Makeup Revolution, Blush (Róż do policzków)

Makeup Revolution, Blush (Róż do policzków)

Pojemność 3,4 g

Makeup Revolution Blush to róż do policzków, który nadaje skórze naturalny, zdrowy wygląd. Ma delikatną konsystencję, dzięki czemu łatwo się rozprowadza. Tworzy jedwabiste wykończenie makijażu. Róż utrzymuje się na skórze twarzy przez cały dzień. Produkt znajduje się w małym, eleganckim opakowaniu, które z łatwością zmieści się w każdej torebce

Dobra jakoś za rozsądną cenę.

Róż jak najbardziej na plus. Wysoka pigmentacja, aksamitny w dotyku, trochę się pyli jednakże za taką cenę, to nie jest najgorzej. Ma lekko zgaszony kolor. Jest typowo matowy. Ładnie się blenduje. Opakowanie nie należy do najmocniejszych i najwygodniejszych.

dobry, tani aczkolwiek suchy roz

kupilam kilka odcieni jednak ostatecznie zostawilam sobie dwa: sugar i treat. Oba sa w tonacji cieplej. Produkt jest bardzo mocno napigmentowany, latwo sie naklada i rozciera. nie pyli sie zbytnio. jest bardzo matowy, w dotyku wrecz kredowy. mnie to nie przeszkadza ale mysle, ze warto o tym wspomniec.

Hm...

Nie spodziewałam się zbyt wiele po różu za 5 zł.. Po otworzeniu paczki moim oczom ukazał się piękny cukierkowy róż.. Zabrałam sie więc za testy i moje pierwsze wrażenie: koszmar... Dałam mu drugą szansę i jeszcze kilka..naście kolejnych i mogę smiało stwierdzić, że:
- jest bardzo bardzo bardzo trwałyyyy, najdłuzej miałam go na sobie 23 godziny i wytrzymał bez zarzutu :O nadaje sie więc na większe wyjscia typu wesele, nocna impreza w klubie etc ..
-ładne kolorki, każdy typ urody znajdzie cos dla siebie
***matowe wykończenie, wielki plus kiedy chcemy użyć jeszcze rozswietlacza a nie chemy wyglądac jak dyskotekowa kula :)
-opakowanie mnie zaskakuje, bo róż spada mi z toaletki prawie codziennie, a do tej pory wytrzymuje z uporem :)
-dobrze napigmentowany

...ale ma też swoje minusy:
-łatwo z nim przesadzić, ale co gorsza - ROBI STRASZNE PLAMY, kiedy jest nieodpowiednio użyty.. Trzeba nabierac go mało na pędzel i delikatnymi ruchami nakładać, bo tej plamy nie przykryje nawet puder.. wtedy prezentuje się ładnie i neutralnie
-gdy używałam go kilka razy pod rząd zauważyłam kilka zaskornikow na policzkach, więc myslę, że jest troche zapychaczem
-osypuje sie przy nakladaniu na pędzel

Róż ma swoje wady i zalety, jednak myślę, że warto zainwestowac w niego to 5-6 zl i przekonać sie na wlasnej skorze :)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Zwykły, ale dobry.

Zamówiłam na próbę, nie spodziewałam się jednak niczego nadzwyczajnego po różu za 5zł... a tu takie zaskoczenie! Produkt mimo niskiej ceny prezentuje naprawdę wysoki poziom. Warto go mieć!

Posiadam kolor TREAT - ciemniejsza, naturalna brzoskwinka (ale nie ma nic z pomarańczu). Ma bardzo drobne drobinki, których jednak właściwie nie widać na skórze, można go więc uznać za produkt matowy. Wykończenie jest naturalne, fajnie stapia się ze skórą. Napigmentowanie jest średnie, ale intensywność koloru można stopniować nakładając więcej produktu.
Za kolor duży plus - jest na tyle uniwersalny, że pasuje praktycznie do każdego makijażu.

Bardzo podoba mi się konsystencja/formuła produktu. Jest to róż w kamieniu, ale jest odrobinkę mokry, jedwabisty, gładziutki - bardzo przyjemny.
Fakt, że troszkę pyli, ale mimo to jest wydajny. Bardzo dobrze trzyma się pędzla i bardzo dobrze się go rozciera. Raczej nie ma możliwości zrobienia sobie nim \'krzywdy\'.

Kolejnym zaskoczeniem jest również bardzo dobra trwałość. Naprawdę super - na dobrym podkładzie trzyma się cały dzień.

Opakowanie - zwykły, miękki plastik może nie zachęca, ale to wnętrze jest ważne :) Opakowanie faktycznie przypomina nam o tym jak tani jest ten produkt.

Ode mnie mocne 4 gwiazdki i z przyjemnością wypróbuję jeszcze inne odcienie. Jak za 5zł ten róż jest bliski ideału.
Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

ok

Mam kolor Love. Bardzo fajny róż za niewielkie pieniądze. Opakowanie niezbyt atrakcyjne, ale dla mnie nie jest to bardzo ważne. Róż jest mocno napigmentowany, można zrobić sobie plamy podczas aplikacji, trochę się pyli. Jeśli chodzi o trwałość to nie jest z tym najgorzej.Utrzymuje się na mojej skórze nie krócej niż inne, droższe produkty, czyli tak pół dnia. Za cenę ok 7 zł to narawdę dobry róż :)

Używam tego produktu od: pól roku

hmmmm.........mam mieszane uczucia

Niby fajny róż (odcień ) ale się niemiłosiernie pyli....czyli mało wydajny.......

jest nietrwały

bardzo mocno napigmentowany - łatwo sobie zrobić krzywdę

nie odpowiada mi

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

bardzo fajne

posiadam dwa odcienie sugar, treat
sa mega napigmentowane, wystarczy odrobinka, mozna z nim przesadzic, wiec trzeba uwazac, nie podrazniaja nie zapychaja, dla mnie bomba, troche sie obsypuja przy nakladaniu, sa takie satynowe, nie maja drobinke sa fajne na codzien
polecam

Używam tego produktu od: poltorej tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Wow czary :)

Firma makeup revolution dopiero od niedawna zawitala na rynku w uk i odkad pojawila sie w superdrug rzucilam sie na ich produkty jak lwica :D Oczywiscie jako ze jestem rozowa maniaczka kupilam kilka rozy,rowniez ten i jestem mega zachwycona.Mam go w kolorze hot!,czyli bardzo intensywnym czerwonawym wrecz odcieniu.Powiem wam szczerze ze jest to pierwszy przypadek rozu w tak zarowiastym kolorze,ktorym nie da sie w zaden sposob zrobic sobie krzywdy :) Roz naklada sie bardzo przyjemnie,jest mieciutki,a rownoczesnie wcale sie nie osypuje podczas aplikacji.Na buzi wyglada mega naturalnie,nie robi zadnych plam,super sie rozciera.Mozna oczywiscie zwiekszyc jego intensywnosc wg upodoban :) Do tego jest poprostu mega trwaly! W niezmienionym stanie przetrwa calutenki dzionek :) Jestem super zadowolona i jestem pewna ze kupie wszystkie dostepne odcienie! Polecam z calego serca!

Używam tego produktu od: kilku tyg