Garnier, Fructis, Cudowny olejek z olejkiem arganowym `Ochrona do 230 stopni`

Garnier, Fructis, Cudowny olejek z olejkiem arganowym `Ochrona do 230 stopni`

Formuła wzbogacona olejkiem arganowym otula włosy zapewniając im pielęgnację i ochronę przed temperaturą do 230 stopni Celsjusza i 2 razy szybsze suszenie. Puszenie jest pod kontrolą, a włosy natychmiast stają się jedwabiste, miękkie i lśniące.
Zastosowany przed suszeniem, prostowaniem lub stylizacją na gorąco chroni włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Zapobiega puszeniu się włosów i nadaje im miękkość i blask.

termoochrona
zapachowa
w butelce
olejek

Świetny do suszenia, prostowania i kręcenia!

Olejek kupiłam skuszona pozytywnymi ocenami i faktem że od dawna poszukuję dla swoich włosów produktu który je ochroni podczas stylizacji na gorąco oraz spowoduje że włosy będą wygładzone i proste do kolejnego mycia. Jestem posiadaczką cienkich kręconych włosów dodatkowo farbuję je na blond więc są bardzo wrażliwe i narażone na prostowanie i suszenie. Ten olejek to strzał w dziesiątkę! Do tej pory po wyprostowaniu włosów na drugi dzień były już pofalowane a jeśli złapały trochę wilgoci to masakra :) Olejek stosuj tylko podczas zabiegów na gorąco gdyż uważam że do codziennego stosowania może włosy zbytnio obciążać i lekko przesuszać. Na moje długie włosy 2-3 pompki w zupełności wystarczają. Jest mega wydajny i za tą cenę ok 23 zł wystarcza przy stosowaniu raz w tygodniu na około rok :) Także cena jak najbardziej akuratna do wydajności i jakości. Włosy po prostowaniu są gładkie sypkie i błyszczące a efekt utrzymuje się praktycznie do kolejnego mycia. Serdecznie polecam !

Wspaniały

Uwielbiam zabezpieczać swoje włosy olejkami,Ten szczególnie przypadł mi do gustu ze względu na dużą pojemność.Gdy go zaaplikuje mogę śmiało sunąć prostownicą.Nie ma popalonych czy wysuszonych włosów.Są miekkie,zadbane z calymi koncowkami.

Zakochałam się!

Polecam każdej osobie, która poddaje włosy częstemu suszeniu, prostowaniu czy kręceniu. Produkt lekki (o dziwo, jak na olejek), o ładnym zapachu, który utrzymuje się na włosach nawet po obróbce termicznej, niezwykle wydajny! Nie skleja włosów. Świetny na włosy wilgotne, po umyciu, jak i na te już wysuszone. Nie obciąża włosów. Po olejku są gładkie, lśniące i miękkie w dotyku. Cenowo przystępny, do kupienia w marketach czy drogeriach. Opakowanie (buteleczka) z plastiku, z pompką.

Jak dobrać pielęgnację do rodzaju włosów?

Bardzo dobry

Używam go już długo, od kiedy pojawił się na rynku. Zawsze nakładam go na włosy po myciu. Bardzo łatwo się rozczesują i na prawdę szybciej schną. Do tego pięknie pachną, choć zapach nie utrzymuje się długo. Zdecydowanie mniej się puszą niż bez olejku. Łatwo się go dozuje i można go wycisnąć prawie do końca, nie marnuje się. Jest bardzo wydajny. :)

Pozytywne zaskoczenie

Już po otwarciu buteleczki urzekł mnie cudowny zapach.
Serum stosowałam przez kilka tygodni-czasem nakładając na końcówki włosów, czasem je olejując. Przyniosło to świetne efekty! Moje włosy odżyły-zostały nawilżone, stały się lśniące i miękkie.Dodatkowo nie "puszyły" się, za co daje wielki plus!
Dany produkt zostaje już na długo czas w mojej kosmetyczce,
Serdecznie polecam osobą, które chcą zregenerować zniszczone włosy.

Tyle fanek nie może się mylić :)

Kupiłam ten produkt po pewnym rozczarowaniu preparatem ISANY, po gruntownym przejrzeniu recenzji na kwc :D i przy okazji zachęcona szaloną obniżką w jednej z drogerii. Trochę nie wierzyłam w te cudowne obietnice, ale jednak tyle fanek nie może się mylić.

różne są opinie na temat ilości, u mnie nawet 6-7 pompek przechodzi bez efektu tłustych włosów, ale też mam dość długie i dodatkowo część preparatu zawsze wsiąka w ręcznik lub koszulkę, którymi owijam głowę podczas suszenia.

Taakkk

Jestem jak najbardziej na tak ! Faktycznie chroni włosy przed wysoką temperaturą, przyspiesza suszenie i baaaaardzo ułatwia rozczesywanie :) Tylko nie wiem dlaczego od jakiegoś czasu jest trudno dostępny ?

Sprawdził się!

Jeden z lepszych, jakich używałam. Moim KWC są olejki i eliksiry L'Oreal, ale ten niewiele im ustępuje. Ładnie pachnie, jest dość wydajny i przyzwoicie zabezpiecza końcówki. Nie lepi moich cienkich włosów w strąki. Nakładałam od połowy długości włosów, przy codziennym suszeniu w biegu ciepłym lub gorącym nawiewem włosy się bardzo mało niszczyły. Zużyłam do końca, gdyby nie to, że mam swój hit, kupiłabym ponownie.

Świetny

Zdecydowanie chroni włosy, końcówki są bardzo zadbane i się nie rozdwajają. Poza tym mimo olejów włosy nie stają się tłuste tylko lśniące. Bardzo polecam
Mam już pól roku i zułyłam pół opakowania a używam codziennie

Jeden z najlepszych

Ten olejek bardzo pozytywnie mnie zaskoczył nie spodziewałam się tego po nim .
Od samego nałożenia moje włosy dały się banalnie rozczesać , zrobiły się miękkie i gładkie . Po zastasowaniu go moje włosy przestały się puszyć . Prostuję włosy raz na jakis czas , kiedy go użyłam chronił je przed ciepłem prostownicy to moje włosy nie były po prostowaniu ani ciut zniszczone czy wysuszone . Nie jestem w stanie ocenić czy przyspiesza suszenie ,ale jest niesamowicie wydajny! Po nim nie zauważyłam bardziej tłustych włosów jak u innych olei.
Wszystko jest jak pisał producent :) Potrafi zmienić stan włosów w kilka chwil. Cena do jakosci jest w porządku tak więc polecam !

Wielki plus za wydajność

Nigdy nie miałam tak wydajnego olejku do włosów. Jest to moje zupełne odkrycie!

Zalety:
* Wydajność - stosowany przeze mnie od ponad roku, zużyta jedna buteleczka,
* Zapach - przepiękny, naturalny,
* Buteleczka - bardzo fajna aplikacja, która umożliwia nabieranie małej ilości,
* Nawilżenie - włosy są bardziej błyszczące, nie puszą się, a końcówki wyglądają na zdrowe.

Minusy:
* Niestety zawsze trzeba po nim umyć ręce, bo olejek na nich osiada.

Niezły

Mam włosy z natury falowane i puszące się, które prostuję. Postanowiłam kupić ten olejek i zobaczyć jak będzie sobie radził.

Zalety:
+dociąża włosy
+są miękkie
+dobrze się wchłania i nie tłuści włosów
+chroni włosy przed ciepłem
+jest calkiem wydajny i tani

Wady:
-raczej nie regeneruje włosów