Klorane, Shampooing au Dattier du Desert (Szampon na bazie wyciągu z drzewa egipskiego)

Stworzony z myślą o potrzebach włosów suchych, zniszczonych i łamliwych, szampon Klorane na bazie wyciągu z drzewa egipskiego odbudowuje i odżywia włókno włosa. Dzięki łagodnej bazie myjącej szampon delikatnie oczyszcza włosy, jednocześnie zachowując naturalną równowagę skóry głowy i włosów. Dzięki swojej kremowej konsystencji szampon otula włosy, regenerując je od nasady po same końce. Odżywione i wzmocnione włosy stają się miękkie i elastyczne.

Bardzo dobry

Jeden z moich ulubionych szamponów. Dobrze się pieni, łatwo spłukuje. Nawilża włosy, nie wysusza skalpu. Włosy po nim sa lśniące, dobrze się rozczesują. Jest bardzo wydajny, starcza na naprawdę długo. Jedyne, co mnie drażni to apteczny zapach.

ulubiony Klorane

Bardzo delikatny szampon z serii tych słabo pieniących się. Uwielbiam do niego wracać. Idealnie pielęgnuje suche, zniszczone, farbowane włosy. Trochę obawiałam się wypłukania koloru, bo nie jest to jednak szampon specjalistyczny, ale jest ok.

Można nim myć włosy lekko przetłuszczone. Oczyszcza średnio i nie poradzi sobie raczej z usuwaniem resztek produktów do stylizacji. Działa kojąco na skórę głowy. Moje długie włosy nie są splątane po użyciu szamponu i leciutko się błyszczą.

Szampon dla suchej, swędzącej skóry głowy. Polecam :)

Szampon poleciła mi farmaceutka.
Szampon idealny dla suchych włosów i suchej skóry.
Łagodzi swędzenie oraz niweluje łupież.
Osobiście walczę z łupieżem tłustym oraz podrażnioną skóra głowy.
Jeden z nielicznych szamponów po których główa mnie nie swędzi. Odkąd go używam znacznie mniej wypada mi włosów (Moje wypadanie włosów spodowane jest prawdopodobnie alergią na wodę oraz bardz suchą skóra głowy, która lubi mimo to bardzo się przetłuszczać).
Pogrubia włosy, wyglądają na zdrowsze i znacznie lepiej się rozczesują.

Przez pierwsze tygodnie stosowania włosy moga być oklapnięte i szybciej się przetłuszczać.
Po jakimś czasie skóra powinna się przyzwyczaić.

Jeśli problem z swędząca skóra głowy powraca szybko ratuję sie tym szamponem. Znacznie wygodniejsze niż stosowanie oleju kokosowego.

Minusy to cena oraz może zmieniać kolor włosów na lekko rudy odcien. (Jestem blondynka)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania