Makeup Revolution, Vivid Baked Blush (Wypiekany róż do policzków)

Makeup Revolution, Vivid Baked Blush (Wypiekany róż do policzków)

Baked Blush to wypiekany róż do policzków. Kosmetyk idealnie podkreśla kości policzkowe i modeluje owal twarzy. Zapewnia naturalny efekt, nadając skórze zdrowy wygląd. Ponadto zawiera rozświetlające drobinki, dzięki czemu makijaż wygląda świeżo przez cały dzień.

Bez szału

Róż ładnie się rozprowadza, nie tworzy plam. Drobinki nie są tandetne, kolor wygląda ładnie. Opakowanie dość szybko mi się złamało, ale mimo miliona upadków, kosmetyk dalej siedzi w środku, nie ma najmniejszej rysy. Jedyna wada to dla mnie wydajność. W sumie już dawno jest po terminie i powinnam go wyrzucić, jednak nie uczula, nie zmienił konsystencji ani wyglądu. Mam więcej niż połowe kosmetyku i szkoda mi wyrzucić.

Loved me the Best

Róż ładnie się rozprowadza, ma dobrą pigmentację, kolor "bezpieczny" - krzywdy raczej nie można nim zrobić, delikatnie rozświetla, ale nie błyszczy, dzięki czemu twarz wygląda na promienną i wypoczętą. Dobrze się rozprowadza, nie robi smug. Bardzo wydajny.

Make love instead

Posiadam kolor make love instead i jest prześliczny. Jest to mój ulubiony róż, bardzo delikatny ale widoczny kolor. Trwałość jest całkiem fajna. Za taką cenę naprawdę polecam. Opakowanie jest fajne i wydajność.

przepiękny

nie jest to mój ulubiony róż, z tego względu, że składa się w większości z brokatu, ale bezapelacyjnie daje przepiękny efekt, rozjaśnionej, błyszczącej skóry, która niesamowicie odbija światło na zdjęciach. zawarte w produkcie drobinki mienią się fioletowo-różowo-złotymi refleksami, dzięki czemu nasza skóra wygląda na zdrową i świeżą.
ale dla mnie jest to kosmetyk używany tylko przy sesjach, aby nadać policzkom tego blasku, tak bardzo pożądanego przez wszystkie modne dziewczyny (-: na pewno nie do codziennego użytku, przez zbyt dużą ilość brokatu, co dla mnie wygląda kiczowato, tandetnie i dziecinnie...

dobry produkt, dla osób, które lubią taki efekt

miałam dwa odcienie: make love instead (posiadam do dziś) i loved me the best (oddalam siostrze, to nie byl moj odcien). nie do konca jestem fanką rozy. o ile matowe juz okielznalam i zdarza mi sie uzywac codziennie o tyle tego typu, blyszczace roze to dla mnie wciaz zbyt duzo. odcien make love instead podarowalam takze przyjaciolce na urodziny i ona jest zachwycona tym efektem, kupila juz kolejne opakowanie. produkt ma swietna jakosc. jest wystarczajaco napigmentowany, jest wypiekany a przez to bardzo wydajny i cena jest atrakcyjna!

świetna jakość, ładny efekt

Mam odcień hard day (złocisty brudny róż o lekko ciepłym zabarwieniu) - bardzo ciekawie prezentujący się na skórze.

Jakość tego produktu jest świetna - dobra pigmentacja, doskonałe blendowanie, łączy się bezproblemowo z innymi produktami i dobrze trzyma na twarzy.

Jest lekko połyskujący - ale nie jest to tandetny, brokatowy blask. Ja stosuję oprócz niego rozświetlacz, bo lubię dużo "mokrego" rozświetlenia, ale dla fanek mniejszego blasku taki róż może wystarczyć jako jedyne rozświetlenie na twarzy.

Minusem jest tylko opakowanie: niepotrzebnie tak wyoblone - przecież i tak nic tam nie ma, można było zrobić płaskie wieczko, a tak tylko utrudnia to układanie pudełek w kosmetyczce - ktoś nie wykazał się pomysłowością wymyślając ten pękaty kształt. Napisów na opakowaniu nie ma już po kilku dniach (niby duperel, ale można to dopracować).

Bardzo dobra jakość w niskiej cenie

Zacznę od tego, że kupiłam mój wypiekany róż z MUR jakieś 4 miesiące temu, używam praktycznie codziennie, a on wizualnie wygląda tak samo, jak w dniu otwarcia - jest bardzo wydajny. Ma delikatną konsystencję, ponadto bez problemów rozprowadza i blenduje się na twarzy. Zaznaczę też, że jak na róż za 15 zł to jest niesamowicie trwałym produktem. Może to nie jest moje KWC, ale jestem i tak nim wybitnie zaskoczona. :)

Przyjemniaczek

Szczerze mowiąc, nie jestem "różaną" ekspertką i wypowiadam się z poziomu laika, ktory do szczęścia potrzebuje różu trwałego w bezpiecznym kolorze, niekoniecznie z górnej półki.

+ niska cena
+ wybór odcieni - mam różowo-brzoskwiniowy Make Love instead, świetnie pasuje do ciepłej karnacji brunetek.
+ zostaje na wiele godzin tam, gdzie go zaaplikowano
+ lekko rozświetla
+ jest dobrze napigmentowany

- opakowanie - toporne, ciężko mi je otworzyć, napisy na wieczku szybko się ścierają

Świetny za niską cenę

Plusy:
- spory wybór kolorów,
- dobrze napigmentowane,
- trwałe,
- nie da się nimi zrobić plam, dobrze się rozcierają,
- mają w sobie drobinki odbijające światło, nie jest potrzebny jakoś szczególnie rozświetlacza.

Minusy:
- kolejne słabe opakowanie, pękate, więc na róż już ni nie postawimy.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

O To to!

Mimo że nie cierpię wszelakich róży, tak w nim się zakochałam.
Przedewszystkim cena, na kieszeń większości z nas.
Opakowanie, ładne, nawet trwałe, mimo że na pierwszy rzut oka może sie takie nie wydawać chociażby przez fakt, iż napisy ścierają się bardzo szybko.
Mój kolor to "All I Think About Is You", na pierwszy rzut oka dośc jaśniutki i być może kiczowaty róż, jednak na skórze zmienia się w ładny, zdrowy rumieniec, jednocześnie rozświetlając twarz. Ma bardzo dobre świecące drobinki. Ładnie współpracuje ze skórą oraz z podkładem i kosmetykami.
Do tego jest mega wydajny.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy, przy codziennym stosowaniu.
Ilość zużytych opakowań: Nawet nie dobrnęłam do połowy...

Bardzo fajne

Jest to mój ulubiony róż. Mam odcień o nazwie MAKE LOVE INSTEAD pieknie odbija świadło, ma błyszczące wykończenie dzięki temu nie musze uzywać rozświetlacza, można go fajnie stopniować od bardzo delikatnego muśnięcia do głębszego różu. Kolor jest delikatnie różowy dzieki czemu nie można zrobić sobie nim krzywdy.
Nie znika w ciągu dnia jest trwały i taki milutki jakby jedwabisty w dotyku no i bez zapachu. Starcza na bardzo długo .
Opakowanie fajne wytrzymałe.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie