Planet Spa, Dead Sea Minerals, Detoxifying Wash for Body (Żel do mycia z minerałami z Morza Martwego)

Cenne minerały w luksusowej postaci kremowego, tworzącego bogata piankę i połyskującego preparatu do mycia.
Odżywia i nawilża skórę oraz pobudza umysł.
Dodatek miki sprawia, że ciało przepięknie lśni.

unisex

Zapach żelu sprawia, iż mogą go używać także mężczyźni. Sam żel jest bardzo gęsty a to w połączeniu z twardym plastikiem opakowania sprawia, że już od połowy trzeba żel stawiać do góry nogami.
Słabo się pieni, orzeźwia, zapach nie zostaje długo na skórze. Nie wysusza ani nie podrażnia. Jest zupełnie przeciętny. Więcej nie kupię, ale mam chyba jeszcze jedno opakowanie w zapasie, więc zużyję je bez obrzydzenia.

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1 całe

Dobry

Dostałam ten produkt i szczerze mówiąc nie kupiłabym go ponownie.Teraz go nie am w katalogach avonu i wcale się nie dziwie.
Produkt ten kosztuje tyle ile pisze i według mnie niczym nie różni sie np.od tych senses z avonu.No oprócz ceny,że jest droższy.
Uwielbiam serię Planet Spa,ale ten żel mnie nie zachwycił.Nie czuję się po nim jakoś wyjątkowo,nawet czysto się po jego użyciu nie czułam.
Fakt ma ładny zapach,jest dość wydajny,nie wylewa się z buteleczki,ale poza tym zachwytu nie ma.
Jak będzie jego powrót to nie kupię i tak.

Używam tego produktu od:z pół roku temu

Całkiem dobry

+ doskonale się pieni
+ super oczyszcza (czasem używałam go jako peeling z rękawiczkami)
+ skóra po jego użyciu jest miękka, gładka, przyjemna w dotyku
+ nie wysusza
+ wydajny
+ ładne opakowanie

- które jest zupełnie nie praktyczne i nie wygodne w użyciu (butelka jest za twarda, ciężko coś z niej wycisnąć....)
- trochę męski zapach, ale do przeżycia

Używam tego produktu od: ok. 6-12msc

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Nic specjalnego

Buteleczka ładnie wygląda, przyjemny kolorek.
Za to jest straszliwie niewygodna w użyciu (zbyt twarda) i zapach też pozostawia wiele do życzenia. Aczkolwiek z morzem martwym mi się kojarzy ;)

Skóra jest dość gładka, ale nie nawilża. Ogólnie nie zauważyłam, żeby miał jakiekolwiek cudowne właściwości.

Używam tego produktu od: niedawna

napinacz ;)

żel naprawde ujędrnia i napina skóre. nawet troszke wygładza. zapach dość intensywny ale przyjemny :) żel jest gęsty, dobrze się pieni... po prysznicu czuje sie odświerzenie i poczucie czystości. dobry na lato, chłodzi skóre. minus za małe opakowanie, wysoką cene i lekkie wysuszenie skóry.

Używam tego produktu od:kiedyś

bardzo przyjemny

Odrobina luksusu pod prysznicem. Dobra konsystencja, żel dobrze się pieni. W miarę wydajny, jak na niewielką pojemność. Mika w żelu pod prysznic to trochę przerost formy nad treścią, ale co tam... Żel nie wysusza skóry, zostawia ją miękką i gładką. Zapach błotka - charakterystyczny dla całej serii - pozwala poczuć się jak w SPA ;)

Używam tego produktu od: ok. 3 tyg.

Fajny :)

Fajny żel do mycia. Ciekawy kolorek, delikatny zapach...
Mógłby się trochę bardziej pienić. Opakowanie to trochę niewypał - butelka jest bardzo twarda, co uniemożliwia wydostanie się żelu, gdy ten jest na wykończeniu.
Ogólnie polecam :)
Nie wiem czy kupię następne opakowanie, ponieważ lubię eksperymentować z nowościami.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

fajny, ale...

Zel jest bardzo przyjemny. Ma zapach charakterestyczny dla calej serii z Morza Martwego, co bardzo mi odpowiada.
Dosc dobrze sie pieni i spukuje, nie wysusza, nie podraznia skory.
Ma jednak dwa minusy: jest malo wydajny i bardzo ciezko jest go dozowac z opakowania - jest ono za twarde.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

inny

żel stanowi ciekawą odmianę! mimo tego, iż nie jest super gęsty, ale bardzo wydajny. Zapach w miarę, lubię pozostawić go chwilę na ciele, aby pozwolić skórze na dłuższy kontakt z minerałami z Morza Martwego;) dodatkowo łagodzi podrażnienia==> moja skóra go polubiła;) Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Podoba mi się

Mysle ze zel jest swietny. Szczegolnie spodobal mi sie ten nietypowy zapach- mila odmiana od slodkich letnich perfum itp. Naprawde orzezwia i relaksuje. Buteleczka ladnie wyglada, ale niestety w praktyce okazuje sie ze jest twarda i niewygodna. No ale ta zawartosc- gesty, mocno pieniacy sie zel, wygladzajacy skore. Taki maly luksusik. Polecam.

Używam tego produktu od:-

rewelacyjny

Rewelacyjny żelik. Dobrze oczyszcza skórę nie powodując u mnie żadnego uczulenia (inne żele niestety często mnie uczulają). Zapach średnio miły, ale wiedząc jakie ma właściwości nie zniechęcam się. Będę jego stałą posiadaczką:).

przyjemnoś o poranku :)

Ogólnie serię planet spa uważam za najlepszą z Avonu. Ten żel mnie również nie zawiódł. Zapach bardzo orzeźwiający, idealny na senne poranki. Opakowanie śliczne, bardzo efektownie wygląda w łazience, ale ma 2 minusy: 1. twarde, 2. małe
Pomimo niewielkiej pojemności żel jest wydajny, dzięki temu, że bardzo dobrze się pieni (używam na mujkę). Dobrze oczyszcza ciało, a skóra po jego użyciu jest gładziutka. No i mam poczucie (pewnie złudne), że zrobiłam dla siebie coś dobrego ;) Ehh ten marketing (detoskykacja) Heh
Bardzo lubię ten żelik i chętnie go jeszcze sobie zakupię, jak będzie w dobrej promocji. Na razie troszkę mi zostało i rozmarzyłam się nad balsamikiem do kompletu.....