Advanced Hair Series, Pure Care Dry Oil (Lekki olejek do wszystkich rodzajów włosów)

Lekki olejek do wszystkich rodzajów włosów z afrykańskim olejkiem makadamia. Wyjątkowa kuracja dla niezwykłego odżywienia, pozostawia Twoje włosy miękkie i jedwabiście gładkie. Dodaje włosom blasku nie pozostawiając poczucia tłustych włosów.
Cechy i zalety:
- odżywia i chroni włosy,
- nadaje włosom blask i miękkość,
- ma lekką formułę, która nie obciąża włosów.
W celu uzyskania najlepszych rezultatów, nałóż 3 - 4 porcje olejku na dłonie, a następnie rozprowadź go na umytych, wilgotnych włosach od połowy ich długości, aż po same końce. Wysusz włosy suszarką lub pozostaw do wyschnięcia. W przypadku kontaktu z oczami, dokładnie je przemyj. Spróbuj też użyć olejku w inny sposób:
- przed myciem, aby odżywić włosy wmasuj olejek i pozostaw na 30 min, a następnie umyj włosy szamponem,
- po myciu, aby zatrzymać nawilżenie nałóż na suche włosy - będą one bardziej elastyczne,
- jako wzmocnienie działania innych produktów dodaj jedną porcję olejku do swojej ulubionej odżywki, maski lub produktu bez spłukiwania, aby wzmocnić ich działanie odżywiające.

Olejek tak jak odzywka. Najwyzszej jakosci. Mozna uzywac i na mokre i na suche wlosy. Nie obciąża, nie jest zbyt tlusty co jest duza zaleta. Starcza na bardzo dlugi okres. Wystraczy uzyc odrobine.polecam

Wszechstronny olejek

W olejku podoba mi się to, że dzięki konsystencji (nie jest tłusty ani klejący) może być używany w różny sposób. Możemy nałożyć go przed myciem, po myciu na wilgotne włosy, lub na suche, kiedy okaże się, że użyte wcześniej produkty zrobiły nam z włosów siano lub nie dociążyły tak jak powinny. Na moje włosy najlepiej działa nałożony w dużej ilości przed myciem (łatwo zmywam go szamponem Radical lub odżywczym Viankiem) i na czyste, suche włosy. Są wtedy cudownie miękkie, gładkie i błyszczące o pięknym zapachu. Wystarczą 3-4 porcje, aby włosy zachwycały, bez nieestetycznego tłustego wyglądu.
Olejek dzięki lekkiej formule przeznaczony jest także do tłustych włosów, lecz jeśli obawiacie się nakładać go na całą długość (dla moich suchych włosów to idealny ratunek), to nie ma przeszkód, aby nakładać go niżej, choćby na same końcówki dla ich regeneracji.
W składzie olejku na głównych miejscach znajdują się silikony i parafina, więc jeśli Wasze włosy nie reagują na nie dobrze, niech olejek Was nie kusi. Jednak zaraz za nimi jest olej makadamia, kokosowy, ze słodkich migdałów, słonecznikowy, palmowy i z nasion granatu, więc mieszanka bogata i spodoba się wielu z Was.
Zapach jest zdecydowanym atutem olejku - mi kojarzy się z orientalnymi perfumami, ale nie jest bardzo mocny ani duszący. Mogłabym mieć takie perfumy.
No i wygląd. Smukła buteleczka prezentuje się bardzo luksusowo i powoduje, że aż chce się po nią systematycznie sięgać, co przy dążeniu do pięknych włosów jest koniecznością.

Zakochana!

Uwielbiam ten olejek, zwłaszcza mix z olejkiem arganowym. Włosy są po prostu idealne. Używam od 2 lat i w końcu pożegnałam się z rozdwojonymi i szorstkimi końcówkami. Szybko się wchłania i pięknie zmiękcza włosy. Odżywki w spray'u się chowają przy nim !

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Fajny

Bardzo fajny produkt.
Ma wygodne opakowanie z pompką, łatwe w dozowaniu i bardzo higieniczne.
Formuła samego kosmetyku, choć olejkowa, jest raczej lekka. Wiadomo-lepiej z nim nie przesadzić. Jak to olejek może wtedy obciążyć ale generalnie jest raczej lekki i nie obciąża włosów. Użyty w rozsądnej ilości wygładza włosy, ujarzmia puszenie, pomaga w stylizacji, poprawia mocno wizualnie stan włosów, zwłaszcza ich końcowki.
Wydajny, dość tani i przyjemnie pachnie!

Swietny ♡♡

Swietny olejek do suchych i wysokoporowatych wlosow mnie zachwycił i zostanie ze mną na dlugo,nawilża,wygladza i swietnie sie sposuje. Zastanawiam sie czemu za granicami naszego panstwa jest o wiele tanszy? Polecam kupowac w Niemczech i Holandii

Daje najlepsze efekty

Stosowałam już wiele olejków do włosów, od najtańszej i dobrej Alterry, po wszystkie produkty drogeryjne typu L'Oreal, argany Oriflame i uważam, że Dove jest najlepszy.

