Makeup Revolution, Ultra Blush and Contour Palette (Paleta róży)

Makeup Revolution, Ultra Blush and Contour Palette (Paleta róży)

Sprawdź ceny produktu

Paleta 8 róży do policzków od Makeup Revolution dzięki której z łatwością wykończysz swój makijaż. Zestaw zawiera 8 róży do policzków o cudownej pigmentacji. 2 z nich sprawdzą się także jako samodzielne rozświetlacze.
Paleta dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: `Sugar and Spice` oraz `Hot Spice `.

Fajne

Mam wersję Hot Spice.
Duża gama kolorów w jednej palecie, od różowych po brzoskwiniowe, maty i rozświetlające, nie mam do niej zarzutów, wielce też mnie jakoś nie zachwyciła. Po prostu fajna paletka :)

Sugar and Spice - Słodko/Ostra :D

Opisuję wersję kolorystyczna SUGAR&SPICE
Paleta ma w sobie i bronzery i róże, a nawet rozświetlacze.
fajnie, że w jednej palecie mamy do wyboru wiele kosmetyków w różnych wariantach kolorystycznych.
Zamknięta w czarnej, błyszczącej kasetce ze sporym lusterkiem, bez pędzla.
Paleta zdecydowanie ma mocną pigmentację, wszystkie produkty są niezwykle mięciutkie i dobrze się nimi maluje.
Nie osypują się, nie zostawiają plam na twarzy - wręcz przeciwnie dobrze się z nią łączą.
Idealnie sprawdzą sie do konturowania twarzy.
Kolory na tyle dobrane, że wybierzemy coś na dzień jak i na wieczór .
Poza tym trwałość jest świetna - długotrwałe, nie rozmazujące się produkty.
Nie wyglądają one sztucznie, wręcz naturalnie, no chyba, że przesadzimy celowo z produktem. ;)
Kolejny produkt MUR, który mnie nie zawiódł.

Bardzo średnia

-mam wszystkie wersje tych palet od MUR, tej konkretnej chyba są 2 i przyznam, że ma wiele wad, na pewno nie zdecydowałabym się na ponowny zakup,
-wiele tutaj jest kolorów dziwnych, takich, które ciężko będzie wykorzystać na co dzień, jakieś takie ceglaste, wręcz czerwone i pomarańczowe róże i brązery, żółcie, złota, no bez sensu,
-rozświetlacze bardzo zawodzą, są super subtelne, bardziej jak pudry rozjaśniające,
-paleta pyli się na umów, te pudru się kruszą, są wszędzie, cała toaletka uwalona, to nic fajnego,
-z taką konsystencją się fajnie nie pracuje, sypie się, nawet nie wiem il produktu zostaje na pędzlu, a ile po drodze się gdzieś gubi,
-wydajność nie jest dobra, szybko widać denko,
-efekty jakie dają te kosmetyki są za subtelne przez to,
-a jak na złość, te mocne, czerwone kolory pigmentacje mają dobrą i robią brzydkie plamy, ciężko je rozetrzeć,
-te kolory są nietwarzowe, ja jestem jasną blondynką o jasnej karnacji, ale jakoś tych kolorów wcale i na nikim nie widzę,
-róże są zbyt czerwone, brązery pomarańczowe, a rozświetlacze mają dziwne kolory i mało błyszczą,
-ścierają się i zanikają, szalik je ściera, dotyk, same też znikają, po 2 godzinach od nałożenia już nie ma po nich śladu niestety,
-praca z nimi jest nieprzyjemna, zachowują się jak tanie kosmetyki z kiosku, nie polecam,
-opakowania MUR są takie same i nigdy nie wiem co właśnie biorę z toaletki,

+brak problemu z dostępnością,
+pracują z każdym pudrem i podkładem,
+nie dają efektu maski/tapety,
+tanie (chociaż jakość idzie w parze z ceną),
+zmywają się bez problemu,
+nie podkreślają w żaden sposób niedoskonałości

Lubię niektóre produktu MUR, uważam, że dorównują tym drogim, ale nie mogę tego powiedzieć o tych paletach.

Dobry zestaw!

