Yves Rocher, Un Matin au Jardin, Cerisier en Fleurs, Gel Douche (Żel pod prysznic `Kwiaty Wiśni`)

Nowy zapach z gamy Un Matin au Jardin. Żel o lekkiej konsystencji delikatnie się pieni i łagodnie myje skórę pozostawiając ją subtelnie pachnącą. Formuła wzbogacona o wyciąg z aloesu z ekologicznych upraw oraz glicerynę roślinną. Bez parabenów i sztucznych barwników. Łatwo ulega biodegradacji. PH neutralne dla skóry. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. O pięknym zapachu wiśni.

Przepiekny ale nietrwały zapach

Żel pachnie cudownie a połączony z balsamem z tej samej serii efekt jest naprawdę super.
Zapach żelu niestety nie utrzymuje się długo ma skórze, nawilżenie bardzo słabe

Przepiękny, wiosenny zapach :)

Uwielbiam ten żel za cudowny piękny zapach! Często do niego wracam jak mi się kończy. Żel dobrze się pieni, oczyszcza, i swój piękny zapach zostawia na skórze jeszcze długi czas. Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego żelu. Polecam :)

Nijaki

Żel jest bardzo nijaki. Kupując zapach kwiatu wiśni spodziewałam się czegoś zupełnie innego, a zapach był mdły i bardzo słaby. Właściwości myjących jakichś ponadprzeciętnych też nie ma. Zwykły żel pod prysznic, ale nie za tę cenę.

Fajny zapach na wiosnę

Zalety:
- ma delikatny, przyjemny odświeżający kwiatowy zapach
- odświeża skórę
- niska cena
Wady:
- brak składników pielegnujących
- zpaach lekko podrażnia
- przesusza skórę
- konsystencja jest rzadka
- kosmetyk nie jest wydajny

Słaby.

Moim zdaniem, żele UMaJ są najsłabszym ogniwem marki.
Owszem mają swoje plusy, ale minusów jest więcej.
Dobrze, że podpisali, bo inaczej bym nie wiedziała, że to Kwiat Wiśni.

Plusy:
- ładna szata graficzna
- delikatnie myje, nie podraznia
- dobry dla alergików

Neutralne:
- słabo się pieni

Minusy:
- nie pachnie!!!
- mało wydajny
- za drogi

Ślicznotka!

Piękny, cudowny zapach, subtelny a jednocześnie bardzo elegancki i kobiecy <3 Konsystencja żelu też super - bardzo się pieni, a mała kropelka wystarczy aby umyć dużą część ciała! :) Buteleczka fajna, mała, ma dozownik więc łatwo nabrać odpowiednią ilość żelu na dłoń :) Na pewno z tej serii kupię sobie jeszcze wodę toaletową, bo pachnie fenomenalnie <3

Kwiatowy i bardzo przyjemny

Do serii un Matin au Jardin YR jestem właściwie uzależniona.
Kupuję tylko te żele pod prysznic, bo jako nieliczne na rynku mają naprawdę złożony, wyrafinowany i mało chemiczny zapach. Poza tym umówmy się: wszystkie żele myjące robią to samo, mogą nieco mniej lub bardziej wysuszyć skórę, czy mniej lub bardziej się pienić. Wyróżnia je zapach i wygląd butelki.

Kwiat wiśni - obok róży z tej samej serii - to mój ulubieniec. Zapach kwiatowy, lekki, bardzo naturalny i miły - faktycznie pachnie jak kwiat wiśni. Żaden chemiczny &quot;prostak&quot; walący prosto w nozdrza. Wydajny, dobrze się pieni. Wysusza skórę jak standardowy żel pod prysznic, ale dla mnie to żadna różnica, bo i tak zawsze smaruję całe ciało po prysznicu masłami TBS.
Buteleczka całkiem estetyczna, niestety zamykanie jest dość oporne i do tego kruche, więc ciężko się otwiera, za to łatwo wyłamuje.
Cena w regularnej sprzedaży przesadzona, ale do upolowania w licznych promocjach w YR.

Używam tego produktu od: lata!
Ilość zużytych opakowań: 10-15

Super!

Kolejny świetny produkt YR :) Nie wymagam dużo od zelu pod prysznic, a ten spełnia wszystkie wymagania i ma jeszcze kilka dodatkowych zalet

+ piekny kwiatowyzapach, ktory utrzmuje się na skórze
+ dobrze się pieni = jest wydajny
+ przezroczysta butelka
+ estetyczne opakowanie
+ nie wysusza skóry
+ niezły skład

Jedyny minus jaki widzę to regularna cena. Jednak z tym skuecznie radzą sobie prmocje w YR.
Dlatego szczerze polecam ;)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy?
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Cudowny !!!

Jeden z moich ulubionych kosmetyków YR. Ten zapach po prostu śni mi się po nocach.
Żel bardzo dobrze się pieni, do tego zapach utrzymuje się długo na skórze. W połączeniu z balsemem tworzy super duet, cudo.
Jedyną minmalną wadą jest cena regularna, która jest dość wysoka bo ok 19 zł za tylko 200 ml. Jednak zawsze jak jestem w sklepie to jest probmocja na ten żel i kosztuje ok 13 zł.

Używam tego produktu od: grudzień

piękny zapach

Żel wydajny, w praktycznej butelce, wystarczająco się pieni, odświeża, właściwie spełnia swoja rolę. A przede wszystkim pięknie pachnie. Chętni używałabym całej linii, aby przedłużyć zapach.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Super

Żel dostałam w prezencie od męża. I jestem z tego kosmetyku bardzo zadowolona.

+ piękny zapach kwiatu wiśni,
+ nie uczula i nie podrażnia,
+ dobrze się pieni,
+ pozostawia czucie czystości,
+ dość krótki skład,
+ wydajność w normie.

+- piękny zapach niestety krótko trzyma się na skórze.

Więcej nie wymagam od żelu pod prysznic.

Kupuję namiętnie na licznych promocjach w YR :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie