TRESemmé, Keratin Smooth, Treatment 7 Day Smooth (Kuracja - krem prostujący włosy `7 dniowa gładkość`)

Krem prostujący włosy Tresemme 7 Dniowa Gładkość aktywowany ciepłem jest pierwszym na rynku przełomowym produktem do pielęgnacji i stylizacji włosów w nowej technologii. Zastosowanie polimerów aktywowanych ciepłem jest nową generacją działającą pod wpływem ciepła prostownicy w celu uzyskania lśniących, trwałych efektów porównywalnych z profesjonalnym salonem, który dodatkowo utrzymuje się do 7 dni i około 3 myć.

Uławia rozczesywanie!

Dzieki temu produktowi kondycja moich wlosów znacznie się poprawiła. Ułatwia rozczesywanie włosów i sprawia że są miekkie w dotyku, ale ich nie obciąża.

tego potrzebowaly moje wlosy

Kosmetyk polecila mi kolezanka, ktora ma zawsze idealna fryzure. Uwielbiam wlosy lsniace i gladkie, jak po wyjsciu od fryzjera. Szukalam wiec czegos, co pomogloby mi osiagnac taki rezultat. Produkt sie sprawdzil - widze roznice miedzy tym co bylo, a co jest. Mam jednak lekki niedosyt - przyznam szczerze, ze mialam nadzieje na to, ze wlosow nie trzeba bedzie prostowac, ze wystarczy wymodelowanie na szczotce w trakcie suszenia (w koncu to tez calkiem wysoka temeratura) - no ale w sumie tego nikt nie obiecywal.

PLUSY:
- po wyprostowaniu wlosy sa zauwazalnie gladsze, bardziej lsniace;
- produkt jest raczej wydajny (myje wlosy co trzeci dzien i nakladam zalecane 8 "porcji" produktu);
- aplikacja nie sprawia problemu, nawet kiedy mamy wilgotne rece;
- cena jest calkiem przystepna.

MINUSIK:
- pol gwiazdki (byc moze nieslusznie) odjelam tylko dlatego, ze MARZY mi sie kosmetyk, ktory zrobi dla mnie to samo, co ten krem prostujacy, ale bez koniecznosci czasochlonnego prostowania wlosow.

Niemniej jednak na razie pozostane przy tym kremie, bo dawno nie mialam tak dobrego kosmetyku do wlosow.

Używam tego produktu od: ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego opakowania

Dobry kosmetyk

Po wielu mniej i bardziej udanych przygodach z fryzjerami-stylistami skończyłam z nieco skróconycmi włosami które koniec końców musiałam zacząć prostować żeby utrzymać je w ryzach. Piszę to aby nakreślić sytuację i dowieźć że nie mam wielkiego doświadczenia z prostowaniem i kosmetykami do tego przeznaczonymi.

Oto podsumowanie:

+ Kosmetyk nadaje wyprostowanym włosom gładkość, taką bez puszenia i ostających kosmyków - włosy są lejące i piękne,

+ Wydaje mi się że samo prostowanie jest nieco łatwiejsze,

- Martwi mnie trochę to 7 dniowe działanie - włosy myję 3 x tydzień ale prostuję tylko do pracy czyli pn-pt i obawiam się że po dłuższym czasie stosowania włosy bedą obciżone. Póki co używam produktu od miesiąca i może ta przerwa na jedno mycie im pomaga bo nie zauważyłam dramatycznych zmian,

- Raczej nie zaryzykowałabym używania zalecanej ilośći - podejrzewam że włosy byłyby gładsze ale też szybciej wymagałyby mycia a ja i tak traktuje prostowanie jako kare od losu więc oszczedze sobie tej przyjemności.

- Cena - sama w sobie ok ale gdyby używać zalecanej ilości na długie włosy opakowanie pewnie starczyłoby na 2 tygodnie.

Po wyważeniu tych plusów i minusów odejmuje jedynie pół gwiazki. Ogólnie polecam spróbować.

Ilość zużytych opakowań: pół jednego