Makeup Revolution, Pro Fix, Makeup Fixing Spray (Utrwalacz do makijażu w spreju)

Kosmetyk przeznaczony do codziennego zastosowania, utrzyma makijaż w niezmiennej postaci przez cały dzień. Fiksator ma za zadanie uchronić makijaż przed negatywnym wpływem upałów, wilgoci, zimna oraz wiatru. Gwarancja efektywności aż do 8 godzin.

całkiem dobry produkt

Może nie jest to fixer idealny, ale jest naprawdę dobrym produktem. Utrwala makijaż, ściąga pudrowość, a jednocześnie nie wysusza skóry, nie ściąga jej, nie zapycha. Jeśli chodzi o trwałość makijażu to nie przedłuża jej jakość bardzo, ale sprawia, że ten makijaż pozostaje w nienagannym stanie jednak trochę dłużej niż zwykle. Nie podoba mi się to, że po psiknięciu pozostają mokre krople na twarzy i trzeba chwilę poczekać, żeby to wyschło, bo inaczej makijaż się rozmazuje. Opakowanie bardzo gustowne, eleganckie i mimo, że nie jest zbyt duże to kosmetyk jest bardzo wydajny. Cena nie jest wygórowana, dostępność również jest w porządku. Z pewnością jeszcze kiedyś do niego wrócę, można powiedzieć, że trochę się od niego uzależniłam, bo sprawiał, że czułam się bardziej komfortowo w moim makijażu.

Całkiem fajny

Jeżeli chodzi o spray do utrwalania makijażu to testowałem ich naprawdę dużo. Mam swoje bardziej i mniej lubiane tego typu produkty. Ostatnio postanowiłam wypróbować utrwalacz do makijażu od marki makeup revolution i muszę wam powiedzieć że jest to naprawdę fajny produkt. Ma bardzo fajna mgiełka która nie jest ani za słaba ani z byt mocna, dodatkowo produkt po rozpyleniu naprawdę szybko zastyga przyczyn nie wysusza i nie ściąga cery. Daje uczucie przyjemnego odświeżenia cery mimo iż ma dość mocny zapach. Jeżeli chodzi o to czy produkt przedłuża trwałość makijażu. Może i tak ale nie jest to jakiś efekt makijażu 24 h czy coś w tym stylu. Produktu bardziej używam w celu zmniejszenia pudrowosci i odświeżenia.

+odświeża
+nie uczula
+fajny atomizer

- raczej nie wpływa na trwałość makijażu

nienajgorszy

Całkiem dobry drogeryjny utrwalacz makijażu (często w promocji w Hebe lub drogeria internetowa). Nie jest ideałem (zapach!!!), nie do końca utrwala makijaż, jest natomiast dobrym jego wykończeniem lub odświeżeniem w ciągu dnia.

mur

Bardzo fajny produkt, używam praktycznie zawsze do utrwalenia makeupu. Wtedy makijaż potrafi przetrwać spokojnie całą noc. Nie wysusza i nie daje tępego matu na twarzy. Nie cczuć po nim też ściągniecia skóry. Jest lekki,nawilza i daje jakiś blask skórze. Bardzo dobry produkt

BARDZO PRZYDATNA RZECZ

Jeżeli chcesz utrwalić makijaż to jest to bardzo przydatna rzecz. Bardzo lekki wolal, który otula makijaż na twarzy i go rzeczywiście przedłuża. Bardzo delikatna formuła. Dodatkowo lekko matowi skórę. Po użyciu makijaż jakby bardziej wpaja się w skórę. Cena nie jest wygórowana

Najlepszy drogeryjny setting spray

Bez dwóch zdań - najlepszy w swojej cenie. W dodatku często jest na promocji w drogerii hebe i można go dostać za kilkanaście złotych.
Mimo, że mam skórą skłonną do przesuszania to nie przeszkadza mi lekkie uczucie ściągnięcia, trwa ono tylko przez chwilę. Tak samo zapach jest nieciekawy, bardzo alkoholowy natomiast ulatnia się po kilku minutach.
Nie straszny mu pot, łzy czy deszcz. Nie ma mowy o ścieraniu się podkładu i zauważyłam, że również przedłuża trwałość ceni na powiekach. Uwielbiam go na nocne wyjścia i festiwale w upale. :) Polecam

Robi lepszy make-up

Lubię używać tego produktu. Może nie jest mistrzem w swojej kategorii, ale cały makijaż wygląda o wiele lepiej po jego użyciu.
Ten utrwalacz wspaniale wygładza cerę, jak i cały makijaż. Zbiera pudrowość, skóra nabiera blasku, sprawia, że pigmentacja kosmetyków kolorowych jest jeszcze bardziej widoczna. Pięknie rozświetla policzki, oczy.

Co do utrwalenia mam mieszane odczucia. Biorąc pod uwagę makijaż noszony od świtu do nocy, oczywiście ściera się w jakimś stopniu, ale mam wrażenie, że jakby mniej. Policzki, czoło, broda pozostają nienaruszone. Nie pomaga on w utrzymaniu trwałości okolic nosa. Zaznaczę, że mam cerę mieszaną. Nie czuję jakiegoś strasznego ściągnięcia skóry.

