My Secret, Nail Art, Lakier nawierzchniowy do zdobienia paznokci

My Secret, Nail Art, Lakier nawierzchniowy do zdobienia paznokci

Siedem lakierów nawierzchniowych, które pozwolą wyczarować fantazyjny manicure, zarówno zastosowanych samodzielnie, jak również aplikowanych na inne lakiery.

Polubiłam go!

Żyje w ciągłym biegu stad nie mam czasu na częste malowanie paznokci. Lakier posiada dużo drobinek i pokrywa cały paznokieć można go stosować na odżywkę, czy wcześniej pomalowany lakier lub jako top coat. Sam lakier jest dość trwały jeśli już odpada to fragmentami . można go bez problemu pokryć kolejną warstwą płytkę paznokcia i nadal będzie wyglądał dobrze :)

Szybka metamorfoza

Stwierdzam, że takie produkty to świetny pomysł na mega efekt bez wysiłku. Od jakiegoś czasu stosuje hybryd, ale nie omijam takich ciekawostek. To świetny sposób na odmieniony manicure. Nakładam na odżywkę i mam ekstra efekt albo robię kolor czad i skrupulatnie odbijam wzorki. Każdy sposób jest dobry. Niestety szwankuje trochę trwałość... Wiem, że po hybrydach żaden lakier nie dorównuje trwałością naszym oczekiwaniom :) ale, on potrafi odejść platami z płytki. Nie ściera się, tylko odpada. Ciężko to przeżyć z uśmiechem na twarzy.

Świetny i solo, i do tuningu innych odcieni

Z tej serii mam lakier w odcieniu 283 Frosty Top: metalicznie iskrzące, drobinkowe białe złoto, w zimnej tonacji. Kolor jest naprawdę wystrzałowy! Nakładałam go i solo, i na inne lakiery, w każdym przypadku prezentuje się świetnie. Rewelacyjny także jako urozmaicenie manicure w formie jednego, dwóch pomalowanych nim paznokci, obok bardziej stonowanych kolorów.
Nałożony sam, daje złocisty efekt z bardzo drobnymi migotkami, równo odbija światło. Bardzo lubię kłaść go też na inne, dużo ciemniejsze złoto (np. z metalicznej serii Miss Sporty), wygląda wtedy naprawdę świetnie, jest nieco bardziej nasycony i wyrazisty, ciekawszy.

Konsystencja jak na brokat jest super lekka, ciekła - nie ma mowy o glutowatej masie, jaką często spotyka się w drobinkowych lakierach. Odpowiednio rzadki, a zarazem gęsty w drobinki i kryjący już przy pierwszej warstwie. Znacie pewnie te wynalazki z drobinkami, gdzie w jednej porcji lakieru są one tak rzadko osadzone, że po nałożeniu mamy ich kilka, luźno porozrzucanych po płytce paznokcia. Tutaj nie jest to nawet brokat, ale brokatowy pył, kryjący paznokieć miejsce przy miejscu, dla efektu gładkiej, brokatowej tafli.
Nie jest strukturalny, ale całkowicie gładki, co mnie cieszy (nie znoszę tych wszystkich piaskowych, drapiących lakierów).

Schnie w naprawdę przyzwoitym tempie. Zazwyczaj używam Seche Vite dla dosuszenia manicure, ale tu nawet nie jest to niezbędne - paznokcie są suche szybciej niż przy większości lakierów. Co więcej, są odporne na wgniecenia - przypuszczam, że ma to związek z tym, że lakier nie jest za gęsty i przez to nie tworzy długo miękkiej, grubej warstwy.

Trwałość bez zarzutu, lekko ściera się na końcach po paru dniach, ale i to nie jest zbyt widoczne. Generalnie trzyma się świetnie, nie traci blasku, nie odpryskuje.

Opakowanie - idealne, bo niewielkie (kolory szybko mi się nudzą, więc wolę mniejsze pojemności) i prostokątne (łatwe do ustawienia w szufladzie). Pędzelek wygodny i dość szeroki, brakuje mi tylko tego, żeby był nieco zaokrąglony na końcu.
Cena - super.

W kategorii nawierzchniowych lakierów jak dla mnie to ideał! Od wykończenia (gładkie, równe), przez konsystencję, kolor, wszystko się tutaj zgadza. Warto kupić, ja na pewno sięgnę po inne odcienie i efekty.

