Baume Anti-Rides Contur dex Yeux Multi-Regenerant [Extra-Firming Eye Contur Cream] Balsam przeciwzmarszczkowy multiregenerujący

Krem przeciwzmarszczkowy dla cery dojrzałej, przeznaczony do stosowania na noc. Łączy bogatą formułę pielęgnacyjną z lekką konsystencją, dzięki czemu łatwo się wchłania.

Dzięki zawartości czynników aktywnych:

- witaminy C,

- kompleksu Noctoferrine o działaniu przeciwrodnikowym.

- kompleksu proteinowego z pszenicy o działaniu rewitalizującym,

- witaminy E

oraz wielu wyciągów roślinnych krem ma potrójne działanie:

- wygładzające: wyrównuje powierzchnię skóry, sprawia że staje się gładsza i jędrniejsza oraz zapewnia uczucie komfortu usuwając oznaki zmęczenia; regularne stosowanie spłyca kurze łapki oraz inne zmarszczki i drobne linie;

- ujędrniające: poprawia napięcie skóry wzmacniając włókna podporowe skóry,

- nawilżające: nawilża głęboko, zmiękczając i ujędniając

naskórek.

Producent zapewnia, że nadaje się dla osób noszących soczewki kontaktowe i o wrażliwych oczach.

Mógłby być jeszcze lepszy...

Zużywam obecnie drugie opakowanie tego kremu;pierwsze nakładałam rano i wieczorem,ponieważ z powodu nadwrażliwości oczu przez długi czas nie używałam niczego i skóra była w fatalnym stanie.
Ten krem mnie przede wszystkim nie uczulił.
Następnie doprowadził makabrycznie przesuszoną skórę do jako takiego stanu.
Teraz,po półtora roku używania,nie widzę jakiegoś specjalnego działania;tzn.w dalszym ciągu mnie nie podrażnia,ale zmarszczek przybywa,oj,przybywa...
Być może to kwestia zaawansowanego wieku;-)
Cena wysoka,ale komfort użytkowania również,bardzo wydajny,higieniczne opakowanie z pompką.
Niby przeznaczony dla 40+,ale dla mnie już za słaby,choć nie mam jeszcze 40, i raczej już nie kupię...

Używam tego produktu od:prawie 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:prawie 2

średni

Spodziewałam się więcej po tej klasie kosmetyku. Jak większość produktów Clarins pięknie pachnie, świetnie się wchłania i nie pozostwaia błyszczącej warstwy. Z pewniścią nie przynosi spustoszenia ale też i niewiele daje. Może powodować zachwyt posiadaczek młodziutkiej skóry, ale gdy pojawią się zmarszczki należy pomyśleć o czymś innym niż ten krem.

Używam tego produktu od: 2 lata

Cudenko:)

Mam b. wrazliwe oczy i jestem "nosicielem" :D soczewek kontaktowych. Ten krem dziala dokladnie tak, jak obiecuje producent: ujedrnia, nawilza i zmiekcza skore wokol oczu- i nie podraznia jej:).
Mam b. tlusta skore twarzy i myjac przeznaczonymi do niej zelami, chcac nie chcac- wysuszam sobie okolice oczu:( Dlatego odkad pamietam, o ten obszar dbam ze szczegolna uwaga. Moge jednak stwierdzic, ze widze roznice, odkad stosuje ten preparat- nie odczuwam sciagniecia, spowodowanego wysuszeniem, nie mam zaczerwienien i podraznien, skora jest ladnie napieta.
Duzy plus, za dozownik-pompke, pojemnosc 20ml-wieksza niz zwykla, w przypadku preparatow do pielegnacji oczu (15ml), a co za tym idzie duza wydajnosc.Używam tego produktu od:4 miesiace

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

przyjemniutki ... i tylko przyjemniutki

POdobnie jak serum na dzień, jest to solidny nawilżacz, utrzymujący dobrą kondycję skóry w nocy. Komfortowo się nakłada: łatwo rozprowadza i szybko wchłania, leciutko natłuszczając powierzchnię skóry. Zmiękcza i uelastycznia naskórek, ale z wygładzającym działaniem już gorzej. Raczej delikatnie działa; więc jeśli ktoś chce sobie wypróbować, to nie radziłabym czekać aż wyhoduje sobie poważniejsze zmarszczki ;-)
Zaletą jest dozownik: wygodna pompka odmierza prezycyjnie porcję, która wystarcza akurat na posmarowanie okolic obywdu oczek. Wydajny.
Wady ma te same co bliźniacze serum na dzień: drażni oczy, powodując zaczerwienienie, pieczenie i łzawienie. Przy pewnym samozaparciu po 4-5 dniach ten efekt ustępuje (tj. u mnie ustąpił - ślepka się przyzwyzwyczaiły i zakończyły bunt). W sumie - oceniłabym na 3 *** ale zważywszy agresywne właściwości nie odważę się polecać szeroko - więc tylko 2 ** .