I Heart Makeup, Chocolate, Eyeshadow Palette (Czekoladowa paleta z cieniami do oczu)

W skład palety wchodzi 16 cieni do oczu, wśród nich znajdują się zarówno matowe jak i błyszczące cienie. Do opakowania dołączone jest lusterko.

Świetna

Mam ją i jeszcze czarna. Obie są super, dobrze napigmentowane, śliczne kolory i dobra trwałość. Noszę na powiekach cały dzień i nic się nie obsypuje, nic nie schodzi

Ewidentnie mój mistrz.

Cienie są rewelacyjne! Jestem w nich po prostu zakochana. W tej pigmentacji, jak na 40 zł to coś wspaniałego. Blendują się równie bezproblemowo, może jest ciut gorzej z tymi ciemnymi kolorami, ale uważam że nie ma tragedii. Trzeba je po prostu wyczuć, nauczyć się z nimi pracować. Nie zauważyłam, aby się osypywały. Brak rollowania. Może po całym dniu i to przy konkretnych upałach na powiece ruchomej potrafią się "odciąć". Co do kolorów perłowych lepiej je nakładać na mokro, wówczas pigment i intensywność jest większa. Na plus oceniam to lusterko, które jest przeogromne. Coś idealnego na wyjazd. I paleta sama w sobie ma świetny design, wykonana z porządnego plastiku. Dla mnie must have dla kogoś, kto nie może sobie pozwolić na palety z wyższych półek lub zaczyna swoją przygodę z makijażem.
Póki co nie dostrzegam minusów. Ewentualnie wkurzający jest ten pędzelek, który moim zdaniem jest zupełnie zbędny.

Mój nr 1

Wszystkie czekolady są moimi numerami 1. Uwielbiam za atrakcyjne opakowanie, trwałość, intensywność fajne połączenie barw. Są to póki co moje ulubione cienie.

*łza radości*

Kupiłam w jakiejś promce w Superpharm od razu kilka różnych wersji tych palet, były chyba po 15 albo 20 zł, więc wow. No i w sumie byłam zadowolona, ładne kolory, co prawda te co ciemniejsze i bardziej brokatowe trochę słabo wypadają, no ale trudno. Matowe naprawdę dobre, więc byłam całkiem zadowolona.
Parę tygodni temu kupiłam cień w kremie Maybelline i zaczęłam używać go jako bazę pod te cienie i DAMN. Wszystkie te brokatowe, których nie używałam, bo miały słaby pigment, zostały uratowane. Na kremowym cieniu są bardzo mocne, wyglądają dokładnie tak jak w opakowaniu, nakładają i blendują się jak marzenie. Z małym wspomaganiem, ale super! Polecam.

Jestem na Tak !!!

+ cienie mają dobrą pigmentację
+ cienie dobrze sie ze sobą
blendują
+ nie rozmazują się w trakcie noszenia
+ cena
+ opakowanie jest ładne i solidne
+ paleta posiada duże lusterko idealne na wyjazdy
+ umiejętnie nałożone nie osypują się

- zapach jest trochę sztuczny
- mogłoby być więcej matowy cieni

moja ulubiona czekoladka od make up revolution!

Jak w tytule jest to moja ulubiona czekoladka tej firmy. Zużycie największe ze wszytskich a kupowałam w bardzo podobnym czasie :) Ogólnie paletka jest wyjątkowa! Cienie w bardzo fajnych odcieniach dla chłodnego typu urody :) ale jest kilka neutralnych całkiem . Jakość cieni - naprawdę świetna - w dodatku ta cena;o i wygląd palety :) super . Co prawda jako jedyną z nich ( mam 3 ) udało mi się oddzielić lusterko od cieni ale może jakiś taki felerny egzemplarz mi się trafił ;) ogólnie jestem bardzo zadowolona i ciągle do niej wracam:) Trwałość extra!

