Balneokosmetyki Malinowy Zdrój, Biosiarczkowy krem do rąk i paznokci

Balneokosmetyki Malinowy Zdrój, Biosiarczkowy krem do rąk i paznokci

Balneokosmetyk z najsilniejszą na świecie leczniczą wodą siarczkową, borowiną, biokrzemem i ekstraktem z aloesu. Preparat przeznaczony do skóry wymagającej profesjonalnej pielęgnacji. Szczególnie polecane do skóry suchej, bardzo suchej ze skłonnością do łuszczenia się oraz łojotokowego zapalenia skóry.
Wysokozmineralizowana, najsilniej działająca na świecie woda siarczkowa wykazuje bardzo liczne właściwości pielęgnacyjne i regeneracyjne, dlatego znakomicie sprawdza się w pielęgnacji skóry zrogowaciałej oraz z problemami łuszczycowymi. Dzięki keratoplastycznemu działaniu (zmiękczającemu naskórek) wody siarczkowej i pozostałych składników aktywnych preparaty sprawdzają się w pielęgnacji skóry wymagającej.
Krem doskonale się rozprowadza i bardzo szybko wchłania Dodatkowo, jedwabista konsystencja i przyjemny, świeży zapach zwiększają komfort stosowania.
Najsilniejsza na świecie woda siarczkowa: bardzo silnie zmineralizowana woda lecznicza o wyjątkowo wysokiej zawartości bioaktywnej siarki oraz innych mikro i makroelementów takich jaki: sód, wapń, magnez, potas, chlor, brom, jod.
Termoaktywna borowina: biologicznie czynny rodzaj torfu. Zawarte w niej kwasy organiczne i sole nadają jej właściwości przeciwzapalne, ściągające, rozgrzewające i bakteriobójcze.
Biokrzem: poprawia wygląd i strukturę dłoni i paznokci, zapobiega wiotczeniu skóry opóźniając procesy starzenia.
Ekstrakt z aloesu: łagodzi podrażnienia, wygładza i zapewnia optymalny poziom nawilżenia.
Produkt przyjazny dla skóry, zawiera naturalny olejek grejpfrutowy.
Nie zawiera szkodliwych dla zdrowia parabenów i barwników.

Świetnie się wchłania

Krem kupiłam w Kołobrzegu, wyjeżdzając zapomniałam zabrać kremu do rąk. Skusiłam się na ten krem choć cena nie jest niska. Krem zamkniętyw ładnej tubce,z zamknięciem typu "klik". Krem ma fajną jedwabistą konsystencję,łatwo się rozsmarowuje i bardzo szybko wchłania nie pozostawiając tłustej powłoki na dłoniach. Zapach jest bardzo przyjemny, delikatny,grejpfrutowy. Na dłoniach krem pozostawia warstwę ochronną,która ani trochę się nie lepi. Przy dłuższym i regularnym stosowaniu dłonie stają się miękkie i wręcz aksamitne w dotyku.

Używam tego produktu od: około 3 tygodni