Bardzo dobra paleta - wszystko w jednym. Są dwie lub 3 opcje kolorystyczne więc można odpowiednio dobrać sobie tonację róży. Są dobrze napigmentowane, ładnie wyglądają na skórze, tylko ten szarawy-fioletowawy rozświetlacz jest nietrafiony. Ale to tylko jedne "sredni" punkt. Zdecydowanie polecam tą paletkę!

genialna paletka

kolory są obłędne, i na zimę i na lato. z paletką możemy stworzyć zarówno wieczorowe jak i dzienne makijaże. są mocno napigmentowane, więc produkt jest niezwykle wydajny.
jedną paletką można stworzyć kontur całej twarzy, a nawet przy makijażu naturalnym pomalować całą twarz, bo ten brązowy odcień spokojnie można nałożyć na powiekę (-:
jeśli utrwalimy makijaż specjalną mgiełką, to będzie bardzo trwały i nie wyparuje, ani się nie rozmarzę w ciągu dnia, czy nocy.

Nawet fajna

Mam już jedną paletę różów z tej serii tylko w wersji kremowej i byłam raczej zadowolona więc chciałam wypróbować też te pudrowe.
Podoba mi się że możemy znaleźć w opakowaniu duże lusterko w dobrej jakości które nie zniekształca. Jeśli chodzi o jakość samych kolorów to są mocno napigmentowane co dla osoby umiejącej się obchodzić z takimi produktami jest dużym plusem. Jeśli weźmiemy pod uwagę cenę palety to mamy kolejny plus.
Niestety nie należą do najtrwalszych i ciężko go dostać.

Różowe cudeńko:-)

Paleta ładnych róży w której każdy znajdzie coś dla siebie. Róże są w większości matowo-satynowe i mają dość mocną pigmentację. Rozświetlacze lepiej sprawdzą się w roli cieni do powiek ze względu na swoją "trudną" kolorystykę i nasycenie. Paleta jest bardzo solidnie wykonana i ma duże, wygodne i nie zniekształcające lusterko. Polecam

Istna Rewolucja!

Paleta zawiera 7 róży oraz 1 rozświetlacz. Kilka wersji kolorystycznych pozwala na dopasowanie makijażu do nastroju i okazji oraz perfekcyjne wykończenie. Róże są bardzo mocno napigmentowane oraz trwałe, co jest zdecydowqnym plusem, ale może utrudnić aplikacje osobom niedoświadczonym. Trzymają się cały dzień. Paleta jest bardzo wydajna. Recenzję przypieczętuję ceną, która jest ekstremalnie niska jak na taką jakość.

Uwielbiam te palety

Mam 6 palet róży MUR i trudno wskazać mi tę ulubioną. Gdybym jednak już musiała, to wybrałabym Golden Sugar 2 Rose Gold, ponieważ jest bardzo uniwersalna. Są w niej zarówno odcienie różowe, brzoskwiniowe, złote, a także jeden mniej błyszczący i jeden matowy beżowo-brązowy odcień, które mogą posłużyć jako delikatne bronzery. Mając w jednej palecie kilka kolorów zaczęłam mieszać ze sobą kilka odcieni (mając pojedyncze do głowy mi to nie przyszło) dopasowując do makijażu i do do efektu, jaki chcę uzyskać. Jest to bardzo praktyczne i przydatne.

Palety są różnie skomponowane:
- tylko błyszczące kolory (Blush Queen),
- z przewagą mocno i delikatniej błyszczących (Golden Sugar - 7 błyszczących i 1 matowy brąz; Golden Sugar 2 Rose Gold - 7 błyszczących i 1 matowy brąz, Blush Goddess (2 mocno błyszczące, 2 bardziej satynowe, 2 z delikatnymi drobinkami niemal matowe i 2 matowe róże)
- z przewagą delikatnie błyszczących, z drobinkami (Sugar and Spice - ma 2 mocno błyszczące, 1 z malutkimi drobinkami i 5 matowych, Hot Spice - 2 mocno błyszczące, 3 z drobinkami i 3 matowe)

Niektóre z nich są bardziej w rożowej tonacji, inne bardziej brzoskwiniowe, więc każdy wybierze coś dla siebie.

