Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Garnier, Fructis, Cudowny olejek z olejkiem arganowym `Ochrona do 230 stopni`

Garnier, Fructis, Cudowny olejek z olejkiem arganowym `Ochrona do 230 stopni`

Formuła wzbogacona olejkiem arganowym otula włosy zapewniając im pielęgnację i ochronę przed temperaturą do 230 stopni Celsjusza i 2 razy szybsze suszenie. Puszenie jest pod kontrolą, a włosy natychmiast stają się jedwabiste, miękkie i lśniące.
Zastosowany przed suszeniem, prostowaniem lub stylizacją na gorąco chroni włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Zapobiega puszeniu się włosów i nadaje im miękkość i blask.

termoochrona
zapachowa
w butelce
olejek

Wrócę do niego

Był to mój pierwszy produkt ochronny do włosów i w trakcie używania uważałam że jest po prostu dobry. Raczej chyba przeciętny. Teraz gdy używam innego produktu i mam porównanie mogę stwierdzić że ten produkt jest super i że z przyjemnością do niego wrócę. Włosy po nałożeniu łatwiej rozczesać, faktycznie dobrze chroni włosy przed wysoką temperaturą, daje włosom zdrowy połysk i nawilżenie, ale trzeba uważać żeby nie przesadzić z ilością. Bo może obciążyć włosy. Produkt niesamowicie wydajny, zużycie 1 butelki zajęło mi prawie rok a mam włosy za ramiona i myje je co drugi dzień i suszę suszarką.

Hit nad hitami!

To moja pierwsza recenzja na wizażu, więc opiszę coś bez czego nie wyobrażam sobie dnia. Dokładnie każdego dnia używam tego olejku na końcówki moich włosów. Moje włosy były bardzo zniszczone rozjaśnianiem (słabe, rozdwajające i łamiące się końcówki). Już po kilku zastosowaniach zauważyłam ogromną różnicę. Z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu kto boryka się z suchymi i zniszczonymi włosami bądź często korzysta z suszarki by zabezpieczyć włosy przed ciepłym powietrzem suszarki.

Świetny do suszenia, prostowania i kręcenia!

Olejek kupiłam skuszona pozytywnymi ocenami i faktem że od dawna poszukuję dla swoich włosów produktu który je ochroni podczas stylizacji na gorąco oraz spowoduje że włosy będą wygładzone i proste do kolejnego mycia. Jestem posiadaczką cienkich kręconych włosów dodatkowo farbuję je na blond więc są bardzo wrażliwe i narażone na prostowanie i suszenie. Ten olejek to strzał w dziesiątkę! Do tej pory po wyprostowaniu włosów na drugi dzień były już pofalowane a jeśli złapały trochę wilgoci to masakra :) Olejek stosuj tylko podczas zabiegów na gorąco gdyż uważam że do codziennego stosowania może włosy zbytnio obciążać i lekko przesuszać. Na moje długie włosy 2-3 pompki w zupełności wystarczają. Jest mega wydajny i za tą cenę ok 23 zł wystarcza przy stosowaniu raz w tygodniu na około rok :) Także cena jak najbardziej akuratna do wydajności i jakości. Włosy po prostowaniu są gładkie sypkie i błyszczące a efekt utrzymuje się praktycznie do kolejnego mycia. Serdecznie polecam !

Konferencja babyliss

Wspaniały

Uwielbiam zabezpieczać swoje włosy olejkami,Ten szczególnie przypadł mi do gustu ze względu na dużą pojemność.Gdy go zaaplikuje mogę śmiało sunąć prostownicą.Nie ma popalonych czy wysuszonych włosów.Są miekkie,zadbane z calymi koncowkami.

Zakochałam się!

