Dove, Advanced Hair Series, Pure Care Dry Oil, Conditioner (Odżywka do włosów suchych)

Odżywka Pure Care Dry Oil przeznaczona jest do włosów suchych i matowych. Została wzbogacona o technologię Keratin Repair Actives i kompozycje olejku mineralnego i olejków naturalnych z afrykańskim olejkiem z orzechów makadamia. Odżywka wygładza włosy i odżywia je, aby stały się bardziej jedwabiste.
Po umyciu, nanieś na mokre włosy omijając nasadę włosów, następnie dokładnie spłucz. W razie kontaktu z oczami, natychmiast przemyj je wodą.

Świetna!

Cudownie nawilża włosy, rozczesywanie ich po użyciu tej odżywki to sama przyjemność. Włosy się nie puszą, wyglądają po prostu obłędnie. Skręt jest pięknie zachowany, do tego cudowny zapach. Zdecydowanie polecam wypróbować! ♥

Opis Produktu:

Bardzo dobra odżywka :) Naprawdę po użyciu tej odżywki włosy są bardzo sypkie i delikatne w dotyku. Do tego włosy bardzo ładnie delikatnie pachną.Odzywka nie obciąża mi włosów . Super polecam wypróbować :)

Cudo!

Już od jakiegoś czasu mam styczność z tą odżywką. Bardzo często zmieniam produkty do włosów, ponieważ uwielbiam próbować nowości i dawać włosom nowe, ciekawsze doznania. Jednakże od czasu do czasu do niej wracam i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłam. Porządnie nawilża włosy, wygładza, regeneruje i odżywia. Jest to jedna z królowych jeśli chodzi o moją listę wypróbowanych odżywek. Moje włosy po prostu ją kochają. Co do opakowania - niestety tutaj mały minus, ponieważ jest mało praktyczne. Aby wydobyć całość produktu niestety trzeba tą tubę przeciąć. Ale jest to do przeżycia, zwłaszcza biorąc pod uwagę jej działanie. Cenowo niestety też dosyć wysoko, ale ze względu na cechy, zdecydowanie warto na nią wydać. Świetnie współgra z szamponem z tej serii, ciężko o coś lepszego z produktów dostępnych na rynku. Kolejnym plusem jest wydajność, ponieważ starcza mi na dosyć długo, w porównaniu do innych produktów, jakie miałam okazję stosować. Do tego ta konsystencja! Lekka, nie obciąża włosów, bardzo dobrze się rozprowadza. Bardzo dobry kosmetyk, z czystym sumieniem będę go polecać każdej kobiecie!

Bardzo dobra odżywka

Świetna linia szamponów i odżywek, jak tylko jest promka to biegnę po niej. Działa na włosy cudownie, odżywia, nawilża, świetnie pachnie. Jest to jeden z moich ulubionych kosmetyków.

Dobra

Odżywka znajduje się w miękkiej tubce, dzięki czemu z łatwością można jej używać mokrymi dłońmi, a i sam produkt da się wykorzystać do końca. Konsystencja jest dosyć rzadka, ale nie aż tak by przelewać się przez palce. Ma żółte zabarwienie i delikatnie słodki zapach.
Nakładam odżywkę na odciśnięte ręcznikiem włosy ( chcę aby moje włosy wypijały z odżywki wszystko co najlepsze, a nie tylko wodę). Rozprowadza się gładko. Czuć od razu jak pięknie wygładza i rozplątuje włosy. Włosy po wyschnięciu są miękkie, ale nie sianowate. Dobrze się układają. Posiadam kręcone, cienkie włosy, wysokoporowate i uważam, że ta odżywka spisała się u mnie na 4.

Idealna na co dzień

Bardzo lubię tę odżywkę. Mam włosy suche, sianowate. Po jej użyciu są lekkie, łatwo się rozczesują i nie elektryzują. Dodatkowo plusem jest zapach, który dosyć długo utrzymuje się na włosach. Polecam!

bardzo dobra

Odżywka zarówno konsystencją, kolorem jak i zapachem przypomina bardzo odżywkę do włosów kręconych. Działanie również jest takie samo. Odżywka wygładza włosy oraz sprawia, że są miękkie i łatwo się rozczesują. Jej konsystencja jest w sam raz, nie spływa z ręki, gdy chcemy ją nałożyć. Zapach jest dość długo wyczuwalny na włosach.

Przyjemna na codzień

Lubię tę odżywkę, ale nie należy ona do moich ulubieńców. Nie sprawdzi się na bardzo suchych włosach, aż tak nie dociąża, ale jest idealna na codzień. Zauważyłam, że zawsze po jej użyciu moje włosy mają ładniejszy skręt. Odżywia, nawilża, delikatnie nabłyszcza. Ma ciekawy kremowy zapach. Nie jest zbyt wydajna, trzeba jej trochę nałożyć na włosy. Cena odstrasza, ale w promocji warto kupić.

Dobra i skuteczna

Odżywka Dove pomogła moim włosom, gdy je mocno zniszczyłam farbowaniem. Miałam włosy łamliwe i suche jak siano. Odżywka Dove zadziałała na nie właściwie. Moje włosy po około miesiącu stały się normalne, przestały sterczeć mi jak kołki we wszystkie strony, nabrały blasku, stały się miękkie w dotyku i sprężyste. Przestały wypadać i łamać się. Odżywka jest wydajna, niewiele trzeba jej na moje długie włosy. Ma przyjemny, niedrażliwy zapach a miękka tuba pozwala wycisnąć odpowiednia ilość kosmetyku do samego dna.

Codzienna

Moim problemem są suche, puszące się na końcach włosy. Dove jest idealną odżywka na taki problem, bo nie jest mocno tłusta i obciążająca, dzięki czemu końcówki są nawilżone, dociążone a fryzura nie sprawia wrażenie przyklapnietej. Świetnie sprawdza się do codziennego stosowania dzięki lekkiej formule i ułatwia rozczesywanie włosów.

Całkiem fajna

Nie jestem posiadaczką włosów suchych, ale po nią sięgnęłam. Miała przyjemny zapach, który przez dłuższy czas był wyczuwalny na włosach. Konsystencja również przypadła mi do gustu, odżywka świetnie rozprowadzała się na włosach. Cena regularna jest dosyć wysoka (ok. 23zł), więc warto polować na promocje. Ja kupiłam je na promocji 1+1 (wydaje mi się, że za dwie sztuki zapłaciłam zaledwie 15zł). Mam w planach zaopatrzyć się kiedyś w szampony z tej samej serii.

Bardzo ok :)

Odżywka ma bardzo przyjemny zapach i z łatwością rozprowadza się ją na włosach. Polecam nie tylko do suchych włosów, ale również zniszczonych i długich - nie obciąża włosów, regeneruje je i nawilża. Produkt jest wydajny. Polecam :)