Wella, Silvikrin, Hairspray Dual-Benefit Brilliant Shine & Hold (Lakier do włosów ultramocno utrwalający)

Elastyczne utrwalenie fryzury przez 24 godziny. Włosy są naturalne w dotyku i nie kleją się, są sprężyste i swobodnie się poruszają, a fryzura trzyma się mocno, pewnie i długo. Lakier szybko wysycha, nie skleja włosów i pomaga chronić włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Nie niszczy włosów, nie wysusza, łatwo sie wyczesuje.

raczej nie

Utrwala całkiem nieźle, ale niestety nie tylko włosy ale wszystko dookoła. Używałam go do grzywki którą zaczesywałam na bok. Grzywka fakt faktem pozostawała na swoim miejscu, chociaż mimo niewielkiej ilości lakieru wyglądała już nieco sztucznie. Lakier tworzył również nieprzyjemną świecącą warstwę na czole, która powodowała krosty... Używałam wielu lakierów i do tej pory tylko ten na mnie tak działał.
Duszący zapach lakieru do najprzyjemniejszych również nie należy...

Dobry

Utrwala na długo i nie skleja włosów. Łatwo się wyczesuje. Jest wydajny, mi jedno opakowanie wystarcza na kilka miesięcy, a często go stosuję. Nie podrażnia skóry głowy i nie wywołuje łupieżu (co u mnie często się zdarza). Warto go wypróbować.

Jak dotąd najlepsza Wella

Naprawdę nie mam pojęcia, co sprawia że ten lakier jest wyraźnie lepszy od innych produktów Wella, ale tak właśnie jest.
Bardzo dobrze utrwala, to co ma utrwalić - u mnie to jedynie opadająca na oczy grzywka, którą tylko ten lakier zdołał okiełznać praktycznie na cały dzień. Strumień z rozpylacza nie jest za szeroki, a kropelki zbyt duże i rozkładają się w mgiełkę. Szybko wysycha, nie skleja włosów, jednak wyraźnie je usztywnia. Nie drażni zapachem. Efekt utrwalania trzyma się wiele godzin, a po wszystkim łatwo się wyczesuje.
Dodatkowym plusem jest możliwość kupna miniaturki, jeśli ktoś, jak ja ma niewiele do lakierowania.
Zastanawiam się, czy nie zrobić sobie zapasu, bo widziałam (i kupiłam) go tylko w mojej malutkiej osiedlowej drogerii i boję się, że zniknie.

Używam tego produktu od: ze dwa miesiące?
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.