Olejek zamknięty w szklanej, zgrabnej butelce, z pompką. Wizualnie jak najbardziej ok.

+ lekka formuła, nie obciąża włosów;
+ przy regularnym stosowaniu pięknie nabłyszcza włosy;
+ nie przetłuszcza;
+ wydajny (mam włosy po łopatki, na jedną aplikację wystarczaj mi 4-5 pompek);
+ nie powoduje łupieżu;
+ cena;
+ dostępność.

Polecam wszystkim, w tej cenie nie ma lepszego produktu.

Dobry do suchych włosów

Testuję wszystkie olejki po kolei, przetestowałam też Dove.

O olejku mogę powiedzieć, że:
- sprawdza się przy suchych, szorstkich włosach - zmiękcza je, nawilża, sprawia że wyglądają lepiej, ładniej
- stosowałam je zgodnie ze wskazówkami producenta: na suche włosy, na mokre, przed myciem, po myciu itp. W każdej wersji sprawdza się dobrze i przynosi widoczne rezultaty.
- olejek przepięknie pachnie - słodko
- ma szklaną butelkę i wygodny dozownik
- faktycznie jest lekki, da się to wyczuć już mając go na dłoniach, że nie jest to tłusta, oblepiająca maź
- jest dosyć drogi, warto czekać na promocje
- nie ma problemu z dostępnością
- pod koniec użytkowania na dnie buteleczki wytrącił się jakiś osad, ale olejku było już bardzo mało - końcówka
- jest bardzo wydajny, miałam go ponad pół roku, prawie rok

Ogólnie: polecam do suchych włosów, u mnie się sprawdził. Stosowany w umiarkowanych ilościach nie obciąża włosów, wpływa pozytywnie na ich wygląd.

Cudowny!!!

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Miałam kilka doświadczeń z olejkami do włosów ale ten jak do tej pory jest najlepszy. Mam tłustą skórę głowy ale bardzo suche końcówki, olejek sprawdza się świetnie bo nie tłuści i nie obciąża włosów ale odżywia i nawilża. Jest bardzo lekki więc fryzura jest lekka a włosy pięknie błyszczące.

Odpowiednia pielęgnacja włosów!

Kupiłam olejek bo był na przecenie i muszę przyznać jestem zachwycona!

PLUSY:
- bardzo dobrze nawilża włosy, które po użyciu są przyjemne w dotyku.
- cudowny zapach, który długo utrzymuje się na włosach - olejek pachnie jak perfumy,
- wydajność - po 5 miesiącach i częstym stosowaniu zużyłam może 1/6 buteleczki,
- elegancka buteleczka.

MINUSY:
- cena bez promocji może zniechęcić, ale olejek jest wydajny i wart swojej ceny!

Ilość zużytych opakowań: 1/6 opakowania

Nie, nie, nie!

Moje długie, kręcone włosy są bardzo kapryśne, ale zarazem są świetnym poligonem to testowania wszelkich kosmetyków pielęgnacyjnych.
Bardzo lubię olejki, bo zwykle o wiele lepiej nawilżają i regenerują, a przy tym chronią moje włosy niż standardowe odżywki, a do tego są bardziej naturalne niż większość serum.
Niestety, ten olejek (podobnie jak szampon i odżywka z tej samej serii) bardzo mnie zawiódł.
Przede wszystkim jest to preparat z DODATKIEM OLEJKU. Ma też inne, znaczące minusy:

-nie robi praktycznie NIC z włosami - pozostają suche i napuszone, niezależnie czy suszę je suszarką, czy pozostawiam do wysuszenia naturalnego
- nie jest wydajny
- jest bardzo lotny i jest to sztuczny olejek jedynie z dodatkiem prawdziwego
- wywindowana, nieadekwanta do jakości cena

Kilka plusów:
-wygodne opakowanie
-zapach (ale jest dość intensywny, afrykańsko-słodki, bynajmniej nie neutralny).

Podsumowując - moje włosy są dość matowe, tak samo suche i zniszczone jak przed zastosowaniem tego preparatu, nie radzi sobie z nawilżaniem i nie daje żadnego efektu regeneracyjnego. Włosy nie wyglądają dobrze, nie błyszczą się, a efekt "frizz" i ogólnego puszenia niestety nie jest zminimalizowany.
Nie polecam - wyrzucone pieniądze, lepsze efekty dają zwykłe, indyjskie olejki lub zwykły olejek np. arganowy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (i ostatniego)

Świetny

Najlepszy jak dotąd. Fajny skład i duża pojemność opakowania. Nakładałam nawet 7 pompek a mimo to nie obciążał ani nie przyspieszał przetłuszczania włosów. Zapach był bardzo ładny.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Bardzo dobry

Kupiłam z ciekawosci :) I jestem bardzo zadowolona :) Nawilza wlosy, jest delikatny, ładnie pachnie i bardzo wydajny :) Widze poprawe wlosow :) nie pusza sie, latwo je rozczesac.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka 100ml