dwa razy w tygodniu i byłam z efektów zadowolona, skutecznie ścierał martwy naskórek i faktycznie wygładzał ciało, a do tego prześlicznie pachniał, zapach granatu na bardzo długo pozostawał na ciele. Sama aplikacja też była bardzo przyjemna, bo kosmetyk jest dosyć ostry, ale przyjemnie "drapał" po ciele. Gdyby nie cena, stosowałabym go dalej, a tak, wolę kupić inny produkt o tym samym działaniu, a o wiele tańszy.

Plusy
- łatwość użycia
- eleganckie opakowanie
- efektywność
- przyjemny zapach
- efektywnie czyści skórę
Minusy
- cena

1 opakowanie wystarczało na 3-4 tygodnie

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Cud,miód i orzeszki

Kocham ten peeling. Wielkie granulki sprawiają że ścieranie nim to ogromna przyjemność. Skóra po tym peelingu jest gładka jak "pupcia niemowlęcia":) kocham ten efekt...a mój facet uwielbia dotykać moją skórę(oczywiście myśli że to matka natura stworzyła mnie taka milusieńką w dotyku),więc nie wyprowadzam go z błędu. Ten peeling na dobre zagościł w mojej łazience,mam już kupionych kilka na zapas,bo raczej lepszego nie znajdę,a szukałam długo.
Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: cztery i będzie więcej

uwielbiam go

Zapachem uwiódł mnie od samego początku, potem tymi grubymi drobinami, a efektem to już całkiem :) Używam go raz w tyg, moja skóra jest jedwabiście gładka jak pupa niemowlęcia;p Nie widzę minusów, choć nie obraziłabym się jakby był tańszy ;p

Wycofali go z katalogu?? mam nadzieję, że tylko zmienili opakowanie i go tam znajdę ;(

Używam tego produktu od: ok.3-ce
Ilość zużytych opakowań: kończę 1-wsze

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

KWC

Jestem nim zachwycona. Gruboziarnisty a takie właśnie lubię. Super zapach. Bardzo dobrze ściera martwy naskórek.

Żałuję, że AVON wycofał go ze sprzedaży.
Na szczęście jest Planet SPA.

Używam tego produktu od:3 lat

sprawdził się

Uwielbiam ten peeling! Stosowałam całą serię równocześnie i efekty były widoczne wyraźnie. Zatem drogie Panie nie ma atwo- stosujemy całe serie kosmetyków jeżeli chcemy miec efekty.
Peeling dobrze wygładza, dodatkowo mam wrażenie lekko nawilża (?), zapach ma wręcz obłędny!
Jedynym minusem jest cena... mimo wszystko to tylko peeling...

Używam tego produktu od: dawno

boski

Gruboziarnisty, piękny zapach, wydajny, bardzo dobrze ściera martwy naskórek, po użyciu skóra jest gładka. Cena nie jest wygórowana, poza tym z reguły można go było kupić za około 18 zł. Uwielbiam go to jest mój KWC.

Ilość zużytych opakowań: prawie 7

bdb

swietnie usuwa martwy naskorek. idealnie wygladza skore, nawilza ja lekko. jednak mam juz swoje KWC w peelingach do ciala, a jemu czegos brakuje do mojego ulubienca. ladnie, delikatnie pachnie. cena troszke wysoka, jednak adekwatna do dzialania ( moj kwc kosztuje ponad 50zl!). wiec warto go kupic i meic na polce z kosmetykami - uzywac 1 raz w tygodniu - efekt powalajacy - gladkiej skory.

Używam tego produktu od:kiedys

cena za wysoka

Zdecydowanie za wysoka cena jak na tak zwykły kosmetyk do pielęgnacji ciała. Zdecydowanie wolę kupić tańszy produkt o ładniejszym zapachu.

Ale dobrze ściera, wygładza skórę i przy tym nie wysusza. Mało wydajny przy dość częstym stosowaniu, gdyż w moim przypadku raz w tygodniu to zdecydowanie za rzadko.

Używam tego produktu od:zdecydowanie za krótko

najlepszy

Doskonały peeling, idealnie wygladza, slicznie pachnie, a skora jest po nim jak nowa :) wystarczy stosowac raz w tygodniu, dzieki temu jest bardziej wydajny:) polecam kazdemu

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

prawdziwy granat :)

Nie przypadł mi do gustu :)

Plusy:
-dobrze ściera i wygładza skórę
-wydajny
-nie wysusza skóry
-nie podrażnia
-ma fajne drobinki

Minusy:
-cena
-zapach nie jest za ciekawy
-zbyt szorstki jak dla mnie :)

Używam tego produktu od:2 lata temu

Mój ulubiony

Wyraźnie wygładza skórę, a przede wszystkim zdecydowanie lepiej wchłaniają się po jego zastosowaniu inne kremy

+ duże granulki
+ ładnie złuszcza
+ wygładza
+ ładnie pachnie

Polecam, jest to mój ulubiony peeling

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:wiele, ponad 10

No i efektów brak :(

Moja mama kupiła kiedyś ten peeling. No masakra!
Minusy:
-nie pieni się
-nie wyszczupla
-nie usuwa cellulitu
-niestety bardzo wydajny
-dziwny zapach.

Plusów brak ;)

Używam tego produktu od:roku