L'Oreal Paris, Rouge Pulp (błyszczyk do ust)

L'Oreal Paris, Rouge Pulp (błyszczyk do ust)

Błyszczyk z seri L'oreal perfection jest lekki i pięknie podkreśla usta mieniącymi się drobinkami. Poza tym jak na błyszczyk jest dosyć trwały i, co ważne, nie klei się a włosy nie przylepiają się do ust. Jest jednym z kosmetyków zawsze obecnych w mojej kosmetyczce.

A ja dażę wielkim sentymentem

Nie bardzo go już właściwie pamiętam, wiem, że mama miała taki jasno różowy kolorek tego błyszczyku (ja bym zdecydowanie była za określeniem -pomadka w płynie-), kupiony głównie pod wpływem reklamy z Millą J., urody której do dziś jestem wierną fanką :D
Kojarzę, że kolor był ładny, połysk delikatny, miła aplikacja.
Opakowanie estetyczne, cena też nie była tragiczna.
Wiwlbić będę, bo to pierwszy taki, który pamiętam ;p
Jak gdzieś jeszcze znajdę to z pewnością kupię jako powrót do przeszłości :)

Używam tego produktu od:nie wiem.. może 1997 lub 9...

Kryjące mazidło

Kupiłam go i zużyłam dawno temu - bodajże w 2001 roku.

Wtedy na rynku nie było wielkiego wyboru błyszczyków. Teraz to dopiero można dostać zawrotu głowy :)

Katalog wad tego produktu jest duży:
- Fatalny zapach - taki plastikowy. Odrzucał przy każdej aplikacji błyszczyka.
-Kolor mocno wnikał w usta (miałam kolor krwistej czerwieni)
-Rozmazywał się
-Wymagał używania lusterka i wprawnej ręki przy aplikacji
-Bardzo intensywny kolor - tak jak pomadka. A przecież to miał być błyszczyk

Zalet żadnych nie znalazłam.

Tak właściwie to nie był błyszczyk, ale pomadka w płynie lub gloss. Nie lubiłam go i tyle.

Używam tego produktu od: męczyłam 1 miesiąc i wyrzuciłam

O.K. ale nic wiecej

Przecietny blyszczyk. Moim zdaniem ma zbyt rzadka konsystencje, latwo nim "wyjechac" poza kontur ust. Niezbyt blyszczy sie na ustach- jak na blyszczyk jest bardzo matowy. Zapach ma ladny, opakowanie rowniez. Gabeczka jest mieciutka, przyjemna w uzyciu. Podsumowujac- dobry blyszczyk, ale bez rewelacji.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Taki sobie, bez euforii

Mój pierwszy droższy błyszczyk kupiony pod wpływem reklamy z Millą J., w wieku może 19 lat ?
Miałam kolor brązowy ze złotymi dorbinkami.
Ładnie wyglądał na ustach, ale szybko się zjadł. Wygodna aplikacja, miękka gąbeczka.

Miał u mnie mały przestój, jakoś byłam nim potwornie rozczarowana, bo w reklamie widziałam "cuda", a tu tylko błyszczyk.

Więcej go nie kupię, bo już go nie mogę spotakć w sklepie. Są lepsze.

Ogólnie średni.
Zużyłam 1 całe opakowanie.

bardzo dobry

świętny. Zdecydowanie najlepsyz kosmetyk do ust jaki kiedykolwiek mialam. Niestety ciezko dostac go ostatnio w sklepach:( Mialam kolor beżowy, idealnie pasował do mojej urody, świętnie nawilżał usta.

Nie lubilam ;(

Sklejal straszliwie, nietrwaly, nierowno sie rozprowadzal, polysk minimalny, w dodatku troche wysuszal naskorek. Plastikowy efekt i takiz zapach.

Porazka

Porazka...
-troche wysusza,
-bardzo szybko "ulatnia sie",
-cena zdecydowanie wygorowana, nie ta jakosc!

