Bobbi Brown, Extra SPF 25 Tinted Moisturizing Balm (Tonujący krem na dzień)

Bobbi Brown, Extra SPF 25 Tinted Moisturizing Balm (Tonujący krem na dzień)

Tonujący krem na dzień spełniający wszelkie życzenia. Podkład i preparat pielęgnacyjny w jednym. Idealny dla kobiet o suchej i wymagającej skórze, potrzebującej silnego nawilżenia. Filtr przeciwsłoneczny SPF 25 chroni skórę przed promieniami słonecznymi i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dodaje skórze subtelnego blasku.
Dostępny w Polsce w 7 odcieniach.

nawilżające, ochronne
w słoiczku
Cera
sucha

Ukojenie suchej skóry, skórki niewidoczne.

Mam dużą prbkę tego kosmetyku i po bożemu 7 aplikacji za sobą.
Krem tonujący od Bobbi Brown , zapewnia lekkie krycie , właściwie to zapewnia krycie do lekkiego. Było to do przewidzenia biorąc pod uwagę fakt że firma słynie z podkładow lekko kryjących i nawet ich long lasting zapewnia krycie maksymalnie średnie. Podkreślam to jednak ponieważ można się zawieść jeżeli szukamy czegoś co KRYJE, ti dostajemy lekko wyrównany koloryt skóry, i zrrowy piękny glow. Zimową porą kiedy cera jest troche zmęczona i wyglada na taką bez życia krem ten daje jej niezłego kopa.
Jak dotykam swojej twarzy to mam wrażenie że jest ona mięciutka i dobrze nawilżona. Myślę że latem/ wiosną nie kładłabym kremu pod ten ...krem:D
Problem z tym produktem jest taki że wydaje mi się on nadawać wyłącNie do suchej skóry, do tego stopnia lubi się on z suchą skórą że suche skorki które wynikają np ze złuszczania sie kwasami lub retinolem nie są zupełnie widoczne , są jakby lekko natłuszczone i zmiękczone.

Produkt ABSOLUTNIE nie jest widoczny na twarzy, jeśli wsadzimy nosek w lustro jego nadal nie ma. Jest za to glow, promienna zadbana cera i 100% komfortu noszenia.

Kolejny produkt który utwierdza mnie w przekonaniu że podkłady Bobbi Brown są zdecydowanie dla mnie.

Używam tego produktu od: Tydzień
Ilość zużytych opakowań: Próbka