Aplikuje się bardzo prosto za pomocą atomizera. Nawet jeśli pryśnie nierówno, powstaną mokre plamy czy krople, po max minucie wszystko ładnie zaschnie, a produkt będzie niewidoczny.

Cena nie jest wygórowana, utrwalacz jest na pewno bardzo wydajny, mam go już długo. Dla mnie jest to bardziej scalacz makijażu, by cera wyglądała rzeźko, jednak w jakimś stopniu utrwala także makijaż.

Dobrze utrwala makijaż, ale potrafi ściągać skórę

Przed zakupem tego kosmetyku bardzo sugerowałam się innymi opiniami użytkowniczek. Fixer utrwalający makijaż to produkt, którego używam od wielu miesięcy i jakoś nie wyobrażam sobie wykończenia makijażu bez jego użycia na sam koniec. Dla mnie to taka kropka nad ,,i" :)

Pro Fix od Makeup Revolution to mała, zgrabna buteleczka o pojemności 100ml, której atomizer działa jak dla mnie bez zarzutu. Dobrze spryskuje twarz tworząc mgiełkę a nie strumień, przez co nic nie ścieka z twarzy ani się nie rozmazuje. Mogłabym się lekko przyczepić do alkoholowego zapachu (alkohol denat na drugim miejscu w składzie), nie lubię go czuć, ale wiem, że w dalszym ciągu jest często dodawany do kosmetyków jako konserwant. Plus jest taki, że dzięki temu szybko odparowuje z twarzy.

Pro Fix polecałabym dla osób z cerą tłustą oraz mieszaną. Obawiam się, że przez alkohol w składzie inne typy skóry mogłyby odczuwać dyskomfort. Moja cera jest mieszana w stronę suchą i tak naprawdę już z taką cerą nie zawsze mogę go stosować. Właściwie na zasadzie prób i błędów wiem już kiedy sięgać po ten produkt a kiedy po inny. Na pewno w okresie przesuszenia skóry, po zastosowaniu kwasów na noc, przy mocno matującym pudrze sypkim wolę sięgać po coś łagodniejszego.. Wysuszona skóra + alkoholowy utrwalacz = uczucie ściągnięcia, dyskomfort. Chętnie natomiast sięgam po niego kiedy skóra jest dobrze nawilżona i odżywiona, wtedy ładnie scala makijaż, nie czuję ściągnięcia skóry a mat w strefie T trzyma się naprawdę długo.

Produkt nie był drogi, zapłaciłam za niego w drogerii internetowej w granicach 18zł w promocji i muszę przyznać, że dobrze sobie radzi. Mimo wszystko nie jest moim pewniakiem jak np fixer z Inglota czy Golden Rose, bo te mogę stosować niezależnie od stanu mojej skóry i ładnie wszystko będą spinać. Wydaje mi się, że moja skóra, mimo mieszanego typu - lubi bardziej te fixery nawilżające/rozświetlające. Ten jest ok, ale w mojej opinii dla mocniej przetłuszczających się cer.

Średni

Po pierwsze nieprzyjemny zapach alkoholowy ( da się go znieść). Przez atomizer prosta aplikacja, lecz rozpyla produkt nierównomiernie co jest strasznym minusem. Twarz w niektórych miejscach wygląda jakby miała plamy. Raczej nie zauważyłam efektu przedłużenia trwałości mojego makijażu. Efekt matu na krótką chwilę. Poręczne małe opakowanie. Wydajny.

Przyjemne wykończenie

Potrzebowałam dobrego kosmetyku do utrwalenia makijażu na ważną okazję i tak za czyjąś radą sięgnęłam po wtedy nowość - pro fix. Jako utrwalacz może niekoniecznie sprawdził się doskonale, przynajmniej nie u mnie. Ale w późniejszym czasie stosowałam go bezpośrednie na podkład, a pod puder. Bardzo dobrze pomagał się kosmetykom połączyć i wtopić w moją skórę. Gdy zdażyło mi się nie raz przesadzić z matowaniem twarzy również pomagał mi uratować makijaż na szybko bez ścierania. Bardzo ładne opakowanie, niewysoka cena, jakość średnia.

Taki sobie

Fixer scala makijaż, delikatnie przedłuża jego trwałość, ale delikatnie ściąga twarz. Nie podoba mi się błysk jaki zostawia na mojej tłustej w strefie T skórze, dlatego używam go gdy maluję mamę lub siostrę, które mają skórę normalną, u nich sprawdza się idealnie. Nie zauważyłam by przedłużał mat. Preparat ma dobry atomizer i jest bardzo wydajny

Produkt ok

Jest to pierwszy utrwalacz jaki miałam okazję testować. Używam go gdy wiem że nie będę miała okazji poprawić makijażu w ciągu dnia, lub po prostu na dłuższe wyjścia. Mam cerę mieszana i myślę że ten spray spełnia swoje zadanie. Jak pisałam to mój pierwszy spray więc będę chciała przetestować również inne produkty ale ten jak dla mnie daje radę.