Lierac, Exclusive Serum, Restructurant Intensif (Restrukturyzujące serum przeciwzmarszczkowe)

Luksusowe serum wygładzająco-rozświetlające. Unikalna, skoncentrowana receptura preparatu zapewnia pożądane rezultaty w postaci wypełnionych, drobnych zmarszczek mimicznych oraz zredukowanych zmarszczek głębokich.
B-relaxor complex (10%) - połączenie dwóch składników: argireliny i genisteiny, stymuluje wytwarzanie kwasu hialuronowego w skórze, ogranicza mikroskurcze, zapobiegając powstawaniu zmarszczek mimicznych.
Kwas hialuronowy (10%) - intensywnie nawilża, redukuje zmarszczki.
Drobinki rozświetlające - odbijając światło, optycznie nadają blasku skórze, oraz kamuflują niedoskonałości.
Skóra natychmiast po zastosowaniu jest aksamitnie miękka, delikatna, świeża, wygląda zdrowo i młodo.

Dobry produkt

Używam serum od 21 sierpnia aplikując je rano i wieczorem.Produktu mam jeszcze na jakiś tydzień-czyli całe opakowanie starcza na ok.11 tygodni.
W łódzkiej aptece kosztowało mnie 140zł.
Delikatna konsystencja serum gładko sunie po twarzy nadając jej zdrowego i rozświetlonego wyglądu.
Faktycznie wygląda się na młodszą i gładszą:).
Efekt ten jest też widoczny po nałożeniu podkładu.
Znajomi mówią: cera ci się poprawiła:) Jak miło to słyszeć.:):)
Kosmetyk pięknie pachnie,i ma się poczucie używania czegoś luksusowego.
Żadnych podrażnień.
Żadnego zatykania porów.
Nie podrażnia oczu.
Nwilża i napina.
Wygładza.
Nie pozostawia żadnego nieporządanego filmu.
Podkład pięknie się na nim trzyma.
Po miesiącu zauważyłam,że zmarszczki mimiczne lekko się spłyciły,i są mniej widoczne.Ale to efkt bardzo dlikatny i myślę,że na większy już nie ma co liczyć.
Szklana,solidna buteleczka z higieniczną pompką pozwala nabrać tyle i trzeba i 1 pompeczka pozwala na pokrycie całej twarzy.
Jedyny minus opakowania to taki,że nie widać ile ubyło i trzeba odkręcić nakrętkę aby to zobaczyć,ale to nieistotny drobiazg.
Bardzo polubiłam ten kosmetyk,zwłaszcza za nie zapychanie.I będę go nadal stosować.
Dodam,że mam 36 lat.