Pierre Rene, Chic Gloss (Szykowny błyszczyk do ust)

Pierre Rene, Chic Gloss (Szykowny błyszczyk do ust)

Nowej generacji formuła o konsystencji żelu gwarantująca głęboki kolor i bardzo intensywny blask.
Długotrwały efekt makijażu - zapewnia półpermanentne krycie.
Utrzymuje luksusowy poziom nawilżenia.

Polecam! Posiadam kolor nr. 05 Trouble Maker

Jak dla mnie - solidna robota. Błyszczyk na prawdę jest super, a dlatego, że kupiłam Go za około 4 zł (Promocja), długo utrzymuje się na ustach, nie wysusza ich, jest łatwo dostępny i bardzo trwały, niestety jak każdy produkt posiada pewne wady,a mianowicie - za bardzo się klei, co na przykład nie przypadło mi do gustu, oraz napisy z buteleczki bardzo szybko się zdzierają. Mimo to POLECAM :)

Dobry

Błyszczyk długo (do momentu posiłku/picia napoju) utrzymuje się na ustach. Ma błyszczące, przypominające taflę wody wykończenie, przez co usta wyglądają na pełniejsze. Niewielka ilość produktu wystarczy, aby nadać ustom pożądany kolor. Podoba mi się rozmiar opakowania oraz aplikator. Jedynym minusem jest uczucie lepkości ust, ale zapewne taka konsystencja odpowiada za to, że nie znika tak szybko.

Jeden z lepszych

Fajny, tani i trwały błyszczyk :)
utrzymuje się kilka godzin a nawet po starciu usta są lekko zabarwione.
Zapach też ma całkiem przyjemny
Jest dość mocno klejący, więc jeżeli ktoś tego nie lubi niech lepiej poszuka czegoś innego ;)

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Świetny na co dzień.

Posiadam kolor numer 21 - Magic Peach.
Błyszczyk to prawdziwe odkrycie roku - jest super i używam go bardzo często. Ma wszystko to czego wymagam od błyszczyka :)

<b>Konsystencja:</b> bardzo gęsty, lepiący, treściwy.

<b>Zalety:</b>
*kolor który posiadam jest całkiem transparenty, bardzo ładnie odświeża usta, barwi je bardzo delikatnie (lekko rozjaśnia mój naturalnie ciemny kolor ust), idealny do makijaży typu no makeup; zawiera brokatowe drobinki, które jednak są ledwo widoczne, nie są kiczowate i fajnie odbijają światło, na ustach wygląda świeżo i lekko
*lubię taką cieżką, klejącą konsystencję błyszczyków - dzięki temu jest trwały, nie spływa i nie znika momentalnie z ust, trwałość tutaj zdecydowanie na plus
*bardzo wygodna, szeroko gąbeczka-poduszeczka, aplikuje odpowiednią ilość produktu
*błyszczyk jest naprawdę wydajny - przez 8 miesięcy częstego używania mam go jeszcze sporo, ponad połowę
*niska cena jak za tak fajną jakość
*coraz lepiej jest z dostępnością - szafy Pierre Rene można spotkać w Rossmannach
*bardzo ładny, słodki zapach
*nie wysusza ust
*duża gama kolorów do wyboru (ja z pewnością kupię jeszcze inne)

<b>Wady:</b>
*napisy z opakowania szybko znikają

Spore zaskoczenie na plus! Może nie jest to jeszcze KWC, ale bardzo mu blisko :) Porządny, transparentny błyszczyk zawsze warto mieć w kosmetyczce. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

trwały i pielęgnujący

Wszelkie mazidła do ust to chyba moje największe uzależnienie kosmetyczne (no może oprócz podkładów, jak wiadomo, tego każda z nas szuka całe życie idealnego :)
Błyszczyk w dobrej cenie, zwłaszcza w promocyjnej cenie w Naturze, bo ok 10 zł.
Posiadam odcień 07 Mauve Kiss - różowy, przejrzysty, bez żadnych drobinek czy brokatu. Podbija kolor moich ust, wygląda naturalnie ale bardzo efektownie, ze względu na błyszczącą taflę, która... o dziwo... trwa!
Jest gęsty, wnika w naskórek ust, nie wysusza, pielęgnuje usta, wspaniale je wygładza i tak ustom zostaje, nawet jak błyszczyk już jest pożarty. A zapach jest przyjemny, raczej słodki - ale nie drażniący.
Wspomniany połysk trwa...i trwa...myślę, że spokojnie 3-4 godziny!
Z pewnością kupię ponownie, i pewnie jeszcze inne kolory :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Całkiem fajny błyszczyk

Oceniam odcień 19 - piękny koralowo - różowy z drobinkami.

Aplikacja idealna - gładko rozsmarowuje się na ustach, nie pozostawiając smug.
Konsystencja bardzo &quot;zbita&quot; i kleista - nie do kona mi to odpowiada - skleja usta. Jednak blask bije po oczach - porównałabym go do blyszczyka Diora !!!

Opakowanie - plastikowe - dobrze zakreca sie błyszczyk.

Mały i poręczny.

Co do trwałości - z minuty na minutę jakby wsiąkał i stawał się coraz mniej klejący. Jednak blask i kolor pozostaje na ustach. Nie mierzyłam ile dokładnie na ustach zostaje - jednak ja &quot;zjadam&quot; błyszczyki i u mnie każdy trzyma się dośc krótko :-) Ten wytrzymał dłużej niż np Eveline z olejkiem arganowym albo też błyszczyk Benefitu :-)

Cena 12,50 zł - dostałam w małej osiedlowej drogerii. Nie wiem jak z dostępnością - w szafach w Naturze na pewno nie widziałam.

Podsumowując - polecam bo warto......

Odejmuję gwiazdkę za tą kleistość :-)

KWC

Zelowa gęsta konsystencja pokrywa usta na całe 4h! Po tym czasie on nadal jest ,ale mniej efktowny i trzeba zrobić poprawkę.
Mam nr 22 i jest to faktycznie półpermanentne krycie wydobywajace naturalny kolor warg.
Usta są napięte,lekko powiększone,nawilżone.
Nie ma zadnego przesuszu,nawet po tych 4 godzinach usta wyglądają świetnie.
Zapach delikatny,kwiatowo-owocowy.
Nie oblepia ust nieestetycznie.
Jest blask:)
Jestem oczarowana tym błyszczykiem i jego jakością, chowają się wszystkie channelki,bourjois itp.
Zdecydowanie to mój KWC!
Dostępny w małych drogeriach.
Tani.
Duży wybór kolorów (24 odcienie)
Kupię jeszcze w innych kolorkach.:)

Używam tego produktu od: 2 tyg