Polecam każdej osobie, która poddaje włosy częstemu suszeniu, prostowaniu czy kręceniu. Produkt lekki (o dziwo, jak na olejek), o ładnym zapachu, który utrzymuje się na włosach nawet po obróbce termicznej, niezwykle wydajny! Nie skleja włosów. Świetny na włosy wilgotne, po umyciu, jak i na te już wysuszone. Nie obciąża włosów. Po olejku są gładkie, lśniące i miękkie w dotyku. Cenowo przystępny, do kupienia w marketach czy drogeriach. Opakowanie (buteleczka) z plastiku, z pompką.

Bardzo dobry

Używam go już długo, od kiedy pojawił się na rynku. Zawsze nakładam go na włosy po myciu. Bardzo łatwo się rozczesują i na prawdę szybciej schną. Do tego pięknie pachną, choć zapach nie utrzymuje się długo. Zdecydowanie mniej się puszą niż bez olejku. Łatwo się go dozuje i można go wycisnąć prawie do końca, nie marnuje się. Jest bardzo wydajny. :)

Pozytywne zaskoczenie

Już po otwarciu buteleczki urzekł mnie cudowny zapach.
Serum stosowałam przez kilka tygodni-czasem nakładając na końcówki włosów, czasem je olejując. Przyniosło to świetne efekty! Moje włosy odżyły-zostały nawilżone, stały się lśniące i miękkie.Dodatkowo nie "puszyły" się, za co daje wielki plus!
Dany produkt zostaje już na długo czas w mojej kosmetyczce,
Serdecznie polecam osobą, które chcą zregenerować zniszczone włosy.

Tyle fanek nie może się mylić :)

Kupiłam ten produkt po pewnym rozczarowaniu preparatem ISANY, po gruntownym przejrzeniu recenzji na kwc :D i przy okazji zachęcona szaloną obniżką w jednej z drogerii. Trochę nie wierzyłam w te cudowne obietnice, ale jednak tyle fanek nie może się mylić.

różne są opinie na temat ilości, u mnie nawet 6-7 pompek przechodzi bez efektu tłustych włosów, ale też mam dość długie i dodatkowo część preparatu zawsze wsiąka w ręcznik lub koszulkę, którymi owijam głowę podczas suszenia.

Taakkk

Jestem jak najbardziej na tak ! Faktycznie chroni włosy przed wysoką temperaturą, przyspiesza suszenie i baaaaardzo ułatwia rozczesywanie :) Tylko nie wiem dlaczego od jakiegoś czasu jest trudno dostępny ?

Sprawdził się!

Jeden z lepszych, jakich używałam. Moim KWC są olejki i eliksiry L'Oreal, ale ten niewiele im ustępuje. Ładnie pachnie, jest dość wydajny i przyzwoicie zabezpiecza końcówki. Nie lepi moich cienkich włosów w strąki. Nakładałam od połowy długości włosów, przy codziennym suszeniu w biegu ciepłym lub gorącym nawiewem włosy się bardzo mało niszczyły. Zużyłam do końca, gdyby nie to, że mam swój hit, kupiłabym ponownie.

Świetny

Zdecydowanie chroni włosy, końcówki są bardzo zadbane i się nie rozdwajają. Poza tym mimo olejów włosy nie stają się tłuste tylko lśniące. Bardzo polecam
Mam już pól roku i zułyłam pół opakowania a używam codziennie

Jeden z najlepszych

Ten olejek bardzo pozytywnie mnie zaskoczył nie spodziewałam się tego po nim .
Od samego nałożenia moje włosy dały się banalnie rozczesać , zrobiły się miękkie i gładkie . Po zastasowaniu go moje włosy przestały się puszyć . Prostuję włosy raz na jakis czas , kiedy go użyłam chronił je przed ciepłem prostownicy to moje włosy nie były po prostowaniu ani ciut zniszczone czy wysuszone . Nie jestem w stanie ocenić czy przyspiesza suszenie ,ale jest niesamowicie wydajny! Po nim nie zauważyłam bardziej tłustych włosów jak u innych olei.
Wszystko jest jak pisał producent :) Potrafi zmienić stan włosów w kilka chwil. Cena do jakosci jest w porządku tak więc polecam !