Pudełko cukierków

Wspaniała paleta w ultraniskiej cenie, prawdziwa gratka dla różomaniaczek.
Mam wersję Sugar&Spice i jestem w niej absolutnie zakochana. Właściwie wszystkie osiem produktów w stu procentach nadają się do użytku (co wcale nie jest takie oczywiste w przypadku palet), przy czym każdy jest inny i zawsze znajdzie się jakiś, który pasuje do reszty makijażu.
Mają superprzyjemną, niemal masełkową konsystencję i są bardzo mocno napigmentowane, więc trzeba uważać przy aplikacji. Jednak nałożone lekką ręką dają przepiękny efekt i trzymają się przez większość dnia.
Dwa pierwsze od góry to typowe róże "nude", lekkie beżobrąziki, jeden w cieplejszej, drugi w chłodniejszej tonacji. Wyglądają przepięknie i bardzo naturalnie, pasują zarówno do makijażu typu "no make up", jak i do wieczorowego, gdy stawiamy mocny akcent na usta lub oczy i nie chcemy, by cokolwiek to przyćmiewało. Kolejny w rzędzie jest słodki, jasny, cukierkowy odcień, idealny do ożywienia cery wiosną. Obok mamy biały, lekko różowawy rozświetlający produkt, który świetnie sprawdza się zarówno jako rozświetlacz, cień do powiek i wierzchnia warstwa, jeśli chcemy trochę rozświetlić sobie róż. W dolnym rzędzie jest hipernapigmentowany, intensywny, niemal wpadający w fuksję róż, z którym na początku zupełnie nie wiedziałam, jak się obchodzić, ale teraz sprawdza mi się w codziennym, delikatnym, zimowym makijażu. Daje efekt Królewny Śnieżki. Obok mamy przyjemny, codzienny różyk i cudowną brzoskwinię, którą katowałam całe lato. Ten brzoskwiniowy odcień jest zdecydowanie moim ulubieńcem. Ostatni w dolnym rzędzie jest odcień jaskrawy i mocno opalizujący, który również można lekką ręką nałożyć na inny róż, by go rozświetlić, lub użyć samodzielnie, jeśli lubimy efekt mocnego rozświetlenia.

Bardzo lubię tę paletę i używam jej na co dzień. Mam tam wszystko, czego dusza zapragnie (choć i tak wciąż rozglądam się za innymi różami!).

niby wszystko okej, ale bez zachwytu

posiadam paletke sugar and spice

opakowanie bardzo ładne, z duzym lusterkiem, jednak latwo sie brudzi, pod swiatło widac zarysowania

w opakowaniu mamy 8 na pierwszy rzut oka innych odcieni, jednak na twarzy niektore kolory wygladaja tak samo, w efekcie sa jakies 3 roze (nie liczac tych rozswietlajacych). a propos odcieni błyszczących, w zestawie jest rozswietlacz, jest on jednak bardzo chłodny i dziwnie fioletowy

cienie sa mocno napigmentowane, wiekszosc niestety za bardzo- łatwo nalozyc go za duzo

trwałosc bez zarzutu

mimo ze cena jest atrakcyjna, ok.30zł( tylko przez internet), to nie kupilabym tej palety drugi raz

OK to odpowiednie słowo

Osobiście posiadam paletkę w wersji Sugar and Spice. Nie ukrywam,że gdy zobaczyłam ten produkt w internecie bardzo mi się spodobał i pokładałam w nim wielkie nadzieje.Odcienie róży wydawały mi się idealne.W rzeczywistości kolory różnią się odrobine od tych ,które możemy znaleźć w internecie.
Plusy:
-Bardzo ładne i dość solidne opakowanie
-Produkt zawiera duże lusterko(paletka super nadaje się na wyjazdy)
-Róże są bardzo napigmentowane
-Kupując jeden produkt mamy 8 róży do wyboru w tym 2 wypiekane
-Niski koszt paletki za niezłą jakość
Minusy:
-Bardzo duża pigmentacja produktu sprawia,że można sobie zrobić nim "krzywdę"
-Róże nie utrzymują się długo na policzkach
-Produkt nie jest dostępny w drogeriach stacjonarnych w Polsce