Sleek Make Up, Eyebrow Stylist (Kredka do brwi)

Sleek Make Up, Eyebrow Stylist (Kredka do brwi)

Pojemność 0,2 ml

Kredka do brwi ze szczoteczką do stylizacji. Zaopatrzona jest w spiralę, niezbędną do modelowania i nadawania kształtu brwiom. Bogata, kremowa formuła utrzymuje się przez długi czas. Produkt łatwo się rozprowadza, daje matowe, naturalne wykończenie. Posiada mechanizm wykręcania produktu, dzięki któremu idealnie dopasujesz jego długość bez użycia temperówki. Trójkątny kształt wkładu pozwala na precyzyjne nadanie kształtu brwiom.
Nie testowana na zwierzętach.
Dostępna w trzech odcieniach.

Porządna kredka

Dobry produkt. Kupiłam najciemniejszy odcień, który ma naturalny, chłodny kolor. Kształt końcówki jest wygodny, bardzo szybko można wypełnić brwi, ale może nie sprawdzić się osobom, które muszą dużo rysować od nowa. Ma bardzo dobrą konsystencję, jest miękka i napigmentowana, ale łatwo kontrolować jej natężenie. Trwałość średnia, za to wydajność zaskakująca.

Nie polecam

Nie polecam szczególnie dla blondynek. Okropny rudawy odcień, który przebija przez włoski. Kosmetyk zmienia barwę w ciągu dnia. Dodatkowo aplikator jest bardzo nieprecyzyjny, co jest kluczowe w kosmetyku do brwi. Kredka zawiera wosk, co wydawało mi się plusem, ale konsystencja utrudnia dokładną i równą aplikację produktu. Kredka jest wykręcana i nie ma możliwości zaostrzenia końcówki. Produkt jest mało wydajny. Jest dość trwały. Plus za grzebyk na końcówce.

Fajny kosmetyk który warto mieć

Kredka do brwi marki Sleek to mój pierwszy kosmetyk do podkreślania brwi kupiony zupełnym przypadkiem w sklepie internetowym przy zbiorowym zamówieniu z koleżankami. Skusiłam się bo one zamawiały a ja mimo iż do tej pory nie czułam potrzeby podkreślania swoich brwi kupiłam i ... nie żałuję.

Zależało mi przede wszystkim na delikatnym pokreśleniu nie rzucającym się w oczy który zamaskowałby jakieś tam drobne mankamenty brwi. Wybrałam odcień najjaśniejszy i jest efekt MEGA. Odkryłam nową siebie i zaczęłam regularnie dbać o brwi.

Efekt oferowany przez tę kredkę jest naturalny czyli taki jak lubię na co dzień, do biura do pracy czy na zakupy. Elektrycznie wysuwana dzięki czemu unikniemy temperowania bez obaw wrzucając do torebki w razie późniejszych poprawek. Fajna szczoteczka pomaga ujarzmić niesforne włoski i w razie potrzeby wyczesać nadmiar koloru co ja dosyć często robię ;) Jest naprawdę wydajna i bardzo przyjemna w użyciu :)

Ilość zużytych opakowań: 2 całe i 3 w trakcie

za droga, zbyt ruda

Kupiłam tę kredkę pod wpływem pozytywnych opinii youtuberek. Niestety jestem trochę rozczarowana.

Zgodnie z recenzjami kredka miała mieć woskową konsystencję. Wyobrażałam sobie, że dzięki temu będzie choć trochę trzymać w ryzach kształt brwi. Niestety nic tego nie ma miejsca. Przynajmniej z moimi dość grubymi włoskami absolutnie nie daje sobie rady w tym względzie.

Posiadam odcień medium 717, który jest zdecydowanie zbyt ciepły. Niestety kupowałam go online i nie miałam okazji rzetelnie ocenić koloru przed zakupem. Może pasować jedynie rudowłosym dziewczynom, bo ma w sobie bardzo dużo czerwonych pigmentów. Do moich szarawych włosów absolutnie nie pasuje i wygląda bardzo nienaturalnie. Dodam, że nie ma szansy na zakup lepszego odcienia, bo występuje tylko w wariantach: jasna, średna i ciemna.

Kredka ma ciekawą formę ponieważ jest wykręcana i posiada specyficzny, trójkątny kształt. Jest to plus bo nie trzeba jej temperować, ale nie jest tak precyzyjna jak dobrze zatemperowana kredka tradycyjna.

Oprócz tego nie mam zastrzeżeń. Jest miękka, ale nie rozmazuje się. Przyjemnie się aplikuje.

Podsumowując szału nie ma. Niestety beznadziejny kolor i dość wysoka cena (przynajmniej w odniesieniu do mojej ulubionej catrice) powodują, że na pewno nie zakupię jej ponownie. Chyba, że wprowadzą szerszą gamę kolorów, to przemyślę sprawę.

Ilość zużytych opakowań: trudno ocenić