Garnier, Fructis, Cudowny olejek z olejkiem arganowym `Ochrona do 230 stopni`

Formuła wzbogacona olejkiem arganowym otula włosy zapewniając im pielęgnację i ochronę przed temperaturą do 230 stopni Celsjusza i 2 razy szybsze suszenie. Puszenie jest pod kontrolą, a włosy natychmiast stają się jedwabiste, miękkie i lśniące.
Zastosowany przed suszeniem, prostowaniem lub stylizacją na gorąco chroni włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Zapobiega puszeniu się włosów i nadaje im miękkość i blask.

Jestem bardzo zadowolona

Bardzo lubię produkty firmy Garnier, zarówno na tym olejku nie zawiodłam się. Bardzo ładny zapach oraz gwarantowane działanie . Włosy po pierwszym stosowaniu nabrały zdrowego wyglądu. Cieszy mnie fakt , że olejek nie obciąża włosów ponieważ przy innych produktach często to się zdarzało .

Świetny

Ten olejek nadaje się do bardzo zniszczonych, potrzebujących regeneracji i wzmocnienia włosów. Moje niegdyś takie były i odbudowałam je dzięki temu kosmetykowi.Po otwarciu ukazał się moim oczom rzadkawy, pomarańczowy olejek, pięknie pachnący. Olejek wcieramy we włosy, ja unikałam wcierania blisko głowy, tylko same końcówki. Następnie po wchłonięciu olejku rozczesywałam je. Już po dwóch dniach zauważyłam różnice w kondycji moich włosów. Wyraźnie wzmocniły się, nabrały zdrowego wyglądu i blasku oraz stały się o wiele gładsze. Włosy ładnie pachniały i łatwiej się rozczesywały. Na pewno kupię go ponownie, bo warto.

Cudeńko

Olejek jeden z lepszych jakich używałam. Co prawda nie używam go do ochrony bo nie suszę i nie prostuję włosów, nakładam po prostu po umyciu, trzy, cztery pompki na moje długie włosy. Włosy po wyschnięciu są mięciutkie, wygładzone, pięknie pachną i nie plączą się. Olejek nie obciąża włosów i nie ma efektu tłustych.

Ulubieniec!

Garnier, Fructis, Cudowny olejek z olejkiem arganowym `Ochrona do 230 stopni`
Polubiliśmy się od pierwszego użycia. Bardzo dobry silikon zabezpieczający zarówno włosy jak i końcówki przed działaniem wysokiej temperatury. Przyśpiesza schnięcie włosów, pięknie pachnie, a włosy po jego użyciu są błyszczące, miękkie i delikatne. Ułatwia też rozczesywanie. Na dodatek posiada wygodną pompkę dzięki której wydobędziemy odpowiednią ilość produktu, który sam w sobie jest bardzo wydajny, bo niewielką jego ilość trzeba żeby pokryć spory obszar włosów

Jest super

Olejku używam przed każdą stylizacja włosów oraz jako serum na końcówki.
Pięknie pachnie, nie obciąża włosów, przyspiesza ich suszenie, a po włosy są miękkie i delikatne...

Ulubiony silikon na końcówki

Jest to moje ulubione silikonowe serum na końcówki. Zabiezbiecza przed gorącem, jak to silikon, do tego przyspiesza suszenie włosów, z dodatkiem olejku arganowego, wydajny jak każde serum w olejku, pięknie pachnie.

spełnia swoje zadanie

Olejek jak olejek, jeśli chodzi o konsystencję niczym się nie różni od innych. Stosowałam go codziennie, i zauważyłam, że po aplikacji na końcówki przestały się one rozdwajać i puszyć, dodatkowo świetnie chronił włosy przed wysoką temperaturą prostownicy! Ma piękny zapach i jest bardzo wydajny, nawet jedna kropla pozwala na wyolejowanie całych włosów!
Wielkim plusem jest też pompka, dzięki której możemy użyć tyle produktu ile chcemy, nie martwiąc się, że wyleje nam się go za dużo.

Uwielbiam!

Jako fanka serii Fructis, nie mogłam przejść obojętnie również obok tego produktu. Jest idealnie gęsty i faktycznie chroni włosy przed wysoką temperaturą. Moje włosy po wysuszeniu zawsze się okrutnie puszyły, ten olejek jako jedyny potrafi nadać im schludny wygląd i pozostawić na nich piękny zapach, który utrzymuje mi się do następnego mycia! (całe dwa dni). Zdecydowanie to mega hicior, warto go mieć w swojej kosmetyczce :)

Rewelacja

Olejek jest rewelacyjny. Włosy po nim przestają się puszyć, po wysuszeniu są gładkie, sypkie, miękkie i pięknie pachną. Co najlepsze efekt utrzymuje się kilka dni.

Fajny kosmetyk

Przyjemny, wielozadaniowy, niesamowicie wydajny. Używam i używam, a końca wciąż nie widać :) Nawilża, wchłania się bardzo łatwo, ładnie pachnie. Sprawia, że włosy są miękkie i błyszczące. Na pewno warty zakupu.

Dobry olejek na długie włosy.

Polecam ten olejek osobom o długich włosach, które się borykają z problemem rozczesywania i rozdwajanymi końcówkami. Nakładam go od razu po umyciu włosów , kilka kropel na końcówki lub już po całkowitym wysuszeniu. Świetnie się nadaje, nawilża i zmiękcza końcówki. Ma ładny zapach, wszystko się wchłania, nie pozostawia tłuszczu.
Uwielbiam ten produkt, na pewno do niego wrócę.

Wrócę do niego

Był to mój pierwszy produkt ochronny do włosów i w trakcie używania uważałam że jest po prostu dobry. Raczej chyba przeciętny. Teraz gdy używam innego produktu i mam porównanie mogę stwierdzić że ten produkt jest super i że z przyjemnością do niego wrócę. Włosy po nałożeniu łatwiej rozczesać, faktycznie dobrze chroni włosy przed wysoką temperaturą, daje włosom zdrowy połysk i nawilżenie, ale trzeba uważać żeby nie przesadzić z ilością. Bo może obciążyć włosy. Produkt niesamowicie wydajny, zużycie 1 butelki zajęło mi prawie rok a mam włosy za ramiona i myje je co drugi dzień i suszę suszarką.