Yonelle, Infusion, Anti-Age Serum, Strong Cellular Reactivator (Infuzyjne serum młodości)

Serum młodości, bardzo aktywny kosmetyk do cery dojrzałej 40+, z infuzyjną technologią nanodysków i reaktywatorem metabolizmu komórkowego. Każda kropla tego drogocennego serum to szybko działający zastrzyk młodości, który przeciwdziała wszystkim rozpoznanym objawom starzenia się skóry. Natychmiast po użyciu pojawia się efekt wygładzenia i liftingu. Komórki skóry odzyskują młodość metaboliczną - wytwarzają więcej kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Badania kliniczne wykazały wyraźną redukcję zmarszczek, poprawę jędrności i gęstości skóry. Elastyczność wzrasta nawet o 60% po 2 tygodniach. Ponadprzeciętne właściwości serum osiągnięto dzięki wspomaganiu przenikania m.in. czystego retinolu i peptydów oraz zastosowaniu MG6P reaktywatora młodości komórek.

REWELACJA!

To najlepsza seria z retinolem jakiej używałam. Bez dwóch zdań. Nie podrażnia i nie uczula. świetnie działa na moją skórę - spłyca zmarszczki, odzywia i rewitalizuje skórę. Produkt na 6! Cała seria. Zużywam teraz 3 opakowanie. Serum jest wydajne - starcza na około 3 miesiące.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

sama nie wiem

Gdy przeczytałam o firmie i jej pierwszych produktach - od razu się nimi zainteresowałam. Polska firma, udział lekarza medycyny estetycznej, logiczna koncepcja zwiększenia przepuszczalności bariery naskórka przez technologie nano...Kupiłam cała pierwsza serie, jak tylko pojawiła się w sklepie netowym - serum, serum pod oczy i krem.
Ceny do przełknięcia, co nie znaczy, że niskie. Opakowania luksusowe, przynajmniej kremy - wielkie pudeko, woreczek, ekskluzywny zapach...No właśnie! nanosomy to jedno, a od lekarza medycyny estetycznej oczekuje nie ekskluzywności, a raczej standardów kosmetyków gabinetowych. Zamiast wielkiego słoika o wymyślnym kształcie - tuba albo opakowanie z pompką. Co z tego, ze przez skóre przejdzie więcej substancji aktywnych, jeśli najpierw do opakowania tego typu ma dostęp powietrze, światło, nasze brudne palce czy mało sterylna szpatułka...? Ile składników zostaje w słoiku po miesiącu, dwóch używania...?! Spytałam o to producenta, ale cisza...A szkoda.
zapach - miła rzecz, lecz kosmetyki marek gabinetów estetyki rzadko sa perfumowane. ma być skutecznie, nie drażniąco. Minus. Dlatego krem, choć przyjemny w uzyciu - budził mój sprzeciw.
Oczywiście serum to co innego, ma słabo przezroczyste opakowanie i kroplomierz. zapach delikatny. Konsystencja rzadkiego żelu. Dobrze się rozprowadza, szybko wchłania. Nie nadaje specjalnego nawilżenia, wymaga kremu na wierzch, pozostawia skóre lekko ściagnieta.
Czy faktycznie więcej substancji aktywnych przeszło przez moją barierę naskórkowa...? Nie mam pojęcia :D Moja twarz wygląda normalnie, ani lepiej, ani gorzej.
Cóz, miałam, zużyłam, nie odczuwam potrzeby ponownego zakupu...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy stosowałam

rewelacja!

Trochę drogo, ale cała seria jest rewelacyjna
Idealnie się wchłania, konsystencja delikatna i nie tłusta,
efekt widoczny po kilkukrotnym użyciu.

Pięknie opakowane!

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1