Lovely, Made with Love, Top Jewels (Brokatowy lakier do paznokci)

Lovely, Made with Love, Top Jewels (Brokatowy lakier do paznokci)

Lakier brokatowy typu Top Coat imitujący biżuterię. Dobrze komponuje się z ciemnym lakierem podkładowym. Zapewnia bardzo dobre krycie i wysoką trwałość lakieru. Formuła skrzących klejnocików nadaje paznokciom brokatowy blask i wdzięk. Dostępny w 4 kolorach.

Bardzo ładny efekt

Posiadam nr 2 - czarno-czerwone kropeczki. Efekt na paznokciach jest naprawdę ładny, wygląda profesjonalnie. Jest świetny na wszelakie wyjścia, dodaje wyjątkowości paznokciom. Jednak na codzień też jest fajną odmianą.
Trwałość jest bardzo dobra, długo się trzyma, drobinki nie odpadają. Pierwsza warstwa nie zostawia ich na paznokciach zbyt dużo, dlatego ja często kładę drugą. Ale nie jest to wadą, bo dzięki temu można wybrać sobie efekt jaki uzyskamy.
Dużym minusem jest niestety to, że bardzo ciężko jest go zmyć, czasami muszę wręcz zdrapywać drobinki z paznokcia, co jest uciążliwe i nie robi zbyt dobrze paznokciom. Z tego powodu nie sięgam po ten lakier zbyt często.

+ efekt
+ cena
+ trwałość
+ wydajność

- duża trudność ze zmywaniem lakieru

Dobry na większe wyjście jak i na codzień :)

Świetny produkt, ktory mnie oczarowal swoja roznorodnoscia i mnostwem ozdobnych roznosci :D

+ cena
+ mnostwo warianotw kolorystycznych do wyboru
+ drobinki roznej wielkosci
+ sa one orydinalne i nieoklepane
+ idealny jako lakier nawierzchniowy
+ dobrze sie trzyma na innym lakierze
+ wytrzymuje ok. 4 dni bez porpawek, co jak dla mnie jest sukcesem
+ dostepnosc
+ wydajnosc

Polecam :)

Używam tego produktu od: 3 miesięce

Nr 4 - nie mam mu nic do zarzucenia!

Kupiłam ten lakier przy okazji promocji na kolorówkę w listopadzie 2014 roku. Od razu mi wpadł w oko, ponieważ bardzo chciałam jakiś lakier nawierzchniowy, który będzie imitował jakby kropki na moich paznokciach. Kupiłam i nie żałuję!

Zalety:
- dostępność
- gama kolorystyczna
- cena
- pojemność
- świetnie się nakłada
- kolejne warstwy stopniują nasycenie efektu
- długo się utrzymuje
- łatwo go zmyć - nie trzyma się kurczowo paznokcia i nie wymaga godzinnych zawijań palców w celu zmycia lakieru z paznokcia
- nadaje niepowtarzalny charakter paznokciom - nie ma mowy o nudnym wzorku pod linijkę - każdy paznokieć jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny!

Wady:
- niestety seria limitowana.

Lovely mogłoby na stałe wprowadzić go do swojej oferty jak i inne lakiery nawierzchniowe!

Używam tego produktu od: Połowy listopada 2014
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Ciekawa limitowanka

Oceniam odcień nr 1 - grube kawałeczki brokatu w odcieniach złota, zieleni i fioletu. Był to wg mnie najładniejszy odcień, chociaż biały na zdjęciach na blogu wygląda też całkiem całkiem ;)

Kupiłam ten lakier z myślą o świątecznym manicure i to był strzał w dziesiątkę. Pięknie komponował się z ciemną, szmaragdową zielenią Avonowego lakieru w kolorze Midnight Green. Sam top daje wyrazisty, błyszczący efekt. Paznokcie zwracają na siebie uwagę, robią naprawdę biżuteryjne wrażenie.
Lakier ma wygodny pędzelek i ładne opakowanie. Zasycha całkiem wszybko i utrzymuje się jakieś 3-4 dni na paznokciach.

Zabieram jedną gwiazdkę za smużącą, gęstą konsystencję, a także za tragiczne zmywanie.

Polecam - błyszcząca perełka za grosze.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Jeden z moich ulubionych

Mam dwa lakiery z tej serii:
*białe drobinki nr.4
*czarne i czerwone drobinki nr.2

Skupię się na białym , ponieważ czarno-czerwonego jeszcze nie używałam :)

Jego zalety to:
* cena
*daje bardzo ciekawy efekt , nie było osoby , która nie zainteresowała się moimi paznokciami :p
*trwałość
*przedłuża trwałość lakieru bazowego , działa jak top coat
*pędzelek
* O DZIWO zmywa się bez problemu , z czego bardzo się cieszę

Nie mogę powiedzieć o nim nic złego , to jeden z moich ulubieńców.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa , w trakcie

fajny :)

Posiadam dwa lakiery z tej serii i z obu jestem zadowolona.
Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt wystarcza mi jedna warstwa, ale osoby, które lubią mieć dużo drobinek na paznokciach będą musiały nałożyć dwie.
Lakier schnie szybko, jednak jeśli nie odczeka się wystarczającej ilości czasu przed nałożeniem drugiej warstwy, to trzeba będzie zmywać i malować na nowo ;)
Utrzymuje się długo, zmywam go tylko dlatego, że odpryskuje lakier bazowy. A\' propos zmywania - muszę go wręcz zdrapywać z płytki, gdyż zmywacz nie jest w stanie usunąć drobinek. Za to odejmuję gwiazdkę, bo niestety przyczynia się do niszczenia paznokci.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

Tworzy fajne efekty

Plusy:
Trwałość,
Wybór kolorów,
Cena,
Świetnie zgrywa się z jakimś kolorowym bazowym lakierem

Minusy:
Ciężko się je zmywa
Zbyt mało drobinek, trzeba czasem malować 2 razy by był jakiś efekt

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

Rewelacja

Już po pierwszej warstwie wspaniały efekt, trzyma się tydzień, nie odpryskuje!
Super komponuje sie z kolorowymi lakierami, urozmaica ich wygląd.

Zalety:
*wygląd
*szybko schnie
*długo trzyma się na paznokciach
*bardzo wydajny

Wady:
*jak narazie nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Bardzo dobry

Lakier nie odchodzi od paznokci. Dzięki szerkiemu pędzelkowi dobrze rozprowadza się po paznokciu. Wystarczy pomalować raz a efekt będzie bardzo zadowalający, gdzyż na pędzelku osadza się dużo drobinek brokatu. Jak dla mnie lakier sprawdza się świetnie.

Ilość zużytych opakowań: połowa