Garnier, Fructis, Cudowny olejek z olejkiem arganowym `Ochrona do 230 stopni`

Garnier, Fructis, Cudowny olejek z olejkiem arganowym `Ochrona do 230 stopni`

Formuła wzbogacona olejkiem arganowym otula włosy zapewniając im pielęgnację i ochronę przed temperaturą do 230 stopni Celsjusza i 2 razy szybsze suszenie. Puszenie jest pod kontrolą, a włosy natychmiast stają się jedwabiste, miękkie i lśniące.
Zastosowany przed suszeniem, prostowaniem lub stylizacją na gorąco chroni włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Zapobiega puszeniu się włosów i nadaje im miękkość i blask.

bardzo dobry produkt

Nakładam produkt na włosy od wysokości ucha aż po końcówki. Produkt przyjemnie pachnie, ma odpowiednią gestość - da się go ładnie rozprowadzić ale tez nie spływa z dłoni podczas nakładania go na włosy. Ładnie nabłyszcza włosy, zdecydowanie poprawia wygląd końcówek. Nie wysusza włosów. Fajna bardzo duża pojemność starcza na wieki

Ratunek na końcówki

Olejek nakładam zawsze na końcówki mokrych włosów przed suszeniem i prostowaniem. Włosy nie puszą się, i nie kruszą tak jak wcześniej podczas suszenia. Nie obciąża zbyt mocno włosów(przy normalnym stosowaniu chyba że ktoś wetrze pół buteleczki we włosy). Stosuje go bardzo często i juz dobre 2-3 miesiące i nadal mam jeszcze trochę więc jest bardzo wydajny. Zapach olejku jet bardzo przyjemny, buteleczka ładna z wygodnym dozownikiem. Myślę, że cena jest adekwatna do jego działania. Polecam, dobry produkt w niewygórowanej cenie :)

HICIOR

Jak dla mnie ten olejek jest super! Nakładam go jeszcze na mokre włosy i po nim... no mega! Włosy są miękkie i odżywione, dobrze się układają, a mam z nimi problemy ponieważ od prostowania staly się suche i puszące, po nim już takiego problemu nie mam!
Olejek ma przepiękny zapach, minus tylko taki że nie utrzymuje się zbyt długo na włosach.
Dobrze się go aplikuje dzięki pompce, fajne opakowanie.
Cena jest dość wysoka, ale produkt jest wydajny.
Polecam!

Może być

Ostatni zaczęłam testować więcej tego typu produktów. Moje włosy od słońca są nieco przesuszone więc staram się je regularnie nawilżać olejkami. Ostatnio postanowiłam skusić się na właśnie ten produkt od Garnier. Spodobało mi się to ze produkt ma dość duża pojemność i ochronę przed ciepłem na prostownicy. Powiem wam że jest to kolejny olejek tego typu który nawilża włosy tylko w momencie kiedy na tych włosach jest. Kiedy olejek się wchlonie, zetrze z włosów to porostu włosy są dalej suche jak były. Produkt w żaden sposób nie wpływa na poprawę ich kondycji. Oprócz tego produkt ładnie pachnie, jest gest i wydajny. Jedyny większy plus jaki widzę w tym olejku to to że w odróżnieniu od innych tego typu produktów posiada ochronę przeciw słońcu czy postownicy.

+ przyjemny zapach
+duża pojemność
+cena
+wydajność
+chwilowe nawilżenie włosów

-brak efektów pielęgnacyjnych
-produkt trochę obciąża włosy

Cudo nad cudami

Olejek kupiłam oczywiście po wcześniejszym sprawdzeniu opinii na internecie :) i nie zawiodłam się. Używam go na mokre i na suche włosy przed suszeniem lub prostowaniem włosów. Idealnie wygładza włosy, sprawia że łatwo się rozczesuja, a tym samym ich nie przetluszcza. Jest bardzo wydajny i przepięknie pachnie.

