Wibo, Volume Size Lash Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Wibo, Volume Size Lash Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Maskara wodoodporna pogrubiająca. Całkowicie nowa formuła. Nadaje intensywną czerń rzęsom. Łączy w sobie właściwości pogrubiające, wydłużające i jest wodoodporna. Doskonale dobrana szczoteczka sprawia, że aplikacja jest łatwa i przyjemna. Długotrwały efekt na rzęsach bez rozmazywania, nawet w ekstremalnych warunkach.

bubel

Śmiało mogę nazwać ten produkt bublem.
Ale zacznijmy od plusów. Jest tani, dostępny w każdym Rossmanie. Ładny i kolorowy. I to tyle plusów.
Teraz minusy. Pierwszy zgrzyt pojawia się już podczas malowania rzęs. Ten tusz jakimś cudem skraca moje rzęsy. A może tak wyglądają, bo robi z nich pajęcze nóżki? No nie wiem, ale wiem że rzęsy wyglądaja bardzo brzydko. Teraz jego wodoodporność. Gdy zanurzyłam głowę na 3 sekundy w ciepłej wodzie, to tusz spłynął mi po twarzy i pod oczami miałam pandę. Ale przy zmywaniu go okazało sie że płyn micelarny go nie bierze, żel do mycia twarzy go nie bierze. Dopiero dwufazowy płyn go rozpuścił. Takiego cuda jeszcze nie miałam.
Poużywałam go trochę i leżał leżał aż wysechł. Wyrzucam go, bo po co magazynować śmieci.

Tani i bardzo dobry.

Tusz kupiłam bez większego zastanowienia-często przyklejam sztuczne rzęsy, więc nie potrzebuję niczego wymyślnego. Produkt mocno mnie zaskoczył ponieważ biorąc pod uwagę cenę, nie spodziewałam się wiele. Ładnie wydłuża rzęsy, nałożenie drugiej warstwy wystarczy by je w znaczący sposób pogrubić, nieznacznie skleja, ale przy dokładnym wyszczotkowaniu można uzyskać pięknie rozdzielone, długi i gęste rzęsy:) Nie kruszy się i nie zostawia śladów na powiekach (w przeciwieństwie do innych tuszów, których do tej pory używałam). Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę z niego korzystała przez długi czas:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu

Jest dobry

Produkt kupiłam tradycyjnie w "Rossmannie", z polecenia koleżanki, która tam pracuje.
Szukałam akurat wodoodpornego tuszu, rozglądałam się za trochę innymi markami, ale koleżanka poleciła mi ten i mogę powiedzieć, że jestem jej wdzięczna.
Tusz jest "tani jak barszcz"-8,20 zł. bodajże za niego zapłaciłam.
Posiada również szczoteczkę, która podczas aplikacji rozczesuje rzęsy, podnosi i wydłuża oraz pogrubia moje rzęsy, czyni je naprawdę widowiskowymi, podczas gdy na co dzień są raczej krótkie oraz mało widoczne.
Mascara jest naprawdę wodoodporna- miałam okazję popłakać sobie solidnie, podczas "noszenia" jej na rzęsach i przetrwała w nienaruszonym stanie.
Konsystencja także mi się podoba-nie jest za rzadka ani za gęsta.
Jedynymi wadami może być to, iż trudno się ją zmywa, a także to, że może się LEKKO osypywać po kilkunastu godzinach na oczach oraz to, że raczej nie posiada w składzie substancji pielęgnujących rzęsy, typu olejek rycynowy, w ogóle nie ma wyszczególnionego składu, przynajmniej nie dopatrzyłam się.
Mam nadzieję, że nie zasycha szybko i zdążę ją zużyć do końca.
Jeżeli nadal będzie się tak sprawować, to na pewno będę ją kupować, ponieważ warto.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 średnie

Bubel ;/

Kupiłam ten tusz ze względu na formułę wodoodporną, Ale tak sklejał rzęsy i kruszył się, że za długo go nie używałam ;/ No nie dało się.
Już lepiej rzęsy wyglądały bez jakiejkolwiek mascary niż z tą ;/
I jeszcze ta szczoteczka .... ciągnęła rzęsy tak, że myślałam, że mi je powyrywa.
Jednym słowem bubel !

Używam tego produktu od: sierpień 2014

Nie do zdarcia

Kupiłam ten tusz przypadkiem, za śmieszne pieniądze. Okazał się świetny, pięknie tuszował rzęsy, a do tego rzeczywiście, jak obiecuje producent, jest wodoodporny nawet w ekstremalnych warunkach takich jak sauna, basen, czy jacuzzi. Jedno małe "ale" - tuszu w ogóle bardzo trudno się pozbyć z rzęs, nie da się go zmyć np. płynami micelarnymi, jedynie specjalne preparaty do demakijażu oczu są w stanie go usunąć, choć i to nie bez pewnego trudu.
Ogólnie bardzo polecam, zwłaszcza, jak ktoś nie lubi się rozstawać z makijażem na basenie:).

Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe