For Your Beauty, Szczotka do włosów pneumatyczna drewniana "Helsinki"

For Your Beauty, Szczotka do włosów pneumatyczna drewniana "Helsinki"

Pojemność 1 szt

Drewniana szczotka do włosów. Antystatyczna, z kołkami zakończonymi miękkimi kulkami przyjemnie masującymi skórę głowy podczas czesania.

Przeciętna

Uzywa jej moja druga połówka, ja wolę Tangle Teezer. Mowi, ze szczotka jest ok. Ale jak to facet, nie wie jak ocenic produkt od A do Z, wiec kilka razy uzyłam, kilka razy wyczyściłam. W moim odbiorze jest przeciętna, ale:
- jest zakonczona kuleczkami na ząbkach, wiec nie drapie głowy, nawet lekko masuje
- nieźle się myje
- nie jest droga
- nie szarpie włosów
jednak ta powłoczka gumowa, która ząbki są połączone z trzonkiem zaczyna sie rozklejać.. kupiona jakiś rok temu. Taka sobie..

Do splątanych włosów

Moje włosy mają to do siebie, że się plączą i ciężko je rozczesać, szczególnie rano. Zwykłe szczotki z metalowymi końcówkami tylko szarpały moje włosy. Z tą szczotką jest inaczej - mogę bez problemu i szybko rozczesać swoje włosy bez obaw, że zaraz połowa z nich zostanie na szczotce a nie na mojej głowie. Szczotka jest przyjemna w użyciu i dobrze działa, zdecydowanie ją polubiłam. Niestety jest dość trudna w czyszczeniu, a łatwo się kurzy.

nie polecam!

Zgubiłam tangle teezer i chciałam spróbować czegoś innego. skusiły mnie obietnice że szczotka utrzymuje kondycje włosów w dobrym stanie. niestety słabo rozczesuje włosy szczególnie kiedy są mokre, ciągnie je, szarpie, brudzi się i ciężko ją doczyszcić bo te masażery są z matowego materiału, jest niepoęczna, cena też dosyć wysoka

Świetna za małe pieniądze

Kupilam ta szczotke z powodu elektryzowania sie wlosow, a wiele blogerek w takiej sytuacji poleca wlasnie szczotki drewniane. Jestem bardzo zadowlona z zakupu, mojej szczotki nie zamienilabym na zadna inna, jest nawet keposza niz grzebien z szeroko rozstawionymi zebami :)

PLUSY:
+ szczotka jest mala, poreczna, mozna ja wszedzie ze soba zabrac
+ dobrze lezy w dloni
+ ma dobrze wyprofilowana raczke
+ dobrze rozczesuje
+ nie ciagnie wlosow
+ latwo sunie po wlosach rozczesujac koltuny
+ latwa w utrzymaniu (mozna ja umyc pod woda, wysuszyc i wyglada jak nowa)
+ latwo wyjac z niej wloski
+ tania
+ w kazdym Rossmannie

Polecam goraco :)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Dla mnie świetna

Przez lata czesałam się plastikową szczotką z AnnCo, którą kupiłam za kilka złotych w kiosku i bardzo ją lubiłam-na potrzeby niewymagającej nastolatki czesała ok i była ładna:D
Jednak od roku dbam o włosy i jednym z włosomaniczych postanowień była wymiana szczotki na porządniejszą. Moim problemem często są elektryzujące się włosy, więc zapragnęłam szczotki drewnianej. Akurat trafiłam w Rossmannie na tą-była mocno przeceniona, ponieważ miała dwa kołeczki ułamane. Wadliwe kołeczki bez problemu usunęłam i zaczęłam używać szczotki.

Szczotka bardzo mi się wizualnie podoba-w jasnej kolorystyce, drewniana, schludna i elegancka.
Jest bardzo wytrzymała, noszę ją luzem w torbie i do tego pory nic się nie stało.
Nasadka z kołeczkami na początku jest słabo przytwierdzona do obudowy, nietrudno o to, by wyleciała z niej całkiem-najlepiej jest posmarować połowę wnętrza obudowy kropelką/klejem do tipsów i przykleić nasadkę. Ja tak zrobiłam i jest ok, nie mam problemu przy czesaniu moich włosów lub myciu szczotki.

Zacznę od tego, że mam proste, gładkie włosy, jednak są dosyć długie, oraz gęste i lubią się czasem poplątać nieco.
Jako prosotowłosa czeszę tylko na sucho.

Szczotka w pełni spełnia moje oczekiwania. Ładnie rozczesuje moje włosy nie niszcząc ich przy tym. Nie wyrywa włosów, nie łamie ich, choć wiadomo, że przy porządnym rozczesywaniu włosów po myciu i naturalnym wyschnięciu(a także rano po śnie w wysokiej luźnej kitce), znajdę ze 3-4 włosy i fakt ten mnie nie przeraża, bo to naturalne;) Jednak z już mocno skołtUIONymi, splątanymi włosami ma problem-moja koleżanka(bardzo gęste, falowane włosy, często splątane) próbowała wyczesać je tą szczotką, ale był problem, bo nasadka jej ciągle wylatywała z obudowy.

Teraz coś ważnego-szczotka samodzielnie nie zapobiegnie elektryzowaniu się włosów. Bez odpowiedniej pielęgnacji włosy będą latać i się nie słuchać, choćby nie wiadomo czym je czesać, bo będą suche i niedociążone po prostu.
Kiedy moje włosy miały gorszy dzień/zaniedbałam olejowanie/użyłam za słabej maski, odżywki, to one się elektryzowały, mimo czesania drewnianą szczotką.
Tak więc-jeśli nie chcecie strzelać piorunami na prawo i lewo, to oleje, maski, odżywki oraz pielęgnacja, a drewniana szczotka na pewno nie będzie elektryzować włosów:)

Wyjmowanie włosów z tej szczotki jest całkiem łatwe, mogę to zrobić palcami bez sięgania po jakieś narzędzie typu wsuwka/cyrkiel;)
Szczotka bardzo szybko łapie kurz, kołeczki szybko robią się szare-taki mały minusik estetyczny, higieniczny też.
Szczotkę myję co tydzień, za pomocą specjalnie do tego przeznaczonej szczoteczki do zębów oraz zwykłego szamponu. Czyści się łatwo i szybko, nie schnie dniami-po jakiś 2-3 godzinach szczotka jest gotowa do użytku.

Bardzo lubię tą szczotkę. Moje włosy rozczesuje bez problemu, a do tego ich nie niszczy. Już nigdy nie zamienię jej na tanie, plastikowe szczotki:D

Ilość zużytych opakowań: wciąż mam pierwszą szczotkę i wątpię, abyśmy się szybko rozstały

Bardzo dobra.

Ta szczotka to istne objawienie,i mogłaby konkurować z Tangle Teezerem. Szczotka co prawda wyrywa włosy,ale są do śladowe ilości. Włosy po niej są miękkie i puszyste.Wspaniale masuje skórę głowy podczas czesania.
Jedynym minusem jest to,że zakończenia z czasem delikatnie pękają.

Ilość zużytych opakowań: 1,w trakcie.