Garnier, Natural Beauty, Vanille-Milch und Papayamark Spulung (Odżywka do włosów długich i wymagających)

Balsam-odżywka z mlekiem waniliowym i miąższem papai do pielęgnacji włosów długich i wymagających. Odżywka ma lekką, kremową konsystencję, łagodny zapach oraz zapewnia włosom blask. Bez parabenów.

Przeciętna

Po pierwsze nie jestem wielką fanką zapachu tej odżywki. Jak dla mnie jest on zbyt słodki.
Nie podoba mi się również fakt, że ma ona rzadką konsystencję.
Przyznaję, iż odżywka ułatwia rozczesywanie i sprawia, że włosy są bardziej miękkie. Nie zauważyłam jednak, żeby odżywka nawilżała włosy.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

nie bardzo

Odżywkę kupiłam w Anglii, w Polsce jej nie widziałam.
Niestety, nie do końca odpowiada moim włosom, które są dość kapryśne.
Po użyciu odżywki są.. sianem. Rozczesują się poprawnie, trochę błyszczą, ale wyglądają jak siano. Włosy są napuszone zamiast wygładzone.
Ja niestety nie polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

5/5

Super odżywka za niewielkie pieniądze. Włosy po umyciu są bardzo miękkie i gładkie w dotyku oraz łatwo się rozczesują :-) Do tego idealna konsystencja która sprawia, że produkt jest bardzo wydajny. Zapach niestety nie należy do moich ulubionych, ale przymykam na to oko ^^

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno