Dove, Advanced Hair Series, Pure Care Dry Oil (Lekki olejek do wszystkich rodzajów włosów)

Sprawdź ceny produktu

Lekki olejek do wszystkich rodzajów włosów z afrykańskim olejkiem makadamia. Wyjątkowa kuracja dla niezwykłego odżywienia, pozostawia Twoje włosy miękkie i jedwabiście gładkie. Dodaje włosom blasku nie pozostawiając poczucia tłustych włosów.
Cechy i zalety:
- odżywia i chroni włosy,
- nadaje włosom blask i miękkość,
- ma lekką formułę, która nie obciąża włosów.
W celu uzyskania najlepszych rezultatów, nałóż 3 - 4 porcje olejku na dłonie, a następnie rozprowadź go na umytych, wilgotnych włosach od połowy ich długości, aż po same końce. Wysusz włosy suszarką lub pozostaw do wyschnięcia. W przypadku kontaktu z oczami, dokładnie je przemyj. Spróbuj też użyć olejku w inny sposób:
- przed myciem, aby odżywić włosy wmasuj olejek i pozostaw na 30 min, a następnie umyj włosy szamponem,
- po myciu, aby zatrzymać nawilżenie nałóż na suche włosy - będą one bardziej elastyczne,
- jako wzmocnienie działania innych produktów dodaj jedną porcję olejku do swojej ulubionej odżywki, maski lub produktu bez spłukiwania, aby wzmocnić ich działanie odżywiające.

Najlepszy!

Z natury mam suche włosy, były takie jeszcze zanim zaczęłam je farbować czy poddawać stylizacji. Żeby jakoś im pomóc wizualnie i poprawić kondycję nie mogę zapominać o odpowiednim olejku w codziennej pielęgnacji. Testowałam mnóstwo takich specyfików, ostatecznie jednak zawsze wracam do tego.

Nie dla mnie

Olejek kupiłam w promocji i z polecenia jednak szczerze uważam że jak ktoś ma cienkie włosy to nie jest dla niego .Ładna butelka z wygodnym dozownikiem ,piękny zapach który bardzo długo się utrzymuje ,włosy są nawilżone pełne blasku i widocznie zadbane .Niestety jednak to wszystko jest jak magia i trwa tylko ten jeden dzień po przespanej nocy moje włosy wyglądały jakbym ich miesiąc nie myła totslnie przetłuszczone .No niestety mam skłonnośc do przetłuszczania się włosów i to zapewne nie jest wina kosmetyku gdyż nie nadaje się do moich włosów .Ogólnie porodukt bardzo fajny ale musiałam sprezentować siostrze .

uwielbiam

bardzo przyjemny, lekki olejek w formie serum do włosów. Bardzo dobrze się rozprowadza, ma idealny zapach, nie za mocny ale też wyczuwalny. Wlosy po wtarciu olejku są mega miękkie, delikatne, widocznie zdrowsze. Rozczesywanie ich to przyjemność
Olejek jest wydajny i nie drogi, dostępny w większości marketow i drogerii
Nie zostawia włosów tłustych tylko odpowiednio je nawilża- to na pewno największy plus

Ulubieniec!

Moje włosy mają tendencję do puszenia się i nic oprócz olejków na nie, nie działa. Ten olejek to jest mój KWC! Włosy są po nim gładkie, nie puszą się, nie wyglądają na tłuste mimo , że nakładam tego olejku więcej niż zaleca producent. Nakładam na wilgotne włosy i na suche . Na suche nakładam wtedy gdy potrzebuje je wyprostować . Bez tego olejku nie było by to możliwe.

Lubię

Zachęcona pozytywnymi opiniami zamówiłam olejek. Mam włosy puszące się a po użyciu Dove zarówno na suche, jak i mokre (od razu po umyciu) nadaje im optycznego wygładzenia, wydobywa blask. Spektakularnego nawilżenia nie zauważyłam. Podoba mi się konsystencja (olejowa) zapach produktu. Kupię ponownie, ale nadal szukam ideału.

Płynne złoto

Najlepszy produkt do pielęgnacji włosów, jaki kiedykolwiek miałam. Zawsze jestem nieco sceptyczna wobec odżywek, masek i olejków, ponieważ mocno obciążają moje i tak skłonne do przetłuszczeń włosy. Produkt otrzymałam w prezencie od mojej siostry, ale wcześniej wypróbowałam go w rodzinnym domu i nie mogłam wprost nadziwić się jego właściwościom. Ten olejek zupełnie nie obciąża włosów, za to porządnie je nawilża i regeneruje. Świetnie sprawdza się w przypadku kłopotów z rozdwajającymi się końcówkami - naprawdę pomaga doprowadzić je do ładu. Po jego zastosowaniu włosy są miękkie, gładkie i pięknie pachną nawet dzień po użyciu. Zawsze stosuje go po umyciu włosów, kiedy są jeszcze lekko wilgotne, mniej więcej w połowie suszenia. Uwielbiam i bardzo sobie cenię olejek makadamia, który jest zawarty w tym kosmetyku. Olejek nakłada się palcami, nie trzeba go brać zbyt wiele, co sprawia, że jest bardzo wydajny (mam włosy do ramion). Nie pozostawia tłustej warstwy ani na włosach ani na palcach. Ma piękny złocisty kolor. Znajduje się w bardzo wygodnej, szklanej buteleczce z dozownikiem. Kosztuje sporo, ale bez chwili zastanowienia kupię go kolejny raz, nawet jeśli miałabym zapłacić za niego krocie.

Ukochany

Na początku nie do końca umiałam z niego korzystać, więc odstawiłam go na półkę. Jednak ostatnio do niego wróciłam i dopiero teraz go doceniłam. Po prostu w moim przypadku najlepiej się sprawdza na wilgotnych włosach, suche zbyt obciąża

Moje włosy go lubią

Olejek nie obciąża włosów mimo dosyć tłustej konsystencji i starcza na dosyć długi okres. Dzięki niemu końcówki nie rozdwajają się już tak bardzo a same włosy sprawiają wrażenie zadbanych i dobrze nawilżonych. Można go stosować zarówno na mokro jak i na sucho. Pięknie zmiękcza włosy. Polecam.

Sprawdza się przy sianowatych włosach

Mam z natury suche, a właciwie bardzo suche włosy. Gdybym pozostawiła je samym sobie, przypominałyby zarówno wyglądem jak i w dotyku przysłowiową kopkę siana. Olejek od Dove cudownie je zmiękcza, sprawia, że stają się one jedwabiste i miłe w dotyku. Produkt ładnie pachnie, nie wpływa na przetłuszczanie się włosów, odżywia je i nawilża. Mimo dość wysokiej ceny jest wydajny i starcza na długo, tak więc od kilku lat regularnie do niego wracam.

Idealny

Na wstępie zaznaczę,że moje włosy od skóry głowy b.szybko sie przetluszczaja. Dodatkowo elektryzują oraz puszą.Niefarbowane,proste.Olejek ich nie obciąża,za to ładnie odżywia i nabłyszcza.Pomaga w rozczesaniu po umyciu.Stosuje głównie na końcówki.Bardzo przydatny podczas suszenia gorącym powietrzem,stosowaniem prostownicy.Czasem kiedy użyje profesjonalnej odzywki efekt uzyskuje jak po wyjsciu z salonu fryzjerskiego.
Zaznaczyłam,że nie wiem czy zakupie po raz kolejny ze wzgledu na wydajnosc i czesto zmieniam kosmetyki.Nie wykluczam,że wróce do niego.

Fajny zapezpieczacz

Kosmetyk kupiłam na promocji w Super Pharm za zawrotną cenę 29.99 za butlę 100ml. Olejek dostajemy w ciężkim, eleganckim, szklanym opakowaniu z pompką. Bardzo podoba mi się jego zapach-trochę orientalny, słodkawy, ale czuję też mydlaną nutę-długo pozostaje na włosach. Produktu używałam jako serum na końcówki-w tej roli sprawdził się świetnie. Mimo obecności parafiny, nie przesuszył moich włosów. Zdarzało mi się używać kropelki na puch i również dawał sobie radę. Jest faktycznie dość lekki, choć używając zbyt dużo zdarzało mu się wzmagać strączkowanie. Oczywiście po takim typie produktu (silikonowe serum, a nie faktycznie olej) nie możemy spodziewać się tego mitycznego 'odżywienia', jedynie zabezpieczenia i chwilowej poprawy wizualnej włosów (chwała filmformerom!). Serum jest szalenie wydajne, mam je chyba już z półtora roku i dalej nie dokończyłam butelki, mimo nakładania po 90% myć.

Moje wlosy sie z nim polubily

+wygodna buteleczka,ktora pozwala kontrolowac zuzycie
+glownie uzywam go do zabezpieczania koncowek (w tej roli swietnie sie sprawdza)
+jest wydajny ,fajna pojemnosc
+nie obciaza