Balea, Lippen Pflege, Mandel Traum (Migdałowa pomadka ochronna do ust)

Balea, Lippen Pflege, Mandel Traum (Migdałowa pomadka ochronna do ust)

Pojemność 4,8 g

Pomadka pielęgnacyjna do ust Balea o zapachu migdałowym. Wzbogacona olejkami pozostawia wargi miękkie, zadbane i nawilżone.

Delikatna ochrona i ładny zapach

Pomadka ma piękny zapach i przyjemnie smakuje. Jest ona dość delikatna więc nie poleciłą bym ją na mroźne dni i wieczory. Uważam że bardziej nadawała by się na wiosenne i letnie dni kiedy usta potrzebują niewielkiego nawilżenia a na pewno nie zregenerowania. Jej cena przyciąga jak najbardziej i mimo że nie daje ona super nawilżenia to poleciła bym ją osobom które może nie mają zbytniego problemu z wysuszeniem ust a lubią mieć fajnie delikatnie nawilżone usta a do tego lubią smak marcepanu i migdałów.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Szału nie robi...

Pomadka wpadła mi przy okazji zakupów w DM. Jednak jakoś nie porwała mnie w spektakularny sposób

Zalety:
- cena
- solidne opakowanie - kilka razy mi spadła na chodnik a opakowanie jest nienaruszone
- ładnie pachnie i dośc dobrze smakuje
- łatwo i wygodnie się ją aplikuje
- chroni usta przed wiatrem
- szalenie wydajna
- nie roztapia się kiedy jest trzymana w kurtce czy płaszczu

Wady:
- niestey przyczynia się do wysuszenia ust
- nie zauważyłam aby pielęgnowała w jakikolwiek sposób usta

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Marcepanowe rozczarowanie

Będąc w drogeriach DM zawsze kupuję ichniejsze odżywki do włosów i pomadki pielęgnacyjne. Nie mogąc się oprzec migdałowemu zapachowi, zdecydowałam się także na tę pomadkę.

KOSMETYK: Skład przedstawia się całkiem zachęcająco - olejek rycynowy, olej palmowy, woski (w tym pszczeli), olej ze słodkich migdałów, witamina E... Nie można się właściwie do niczego przyczepić.

Pomadka cudnie pachnie marcepanem! Ja jako fanka wszelkich woni migdałowo-marcepanowych jestem tym absolutnie ujęta, lecz... nie tylko o zapach chodzi w pomadce. A w tym przypadku to niestety jej główna zaleta.

Warstwa pomadki bardzo szybko "wtapia się" w usta, pozostawiając je suche i spięte. Nie goi spierzchnięć i pęknięć, nie przyspiesza regeneracji warg, nie stanowi porządnej ochrony, nawet przy stosunkowo wysokich jeszcze temperaturach.

Nie zostawia białej, nieestetycznej warstwy na ustach i nie zbiera się w kącikach, choć gdy nałoży się jej trochę za dużo potrafi zlepiać wargi...

OPAKOWANIE: Tradycyjne, lecz niestety zamknięcie nie jest porządne, bo zdarzyło mi się znaleźć otwartą pomadkę w torebce.

CENA/JAKOŚĆ: Pomadka kosztowała około 7-8 zł, ale Rossmannowe są dwa razy tańsze i dużo lepszej jakości. Co prawda żadna z nich nie pachnie marcepanem, ale... Chyba nie można mieć wszystkiego.