Makeup Revolution, Awesome Eyeshadow and Eyebrow Palette (Paleta do makijażu oczu i brwi)

Pojemność 1 szt

Jedna z kilku linii palet firmy Makeup Revolution. Na palecie znajdziemy 14 mocno napigmentowanych cieni oraz 2 do stylizacji brwi. Wszystko czego potrzeba żeby wykonać makijaż oczu w jednej poręcznej palecie.

Ujdzie w tłoku.

Oceniam paletkę DISAPPEAR TILL TOMORROW.
Kolory są bardzo naturalne, brązy i beże. Pigmentacja jest dobra, ale konsystencja tych cieni jakaś dziwna. Posiadam inne paletki z MUR i w tej palecie, te połyskujące dziwnie się rozwarstwiają przy nakładaniu, zamaczając pędzel odpadają grudkami. Trzeba na nie uważać, bo mogą się osypać i to porządnie.Maty są w porządku.
Cienie do brwi średnio dobrane, ale tragedii nie ma.
Całe opakowanie jest zrobione z taniego plastiku, więc przy upadku może się połamać.
Plusem są małe wymiary paletki.

Używam tego produktu od: Ponad rok
Ilość zużytych opakowań: Jedno, niecałe

jeśli bardzo chcesz kupić, to kup, ale ostrzegam...

Oceniam paletę "Make Believe" (tę ze zdjęcia).

Jakimś dziwnym trafem wpadłam na tę firmę w internecie jeszcze zanim stała się taka popularna wśród rodzimych blogerek i vlogerek. I jak tylko pojawiła się w naszych drogeriach internetowych zamówiłam na próbę - padło na tę paletę.

Na zdjęciach wygląda pięknie - w rzeczywistości już mniej. Przede wszystkim dziwnie się otwiera - zawias jest umieszczony na wężzsym boku, więc kiedy ją otworzymy to nagle robi nam się z tego całkiem spora rzecz. Samo zamknięcie jest identyczne jak w różach MUA, na taki klips.

Jeśli chodzi o zawartość - wszystkie cienie są połyskujące. Do ich nakładania radzę mieć dobry pędzelek, bo większość z nich jest dziwnej, grubej konsystencji, jakby sprasowane duże kawałki. Są dość solidnie napigmentowane, więc z tymi ciemniejszymi trzeba ostrożnie. Na tej paletce jest przynajmniej jeden cień, który na powiece wygląda zupełnie inaczej - w paletce jest fioletowy, na oku - buro-granatowy, daleki od fioletu. Zdarzyło mi się pierwszy raz coś takiego - pełne zaskoczenie.

I tu wchodzi temat ich trwałości. Niestety, daleko im do cieni Sleeka. W dodatku nie z każdą bazą współpracują i musiałam poeksperymentować. I tak - na bazie, na której dobrze się trzymały, kiepsko się blendowały i na odwrót. Zaś po 8h od wykonania makijażu zaczynają tworzyć jedną, burą plamę na oku.

Współpracę i eksperymenty z tą linią palet uważam za zakończone. Nie kupię ich więcej. Co nie zmienia faktu, że naszym markom drogeryjnym daleko nawet do takiej jakości.

Używam tego produktu od: 3 m-ce