Garnier, Fructis, Cudowny olejek z olejkiem arganowym `Ochrona do 230 stopni`

Garnier, Fructis, Cudowny olejek z olejkiem arganowym `Ochrona do 230 stopni`

Formuła wzbogacona olejkiem arganowym otula włosy zapewniając im pielęgnację i ochronę przed temperaturą do 230 stopni Celsjusza i 2 razy szybsze suszenie. Puszenie jest pod kontrolą, a włosy natychmiast stają się jedwabiste, miękkie i lśniące.
Zastosowany przed suszeniem, prostowaniem lub stylizacją na gorąco chroni włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Zapobiega puszeniu się włosów i nadaje im miękkość i blask.

Jeden z ulubionych

Jest to jeden z moich ulubionych olejków. Włosy są po nim miękkie, lśniące i łatwiej się rozczesują. Wystarczy nieduża ilość więc jest wydajny i wystarcza na długo. Ze względu na termo ochronę bardzo przydatny na wakacyjnych wyjazdach lub przy użytkowaniu prostownicy/lokówki.

Kolejne pozytywne zaskoczenie.

Garnier po raz kolejny sprostał wyzwaniu. Produkt w pełni spełnia zapewnienia producenta. Włosy są miękkie, lśniące i nie wyglądają na przetłuszczone (pod warunkiem, że użyje się odpowiedniej ilości produktu). Włosy ładnie pachną, a sam produkt jest bardzo wydajny. Moim zdaniem maleńkim minusikiem jest dość wysoka cena, ale rekompensuje ją to, że produkt starcza na długo. Włosy wyglądają zdrowo i pięknie.

Bardzo dobry olejek

Bardzo przyjemny i dobry produkt. Olejek spełnia swoje zadanie, chroni włosy, nie obciąża ich, ma piękny zapach, dba o końcówki i jest bardzo bardzo wydajny.
Używam codziennie ( 2 pompki), a po pół roku wciąż jest 1/3 zawartości. Wygodne i ładne opakowanie. Dodatkowo, co dla mnie ważne, znacznie ułatwia rozczesywanie. Cena do wydajności też bardzo dobra, tym bardziej, że często bywa na promocjach.
Nakładam od połowy długości włosów, bo nakładany przy skórze niestety przyklepuje włosy i sprawia, że wyglądają jak troszkę przetłuszczone- to jedyny minus jak dla mnie.

Cudo nad cudami

Kupiłam go z czystej ciekawości i sie zakochalam.Ten produkt faktycznie działa i dla moich włosów jest to zbawienie.Jak się skończy na pewno kupie kolejne opakowanie

Najlepszy

Nie przepadałam dotychczas za olejkami bo obciążały moje włosy i nie poprawiały ich kondycji. Włosy farbuję na blond od wielu lat, do tego codziennie je myję, suszę suszarką i prostuję. Nie mają więc lekko. Spróbowałam olejku Garnier bo czytałam dużo pozytywnych opinii na jego temat. Nie zawiodłam się. Na moje średniej długości włosy nakładam dwie pompki olejku, głównie na końcówki. Olejek pięknie pachnie, szkoda że zapach nie utrzymuje się na włosach. Włosy bardzo łatwo się rozczesują, suszenie jest krótsze, po prostowaniu nie puszą się, ładnie błyszczą, wyglądają rewelacyjnie i zdrowo. Zdecydowanie mój hit.

To nie kombinezon strażacki, ale fajnie służy

Bardzo fajny zamykacz końcówek. Kilka kropel przed snem na końcówkę warkocza i mogę spać spokojnie. Jednak nakładając go na całą długość włosów (omijając skalp, rzecz jasna..) bardzo łatwo jest przesadzić, nawet przy małej ilości produktu. Nie warto też ufać sloganowi `Ochrona do 230 stopni`, bo włosy i tak podczas prostowania, suszenia, kręcenia mocno się niszczą. Olejek jest naturalną barierą, ale tylko w małym stopniu zmniejsza efekty. Wszystko z głową.

polecam

Jestem pozytywnie zaskoczona. Byłam sceptycznie nastawiona do tego typu produktu i w dodatku ta cena za taką pojemność (w tedy nie wiedziałam że jest tak bardzo wydajny). Przy pierwszych trzech użyciach byłam rozczarowana. Po aplikacji włosy wydawały się przetłuszczone. Nie była zadowolona,ale później coś mnie podkusiło by użyć mniej produktu i tu był pies pogrzebany. Więcej nie oznacza lepiej. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego. Kondycja moich włosów bardzo się poprawiła. Jestem w trakcie zapuszczania włosów więc osobiście nakładam olejek z naciskiem na końcówki by jak najdłużej dobrze wyglądały i jak na razie nie narzekam. Po aplikacji włosy są mięciutkie i pięknie pachną. Jestem na tak. Jeszcze jedna ważna rzecz. Wydajność. Używam codziennie od dwóch miesięcy i jeszcze nie dotarłam nawet do połowy butelki.

Super

Jestem pozytywnie zaskoczona olejkiem do włosów który świetnie chroni moje włosy przed gorącym powietrzem suszarki lub prostownicy ale też przed czynnikami zewnętrznymi. Fajnie odżywia końcówki moich włosów bo były troszkę przesuszone A teraz są w dużo lepszej kondycj polecam do włosów długich

Moje włosy go kochają..

Olejek się świetnie u mnie sprawdza. Używam na każde pasmo przed prostowaniem. Olejek chroni przed wysoką temperaturą i dodatkowo wygładza włosy. Nie obciąża. Jest bardzo wydajny.

Jestem bardzo zadowolona

Bardzo lubię produkty firmy Garnier, zarówno na tym olejku nie zawiodłam się. Bardzo ładny zapach oraz gwarantowane działanie . Włosy po pierwszym stosowaniu nabrały zdrowego wyglądu. Cieszy mnie fakt , że olejek nie obciąża włosów ponieważ przy innych produktach często to się zdarzało .

Świetny

Ten olejek nadaje się do bardzo zniszczonych, potrzebujących regeneracji i wzmocnienia włosów. Moje niegdyś takie były i odbudowałam je dzięki temu kosmetykowi.Po otwarciu ukazał się moim oczom rzadkawy, pomarańczowy olejek, pięknie pachnący. Olejek wcieramy we włosy, ja unikałam wcierania blisko głowy, tylko same końcówki. Następnie po wchłonięciu olejku rozczesywałam je. Już po dwóch dniach zauważyłam różnice w kondycji moich włosów. Wyraźnie wzmocniły się, nabrały zdrowego wyglądu i blasku oraz stały się o wiele gładsze. Włosy ładnie pachniały i łatwiej się rozczesywały. Na pewno kupię go ponownie, bo warto.

Cudeńko

Olejek jeden z lepszych jakich używałam. Co prawda nie używam go do ochrony bo nie suszę i nie prostuję włosów, nakładam po prostu po umyciu, trzy, cztery pompki na moje długie włosy. Włosy po wyschnięciu są mięciutkie, wygładzone, pięknie pachną i nie plączą się. Olejek nie obciąża włosów i nie ma efektu tłustych.