fajny dla suchych, kręconych włosów

Mam długie do pasa, suche, kręcone i rozjaśniane włosy- stosowanie olejków jest więc dla mnie czymś oczywistym.
Używam produktu zarówno na suche jak i mokre włosy- w obydwu przypadkach olejek zmiękcza je, wygładza, sprawia, że zdecydowanie mniej się puszą. Zapach olejku jest niestety nietrwały ( a szkoda, bo ten sam producent w przypadku olejku z kamelią postarał się, by zapach utrzymywał się przez cały dzień). Olejek nie wpływa na przetłuszczanie się włosów, nie obciąża ich. Jest bardzo wydajny- mam bardzo gęste włosy, a mimo, że stosuje go codziennie od przeszło miesiąca, nie zużyłam jeszcze połowy. Gdyby nie to, że ten sam producent w przypadku olejku z kamelią zapewnił zapach niezwykle trwały, dałabym najwyższą notę.

Jeden z ulubionych

Jest to jeden z moich ulubionych olejków. Włosy są po nim miękkie, lśniące i łatwiej się rozczesują. Wystarczy nieduża ilość więc jest wydajny i wystarcza na długo. Ze względu na termo ochronę bardzo przydatny na wakacyjnych wyjazdach lub przy użytkowaniu prostownicy/lokówki.

Kolejne pozytywne zaskoczenie.

Garnier po raz kolejny sprostał wyzwaniu. Produkt w pełni spełnia zapewnienia producenta. Włosy są miękkie, lśniące i nie wyglądają na przetłuszczone (pod warunkiem, że użyje się odpowiedniej ilości produktu). Włosy ładnie pachną, a sam produkt jest bardzo wydajny. Moim zdaniem maleńkim minusikiem jest dość wysoka cena, ale rekompensuje ją to, że produkt starcza na długo. Włosy wyglądają zdrowo i pięknie.

Bardzo dobry olejek

Bardzo przyjemny i dobry produkt. Olejek spełnia swoje zadanie, chroni włosy, nie obciąża ich, ma piękny zapach, dba o końcówki i jest bardzo bardzo wydajny.
Używam codziennie ( 2 pompki), a po pół roku wciąż jest 1/3 zawartości. Wygodne i ładne opakowanie. Dodatkowo, co dla mnie ważne, znacznie ułatwia rozczesywanie. Cena do wydajności też bardzo dobra, tym bardziej, że często bywa na promocjach.
Nakładam od połowy długości włosów, bo nakładany przy skórze niestety przyklepuje włosy i sprawia, że wyglądają jak troszkę przetłuszczone- to jedyny minus jak dla mnie.

Cudo nad cudami

Kupiłam go z czystej ciekawości i sie zakochalam.Ten produkt faktycznie działa i dla moich włosów jest to zbawienie.Jak się skończy na pewno kupie kolejne opakowanie

Najlepszy

Nie przepadałam dotychczas za olejkami bo obciążały moje włosy i nie poprawiały ich kondycji. Włosy farbuję na blond od wielu lat, do tego codziennie je myję, suszę suszarką i prostuję. Nie mają więc lekko. Spróbowałam olejku Garnier bo czytałam dużo pozytywnych opinii na jego temat. Nie zawiodłam się. Na moje średniej długości włosy nakładam dwie pompki olejku, głównie na końcówki. Olejek pięknie pachnie, szkoda że zapach nie utrzymuje się na włosach. Włosy bardzo łatwo się rozczesują, suszenie jest krótsze, po prostowaniu nie puszą się, ładnie błyszczą, wyglądają rewelacyjnie i zdrowo. Zdecydowanie mój hit.

To nie kombinezon strażacki, ale fajnie służy

Bardzo fajny zamykacz końcówek. Kilka kropel przed snem na końcówkę warkocza i mogę spać spokojnie. Jednak nakładając go na całą długość włosów (omijając skalp, rzecz jasna..) bardzo łatwo jest przesadzić, nawet przy małej ilości produktu. Nie warto też ufać sloganowi `Ochrona do 230 stopni`, bo włosy i tak podczas prostowania, suszenia, kręcenia mocno się niszczą. Olejek jest naturalną barierą, ale tylko w małym stopniu zmniejsza efekty. Wszystko z głową.