Zauwazylam jednak male plusiki:
-opakowanie ladne,
-rozprowadza sie nawet dobrze...

pytanie tylko czy takie plusy sa warte tej ceny

Uzylam zaledwie kilka razy i zgubilam. Na pewno nie kupie go wiecej, nawet nie zal ze go stracilam ;)

niespecjalny

mialam dawno temu, skuszona reklama z Milla Jovovich o BARDZO BLYSZCZACYCH USTACH - to bylo jeszcze w czasach gdy jedyna forma blyszczyka byly ze oleiste w kulce ;-).
Niestety, Pulp jest ... pulp, klejacy, gesty, niespecjalnie polyskliwy. No i te ohydne kolory. Sztuczne takie i do jasnej cery nijak pasujace. A do tego ma mdly smak.
Nastepca tej pomadki - Glam Shine - podoba mi sie duzo bardziej

gładkie ustka ;-))

Mam wersję bezbarwną tego błyszczyku od bardzo dawna, ale tylko dlatego, że uzywam bardzo okazyjnie. Jestem zadowolona z efektu, jaki daje ten błyszczyk. Nadaje ustom lekki połysk. Usta są gładkie, wygładzone po jego zastosowaniu, a sam błyszczyk nie jest ciężki. Usta się nie lepią, włosy do nich też tylko czasem. Nie wałkuje się na ustach, nie waży. Nie wysusza ust, a wręcz przeciwnie pielegnuje je. Fakt, że szybko znika z ust, jakos tak sam z siebie w te usta wnika, nawet jak się nic nie je ani nie pije,ale jak na błyszczyk ze średniej półki powiedzmy, że efekt może być. Ma przyjemny, subtelny zapach. Bez problemu nakłada się go gąbeczką.
Nie mogę sie wypowiedzieć o wersji kolorowej, więc ocenę przyznaję tylko wersji bezbarwnej, bo takiej używam. Średnio wydajny.

ŻAL....

No cóż, sprawiał miłe wrażenie. Ładna paleta kolorów, całkiem przyjemna konsystencja, zupełnie przyzwoity aplikator. Fakt, że słodki, "rodzynkowy" zapach niekoniecznie musi wszystkim odpowiadać, a jest dość intensywny. Miałam egzemplarz w nieco cukierkowym, różowym odcieniu, który ładnie wyglądał na wargach i nawet nieźle się trzymał. Dla mnie jednak okazał się bombą z opóźnionym zapłonem, ponieważ po czterech dniach wywołał uczulenie. Wargi bardzo nieprzyjemnie piekły i swędziały jescze przez cały dzień po odstawieniu kosmetyku. Jednak u osoby, której go oddałam, sprawuje się bez zarzutu. Można więc chyba polecić go wszystkim, poza "wrażliwcami" i alergikami. Szkoda, że w naszym kraju tak mało udostępnia się próbek tego typu kosmetyków i trzeba się "naciąć" niefortunnym zakupem :(

mnie nie pasował

Przypomniał mi się dzisiaj, bo właśnie kupiłam inny l'orealowy błyszczyk. Minusy: nie wiem, czy to moja wina, czy 'zasługa' producenta, ale nie mogłam opanować obsługi nakładania tego produktu - choć jest to podobno błyszczyk, na ustach zachowuje się bardziej jak wodnista szminka. Miałam ciemny wisniowy kolor, więc precyzja rysunku była bardzo ważna - coż, kiedy precyzyjnie nałożony wymagał dziesięciu koszmarnie wygladających warstw, a przy jednej był nierówny... Krzywo się zjadał, nie dawał 'błyszczykowego' połysku, a tylko jakiś taki dziwny, płaski. I BYŁ TOTALNIE KRYJĄCY!!!! To było w nim najgorsze.Z plusów należy wymienić: zapach (dla mnie ładny), lekkość na ustach i nielepiwość.Niemniej, daję trzy gwiazdki, bo miał sowje plusy, i wielu kobietom może się podobać.

odradzam...

nie spodobal mi sie ten blyszczyk:( ma ladny, slodki zapach, ale kolory sa nienaturalne:( jest nietrwaly, zle sie rozprowadza, jest niejednolity na ustach... poza tym dosc drogi.. spodziewalam sie czegos wiecej... Ilość zużytych opakowań: 1