Świetne urozmaicenie lakieru

Uwielbiam mieć coś ciekawszego na paznokciach ale nie zawsze mam czas coś "rzeźbić" i wtedy bardzo pomocne są tego typu lakiery. Mogą urozmaicić każdy manicure w bardzo szybkim czasie i bez szczególnego napracowania. Lakiery nawierzchniowe my secret bardzo lubię, mają mnóstwo opcji kolorystycznych i efektów, fajnie współpracują z każdym lakierem, nie miałam jeszcze sytuacji aby jakiś mnie zawiódł.

Mam "kolor" 224 Golden Flakes Top Coat. Sprawdził się rewelacyjnie! Dodał pomalowanym wczesniej paznokciom blasku i oryginalnego wyglądu.
+ szybko zasycha, co jest, wg. mnie, dużą zaletą lakierów
+cena

Mój hit do paznokci.

Mam wersję 224 . Pełno w niej złotych drobinek które cudownie błyszczą! Pomalowane paznokcie nawet tylko tym lakierem wyglądają ślicznie. Trwałość jest zaskakująca. U mnie lakiery bardzo szybko odpryskują a ten się trzyma! Bardzo niska cena jest tu ogromnym plusem. Polecam wszystkim.

Zaprzyjaźniłam się!

Lubię jak nie wiem co! Posiadam 223 naughty dots. Najbardziej podoba mi się, że w środku jest pełno drobinek, ba lakier wygląda jakby miał tylko i wyłącznie same drobinki. Mam do czynienia z drobinkami czerwono-czarnymi, które pędzelkiem można bez problemu rozmieścić na całym paznokciu. Bardzo szybko lakier zasycha i co więcej przedłuża ten bazowy. Sama formuła lakieru jest bezbarwna więc kwestia tylko i wyłącznie wyboru koloru, który idealnie będzie współgrał z kolorami drobinek. Jeśli chodzi o zmycie to nie miałam najmniejszego problemu ale wiadomo, że drobinki jak to drobinki - uciekają na opuszki, gdzieś "wędrują" po skórze, ale wystarczy woda z mydłem i nie ma śladu.
Bardzo lubię i polecam, bo generalnie nie znam się na robieniu wzorów na paznokciu, a jedyne co umiem zrobić to nie wyjeżdżać lakierem poza paznokieć więc jestem typowym amatorem.

Rewelacja

Posiadam odcień nr 232 (fiolet). Lakier jest rewelacyjny. Daje piękny efekt na paznokciu. Ma fajny, dobrze i równomiernie rozprowadzający się pędzelek. Jest trwały i wydajny. Plusem jest niska cena.

Jak dla mnie bomba

Kupiłam go na początku grudnia 2014 roku. Mam ten lakier z czarnymi drobinkami. Jak dla mnie jest świetny. Przedłuża trwałość lakieru i co njważniejsze daję piękny efekt na każdym kolorze.
PLUSY:
- niska cena
-super efekt na każdym kolorze
-dobry pędzelek
-dobrze się rozprowadz
-przedłuża trwałość lakierów
Jedyny minus to że ciężko się ściąga ale jak każdy lakier z drobinkami

Używam tego produktu od: grudzień 2014

Zależy który

Posiadam dwa rodzaje:
222 playful dots - wielokolorowe kropeczki/kółeczka
236 blue mist - białoniebieskie kropki i kwiatuszki

Kwiatuszkami 236 jestem zachwycona, ślicznie wyglądają na paznokciach białych i niebieskich - efekt nie jest przesadzony. Bez problemu nabiera się drobinki. Natomiast playful dots rozkładają się nierównomiernie, zostają na pędzelki, efekt jest trochę zbyt pstrokaty, infantylny. Niezbyt mi przypadł ten rodzaj do gustu.

Oba się ciężko zmywa, jak to bywa przy lakierach z drobinkami.

Daję 4,5, bo 236 mi się naprawdę podoba, a playful dots... no cóż...

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Ciekawy efekt, ozywienie dla jednobarwnych paznokci

Kupiłam ten lakier kilka dni temu i jest to moje pierwsze spotkanie z lakierami do zdobienia.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektem. W miare mozliwości postaram się zamieścić w najbliższym czasie kilka zdjęć.

Zastosowałam ten lakier na już wcześniej pomalowane kolorem paznokcie. Drobinki zawarte w tym lakierze tworzą bardzo ciekawy efekt, w zależności ile wartstw lakieru nałożymy, może byc ich więcej lub mniej.

Lakier jak dla mniejest trwały, dodatkowo jescze użyłam lakieru nawierzchniowego, aby paznokciom dodać blasku i trwałości.

Jestem bardzo zadowolona i polecam szczególnie dziewczynom, które tak jak ja mają niewielkie zdolności do samodzielnego zdobienia paznokci, a takie lakiery wychodzą nam na przeciw:)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni