Chloe, Love Story EDP

Chloe, Love Story EDP

Sprawdź ceny produktu

Do stworzenia nowego zapachu `Love Story` inspiracją była historia paryskiego mostu zakochanych Pont des Arts, gdzie zakochani na znak dozgonnej miłości wieszają kłódki z inskrypcją swych imion, by potem wyrzucić klucz do Sekwany. Kształt flakonu ma budzić skojarzenia z `kłódkami miłości`, a jednocześnie nawiązywać do ducha domu Chloé plisowaniem szkła butelki, odnoszącym się do charakterystycznego detalu klasycznych bluzek Chloé.
Twórca perfum, Anne Flipo, skomponowała świeży, czysty, kwiatowy zapach, oparty na nutach kwiatu pomarańczy.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: neroli
nuta serca: kwiat pomarańczy, stefanotis
nuta bazy: piżmo, cedr

14% jesień/zima 86% wiosna/lato

Flirtujemy

Piękny, kobiecy, zmysłowy zapach, jednak jeszcze nie ulubieniec. Flirtujemy. Sięgam po niego okazjonalnie. Niby uniwersalny, jednak na dzień dla mnie odrobinę za ciężki. Może w zimie sprawdzi mi się na dzień lepiej. Póki co na wieczór w sam raz. Na pewno jest niesamowicie trwały - na skórze utrzymuje się cały dzień, czuję go jeszcze biorąc wieczorną kąpiel. Falkon? Fajny, prezentuje się naprawdę elegancko, z klasą.

Kocham całym serduszkiem! ♥

Perfumę pokochałam już od pierwszego spryskania się w sephorze.
Jest to piękny, ale delikatny i subtelny zapach, który na mnie utrzymuje się cały dzień. Naprawdę, kiedy rano się nim spryskam, to koleżanki wieczorem pytają mnie czym tak pachnę dlatego naprawdę nie wiem od czego to zależy, że niektórzy piszą, że są nietrwałe. Może zależy od człowieka, na mnie pachną pięknie cały dzień. Zapach zdecydowanie kwiatowy, taki świeży, delikatny, przyciąga węch mężczyzn swoją delikatnością. Kocham, kocham, kocham!

Przeciętniak

Pomysłowe opakowanie, pięknie prezentujące się na toaletce. Zapach bardzo przyjemny, delikatny - idealny do pracy w biurze czy urzędzie - po prostu idealny na co dzień, nie na większe wyjścia. Czy jakoś bardzo trwały? Polemizowałabym. Może jak spryskamy na siebie 3/4 flakonu to pewnie tak, ale nie należy do super trwałych, które dają się odczuć przez większość dnia.

Piękne

Moja córka zakochała się w tym zapachu. Trwałe i piękne perfumy, bardzo długo się utrzymują. To był zdecydowanie trafiony prezent, bo używa ich codziennie. Ja chociaż wolę nieco bardziej... klasyczne, może też odrobinę... cięższe perfumy, nie wiem jak opisać swój zapachowy gust, to te również bardzo mi się podobają.

Trwałe

Zapach na plus, po całym dniu dalej je czuć, minusem jest cena. Posiadam większą wersję flakonika, pomimo codziennego użycia mam go półtora roku i jeszcze się nie kończy. Wystarczy jedno psiknięcie ponieważ zapach jest dość mocny.

Ulubione zaraz po Chloe

Chloe jest zapachem który bezapelacyjnie uwielbiam i jest dla mnie idealny, nigdy się nie nudzi. Niemniej czasami mam ochotę na jakieś skoki w bok i efektem takowego romans było odkrycie Love Story. Mimo, iż nie pobiły mojego ideału to bardzo się do niego zbliżyły i jest to drugi mój ulubiony zapach, po który często sięgam.

Zapach jest wyrazisty, długotrwały, jego nuty zmieniają się w miarę upływu godzin. Lubię takie nieoczywiste zapachy i fakt, że na każdej osobie pachną zupełnie inaczej. Z pewnością do nich wrócę i kupię ponownie.

