Love 2MIX Organic, Szampon 2 w 1 do włosów i ciała `Bambus i Mandarynka`

Love 2MIX Organic, Szampon 2 w 1 do włosów i ciała `Bambus i Mandarynka`

Szampon przeznaczony jest do oczyszczenia włosów i ciała. Ekstrakt z mandarynki odświeża skórę i włosy. Ekstrakt z bambusa posiada działanie antyoksydacyjne, wzmacnia włosy i nawilża skórę głowy. Szampon jest aromatyczny, poprawia nastrój, delikatnie oczyszcza i zmiękcza włosy i skórę głowy, daje długotrwałe uczucie świeżości.
- zawiera certyfikowane składniki organiczne
- nie zawiera SLS, parabenów, olejów mineralnych, ftalanów, glikoli, lanoliny
- oczyszcza i pielęgnuje włosy i ciało, idealny w podróży
- ma orzeźwiający cytrusowy zapach, który poprawia nastrój.

działa na porost

Kupię ten szampon ponownie, gdyż u mnie (włosy cienkie, mieszane, rzadkie) spisuje się bardzo dobrze.
Włosy są domyte- zmywa nawet oleje. Myję włosy tylko raz, nie nakładam szamponu dwa razy.
Moje włosy są domyte, nie wysuszone, po wysuszeniu stają się sypkie i nie elektryzują się.
Czasami używam jako żelu pod prysznic, świetnie myje, dobrze się pieni, skóra nie jest w ogóle wysuszona.
Po 7 tygodniach stosowania zauważyłam, że sporo mi urosły włosy, nie kruszą się. Moim zdaniem to bardzo dobry szampon, choć na początku może wydawać się nieco inny niż tradycyjne, z SLS.
Dobrze zmiękcza wodę- u mnie jest wyjątkowo twarda.
Kupię go ponownie, bo to dobry produkt. I ten zapach- jak zielone mandarynki.

Używam tego produktu od: prawie 2 miesiące

słaby

Kolejny szampon z serii Love2mix po jagodach acai i proteinach, który kupiłam. Niestety okazał się dużo gorszy od poprzedniego, a nie sądziłam, że mogą się aż tak różnić. Moje włosy zachowują się po jego użyciu jakby były umyte samą wodą i właściwie to go dyskwalifikuje. Dodatkowo zaczęły się szybciej przetłuszczać. Nie polecam.

Jest ok

Zdecydowałam się na zakup tego szamponu, ponieważ bardzo polubiłam się z jego pomarańczowym bratem. Stosowałam go tylko i wyłącznie do włosów, nie wiem jak sprawdza się do ciała.
PLUSY:
- cena/jakość/ilość - podobnie jak w przypadku pozostałych szamponów tej firmy, za 360ml płacimy ok 13,50, co w porównaniu do szamponów drogeryjnych np. Timotei kosztujących ok. 8zł/200ml jest bardzo w porządku.
- działanie - myje dokładnie, jest delikatny, ale nie daje tej sypkości włosów jaką dawał jego pomarańczowy brat. Trzeba po nim stosować odżywkę, ale dla mnie to jest mus w przypadku obojętnie jakiego szamponu.
- zapach - świeżo i ładnie pachnie.

MINUSY:
nie zauważyłam żadnych, szampon jest poprawny, działa skutecznie i delikatnie, na pewno nie wysusza. Nie ma jednak efektu "wow", więc będę kontynuować moje poszukiwania szamponu idealnego.

Używam tego produktu od: luty 2014