Barry M, Blink Precision Eyeliner (Wodoodporny eyeliner w pisaku)

Barry M, Blink Precision Eyeliner (Wodoodporny eyeliner w pisaku)

Szybkoschnący, wodoodporny eyeliner w pisaku dzięki któremu stworzysz piękny i trwały makijaż oka.
Cienka i długa końcówka oraz aksamitna konsystencja ułatwiają tworzenie precyzyjnego makijażu oka

Wygodny w użyciu, porządany efekt

Używłam przez ostatnie lata wiele eyelinerów rozmaitych Firm. Efekty tych zabiegów były rozmaite , a oczy w ostatecznym rzrachunku były podkreślone na na zasadzie, że głupi się nie pozna, kiedy jest coś nie tak, a mądry powie, że tak ma być. Natrfiając na Barriego M, muszę przyznać, iż wykonanie konturów jest dla mnie dużo łatwiejsze, dzięki odpowiedniej końówce, która do tej pory się jeszcze nie wypaczyła, ładnie kryje głęboką czernią i panuję nad utrzymaniem odpowiedniej grubości kreską. Mimo, iż jest wodoodporna, dość łatwo można się jej pozbyć.
\\nCena jest przystępna, więc polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

swietny!

Mam gleboko osadzone oczy, przez co moje wymagania co do eyelinerow sa wygorowane a zrobienie kreski idealnej jest znacznie trudniejsze niz w przypadku \'normalnych\' oczu. Wiele eyelinerow w moim przypadku nie zdaje egzaminu. Probowalam juz eyelinerow w kazdej mozliwej postaci - te w sloiczku do nakladania pedzelkiem sa niewygodne, w pedzelku w ogole sie dla mnie nie nadaja, pisaki sa bardzo rozne i czesto jak znajde odpowiedni pisak to sam tusz nie spelnia moich oczekiwan i odwrotnie.

Eyeliner Barry M zamowilam przypadkiem jako \'dodatek\' do zamowienia na asos.com (kosztowal 6,5 € ).

ZALETY

+ najlepszy i najwygodniejszy pisak, z jakim kiedykolwiek sie spotkalam - dlugi, bardzo cienki, nie robi sie miekki i nie traci formy (jak np. Eveline, ktory mialam wczesniej). Wrecz stworzony do gleboko osadzonych oczu.

+ piekna czern

+ swietna konsystencja, wysycha w odpowiednim tempie

+ nadaje sie do poprawek (czego nie mozna powiedziec o wielu innych tuszach do kresek)

+ nie powoduje lzawienia oczu ani reakcji alergicznych - to dla mnie wazne, bo mam bardzo wrazliwe oczy

+ cena

WADY

- dostepnosc (jesli asos wycofa go z oferty to nie bede miala gdzie go kupic, u mnie we Wloszech marka Barry M jest niedostepna)

- zdecydowanie nie jest wodoodporny

Jak na razie to moj ulubiony eyeliner.

Używam tego produktu od: miesiaca

świetny.

jak dla mnie tańsza alternatywa eyelinera w pisaku dla L\'oreala, bo praktycznie właściwości mają te same:)

+ cena
+ precyzyjność kreski (idealny aplikator, bardzo cienka końcówka)
+ głęboka czerń
+ nie rozmazuje się
+ łatwo jest zrobić poprawki
+ nie wysycha szybko

- dostępność

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Bardzo dobry i niedrogi

Kupiłam ten produkt bez dłuższego zastanawiania. Podpatrzyłam u KATOSU patent na zagęszczanie rzęs poprzez malowanie tym właśnie eyelinerem górnej linii wodnej. I rzeczywiście sprawdza sie fenomenalnie! Ma długą (chyba najdłuższą z jaką się kiedykolweik spotkałam), bardzo cienką końcówkę i dzięki temu łatwo się go stosuje na górnej linii wodnej. Wystarczy przyłożyć, przekręcić i już mamy prawie całą linię gotową.

Bardzo ważna rzecz - nie uczula, a ja mam duży problem z linią wodną. Czego bym nie użyła- zawsze mi łzawią oczy. A tutaj nic. Nie mam z tym problemu.

Rzeczywiście wodoodporny. Na linii wodnej utrzymuje się cały dzień. Więc na powiece- tym bardziej.

Bardzo łatwo rysuje się kreskę. Przez to, że ma długą i cienką końcówkę można sobie grubość kreski z łatwością stopniować. I daje bardzo ładny efekt- jakby matowy. Bardzo szybko schnie. Dla mnie idealny liner w pisaku.

Używam tego produktu od: tygodnia