łagodny, ale zapach jakich wiele

Opisuje jednorazowy kontakt tych perfum z moją skórą. Łagodny zapach. Głównie czuć piżmo z neroli i kwiatem pomarańczy.
Nie ma róży i gruszki, ani cytrusów. Nie uaktywniają się. Sumując - nic specjalnego, jest taki jak wiele innych. Może troszkę jest podobny do Versace Signature. Mówię o "Meduza". Trwałość średnio dobra - 6/7 godzin. Ale to edp, nie edt, więc mogłaby być lepsza.

kwiatowy świeżaczek

dostałam ten perfum na preznent. zimą wydawał mi się brzydki, ostry zbyt kwiatowy.. ale wiosna przyszla i taki ladny jest. Jednak dla mnie to zapach zbyt trawiasty.. zbyt czuję w nim kwiaty, jakaś lekka słodkość powiewa, lecz to nie to co lubie, a lubię słodkie zapachy jednak np. Prada candy juz jest dla mnie za slodka.. ciezko trafic. Jednym zdaniem - Chloe nie zawladnęla mym sercem
Flakon b,ładny
trwałość - srednia jak za tą cene !

Używa produktu od: próbka

Mdławo-mydlano-nijakie

Niestety, Love Story w porównaniu z wyśmienitymi klasykami Chloe Chloe EDP i EDT, Chloe Rose jest po prostu bardzo słaby.
Mdławy, mocno mydlany zapach - na początku dużo różnych kwiatków z nutką świeżości, zaraz potem zwykłe mdławe mydełko i to nie z najwyższej półki. Do tego wszystkiego trwałość też zdecydowanie nie powala...Totalne rozczarowanie, choć zapach pewnie znajdzie swoich zwolenników chociażby ze względu na markę. Niestety nie dla mnie.

Trochę niebanalny i trochę pospolity.

Gdybym miała faktycznie w jednym zdaniu zrecenzować ten zapach, ujęłabym to tak, jak w tytule: trochę niebanalny i trochę pospolity. Zapach należy do kategorii tych trochę cięższych niż norma, jednak nic mu to nie szkodzi. Jest w nim coś optymistycznego i zarazem romantycznego. Na pewno do ubrania się w niego wieczorem, raczej nie na cały dzień i nie na rano, właśnie na wieczorne randki. Zapach jest miły i pozytywny, mi jednak szybko się znudził, bo mam wrażenie, że nie rozwija się na mnie. Jego plusem jest wysoka trwałość i śliczna buteleczka w kształcie kłódki. Teraz jednak wysuneła mi się na myśl konkluzja: trochę niebanalny i trochę pospolity - a czyż nie takie właśnie często są ludzkie historie miłosne? Love story by Chloe? Może pozwolić stworzyć niejedną miłosną historię z miłym zapachem w tle.

Świeża i radosna woń miłości

Cudowna kwiatowa woń, która ma być naszą Love Story. Kupuję ją, nie jest to tani harlequin, to wyrafinowana, wysublimowana historia o prawdziwej miłości, która pozbawiona została obowiązku cierpienia - te nowoczesne opowiadania o miłości już nie torturują kochanków bez powodu:)

Przede wszystkim kwiaty, lekko odurzające, trochę słodkie, na pewno intensywne. Dużo, dużo, bardzo dużo neroli, dlatego tak uwielbiam te perfumy. Flakon zachwyca, jest taki kobiecy, a nawet dziewczęcy..., no, ale wracamy do zapachu. Kwiat pomarańczy, owocowe kwiaty jakieś, wszystko to razem piękne jakieś takie, idealnie zgrane.

Zapach na wiosenny spacer, na randkę o każdej porze roku. Bardzo romantyczny i kwiecisty.

lekki i zwiewny

Zapach należy do kategorii lekkich i zwiewnych, więc tak trzeba go traktować.
Niepozorny, na początku wydaje się być pomarańczowo-kwiatowym świeżakiem, ale dalszy rozwój nut wprowadza coś nowoczesnego i kompozycja staje się wdzięczna, i pozytywna. Jest to zapach lekki, ale długo się utrzymuje, ok 5 godzin czuć go wyraźnie. Więc jak koś nie przepada za konkretnymi perfumami, a lubi się otaczać mgiełkami zapachowymi, lub też jest wyczulony na zapachy, to Love Story będzie dobrym rozwiązaniem na większe wyjścia i imprezy lub też jako dobra alternatywa na letnie dni.