Herbal Care Conditioning Spray (Odżywka do włosów w sprayu z rozmarynem i imbirem)

Łagodna nieobciążająca włosów odżywka z ekstraktami z rozmarynu i imbiru. Nawilża, rewitalizuje i kondycjonuje.
Po jej użyciu włosy łatwo sie rozczesują, są batrdziej puszyste, miękkie i błyszczące.
Nie spłukiwać!

Cena: 11,90 zł / 200 ml

mizerota

Jedna z gorszych jak nie najgorsza odżywka jaką miałam.
Plusy:
- bez spłukiwania (tu wielki plus gdyż nie cierpię odżywek które potem należy splukać)
- nawet wydajna (mi starczyła na b. długo, ale chyba tylko dlatego że rzadko jej używałam :))

Minusy:
- w sumie nie zauważyłam żadnej poprawy stanu włosów, nie ma poprawy witalności itp. jednym słowem nie daje efektów jakie obiecuje producent,
- wielkie krople rozpylacza w związku z czym leci jej za dużo i zużywa się ją szybciej niż potrzeba
- wcale nie ułatwia rozczesywania
- nie dodaje objętości.

Za te pieniądze można kupić lepszą. Nie polecam

Używam tego produktu od: męczyłam ją rok albo dłużej

do mało zniszczonych

Polecam raczej do cienkich, raczej nie gęstych włosów. Delikatnie dożywia, więc nie polecam do bardzo zniszczonych . Wydajna, ładnie pachnie.

hmm

Co tu napisać, skusiłam sie kiedyś, bo lubię imbir i rozmaryn i miałam nadzieję na fajny zapach, a tu nici. Nie przepadam za odżywkami bez spłukiwania, bo co by nie pisali i tak obciążają, ta natomiast tego nie robi ale tez nie robi nic innego, mogłam się przekonać po tym jak farba wysuszyła mi włosy i przypomniałam sobie, że ta odżywka gdzieś jeszcze stoi w szafce. Nie pomogła :( muszę kupić coś mocniejszego

Avon Mark - relacja

Są lepsze

Trzeba by zacząć od małego sprostowania- kolor opakowanie jest różowy pastelowy, a nie fioletowy jak na zdjęciu, ale AVON ma to do siebie, że takie różnice to normalka. Odżywka, jak na serię Herbal Care bardzo ładnie pachnie. Co śmieszniejsze, jest jej 200 ml, ale opakowanie mieści 250 ml, więc nie myślcie, że sprzedają używany produkt lub niepełny. Spryskiwacz przypomina psikacz ogrodowy, ponieważ pryska naprawdę dużo i szeroko, przez co odżywka się szybko zużywa. Jej działanie nie powala na nogi, nadaje się do włosów niewymagających lub normalnych. Jest bardzo rzadka, śmiem stwierdzić, że bardzo rozcieńczona. Plus za to, że nie obciąża włosów.