Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Mydło naturalne lawendowe rozświetlające

Mydło naturalne lawendowe rozświetlające

Naturalne, ręcznie robione mydło lawendowe Subtle Beauty powstaje na bazie najwyższej jakości czystych olei roślinnych m.in. palmowego i kokosowego. Oleje te zawierają cenne i nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT), dzięki którym składniki odżywcze łatwiej dostają się do wnętrza komórek. Kwasy te są także wykorzystywane jako źródło energii, dostarczają wit. E (zapobiega starzeniu się skóry), regenerują tkanki. Mydło warzone jest według starej sprawdzonej receptury. Mydło zawiera suszony kwiat lawendy oraz naturalny lawendowy olejek eteryczny, który ma działanie antyseptyczne, oczyszczające, i rozświetlające skórę. Przyspiesza regenerację naskórka. Bakteriobójcze i grzybobójcze działanie olejku często wykorzystuje się do pielęgnacji skóry, szczególnie w walce z grzybicami skóry, stanami zapalnymi skóry, egzemami, a nawet z trądzikiem, łupieżem i rozstępami skóry. Mydła Subtle Beauty nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, konserwantów, chemicznych utwardzaczy, środków pieniących i barwników.

oczyszczające

• Sodium Hydroxide,
  • Oleum Lavandulae,
  • Lavandula Oficinalis

Mój przyjaciel :*

Zacznę od tego że to moje pierwsze mydło do twarzy. Wcześniej miałam styczność z żelami oraz piankami i prawdę mówiąc myślałam że mycia mydłem moja twarz nie przeżyje :D
Jakiś czas temu zainteresowałam się naturalnymi kosmetykami. Zdarzyło mi się natknąć na artykuły i filmiki o mydłach naturalnych. W mej mieścinie otworzono sklepik z naturalnymi produktami i tak nabyłam jedno z nich :)
Mam długotrwały problem z cerą z którym walczę maściami i cudami na kiju. Padło na to mydło ponieważ szukałam czegoś oczyszczającego i antyseptycznego co nie wysuszy mi skóry i te dwie cechy znalazłam na opakowaniu.
Mydełko ma:
-Estetyczne i czytelne opakowanie
-Beżowy kolor z brązowymi płatkami suszonych kwiatów lawendy
-Prostokątny kształt który mieści większość mydelniczek
-Ładny zapach-nadmienię że nie lubię zapachu lawendy a powoli zaczynam się do niego przekonywać :)
-Wydajność !!! Obawiam się że nie kupię nowego przez minimum 4 miesiące...
-Pozytywny wpływ na skórę a mianowicie :
*Delikatnie oczyszcza nie powodując łuszczenia się skóry czego się bałam (stosuję Skinoren i mam wrażliwą skórę)
*Buzia po umyciu jest delikatnie ściągnięta ale nie na tyle by odczuwać dyskomfort (po kremie nawilżającym mija)
*Twarz jest promienna
*Nie wysusza aczkolwiek skóra traci "poślizg" (naprawdę nie wiem jak inaczej to napisać wybaczcie :D )
*Nie podrażnia, nie uczula, nie szkodzi
*Nie wysusza z tym że ja po umyciu twarzy nakładam Skinoren i krem nawilżający
*Kontrola pryszczy + szybkie gojenie :)

Nie mam się do czego przyczepić. Problemem może być dla niektórych dostępność.

Mogę z czystym sumieniem polecić. Nie bójcie się mydełek. To cudo jest dobre dla kogoś z cerą tłustą/mieszaną i skłonną do niespodzianek. Po przyjemnych doświadczeniach z tym fantem mam ochotę przetestować resztę i chyba tak zrobię- lecz wszystko w swoim czasie :)

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie i koooońca nie widać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[940323].usefull || 0 }}% pomocna.