Wyjątkowa

Ta paleta jest idealnym przykładem na to, że tańsze nie znaczy gorsze. Kupiłam ją na początku mojej "przygody" z makijażem, już trochę czasu minęło od tamtego momentu i nadal uważam, że jest to bardzo dobra, przemyślana paleta, o świetnej jakości. Zawsze do niej wracam, jest zmaltretowana bardzo, co tylko świadczy o tym jak bardzo ją lubię. Za jej pomocą można wyczarować mnóstwo makijaży i każdy z nich będzie wyjątkowy. Polecam serdecznie!

Bardzo Fajna Paletka

Choć słynna Czekoladka już jest sporo czasu na rynku to i tak chciałabym ją polecić ! Już na sam widok chciałoby się ją zjeść a nie mówiąc już co jest w środku !Paletka I Heart Chocolate posiada 16 cieni do powiek : cienie matowe, perłowe oraz z drobinkami więc myślę, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie:) Kolorystycznie odpowiada mi ta paletka, która utrzymuje się w ciepłej tonacji! Bardzo lubię eksperymentować z różnymi odcieniami, od chłodnych brązów, nawet po intensywne ciepłe pigmenty. Jeśli chodzi o maty, przyznam, że pozytywnie mnie zaskoczyły, no może oprócz pierwszego beżowego mata, który jest słabo widoczny na powiece. Pozostałe maty ładnie się nakłada na powiekę, mają przyjemne i miękkie wykończenie. Pozostali moi ulubieńcy, czyli cienie satynowe oraz z drobinkami brokatu mają świetną pigmentację, bez problemowo się je aplikuje na powiekę. Cienie dobrze się rozciera i nie osypują się. Nałożone z bazą utrzymują się cały dzień na powiece. Śmiało mogę polecić Paletkę od Makeup Revolution :)

Fajna paletka

Ogólnie jak za taką cenę to jest na prawdę dobra. Mamy w niej przekrój cieni od matów do błyszczących, od jasnych po ciemne. Idealna do codziennego makijażu.
+ilość kolorów
+pigmentacja
+trwałość
+cena
+ładne opakowanie z dużym lusterkiem
-ładne opakowanie jednak łatwo można je zepsuć :/ mi pękło na dwie części mimo, że paleta nie upadła czy coś w tym stylu.
-zamiast tego aplikatora mógłby być jakiś pędzelek

Świetne cienie w dobrej cenie

Dużo mam tutaj do opisania na temat tejże paletki. Kiedyś byłam do niej dość sceptycznie nastawiona, unikałam jej ale przekonały mnie do niej liczne pozytywne opinie i jej uniwersalność. Jest to moja pierwsza poważniejsza paleta cieni, zdaję sobie sprawę też z tego że jest "wzorowana" dosyć mocno na too faced. Rozkład cieni jest trochę zmieniony w oryginalne, i pomimo podobieństwa kolorów tym brakuje trójwymiarowości jaką posiada tamta, ale ta też ma swój urok. Nie podoba mi się w tej paletce fioletowy cień, który wpada w szarawe tony? jest taki strasznie nijaki, kompletnie nietrafiony w tej palecie.

Makijaż wykonany tą paletką wychodzi pięknie, pigmentacja jest świetna jak za jedyne 36zł + przesyłka, Bez bazy u mnie wytrzymują praktycznie cały dzień, nie osypują się i dość łatwo się blendują, nie tworzą jednej plamy po połączeniu. Można z nimi kombinować na różnorakie sposoby. W przyszłości na pewno się skusze na inne prodkty tej marki.

Jeżeli ktoś szuka porządnych cieni, w rozsądnej cieni i dość neutralnymi odcieniami to śmiało mogę polecić tę paletkę. Cena adekwatna do jakości, nie odstaje od oryginały z too faced. Polecam bardzo serdecznie dla wszelkich maniaczek makijażu

Spełnia oczekiwania

Jako tańszy zamiennik dla Chocolate Bar całkowicie spełnia moje oczekiwania.
Cienie są dobrze napigmentowane,
łatwo się blendują.
ale ździebko się osypują.
Po poprawnym nałożeniu i utrwaleniu długo się utrzymują i nie ścierają.
Kolory nie mają głębi, ale jak je widać w paletce, takie są, bez oszukiwania.
Duże lusterko i solidne, acz plastikowe opakowanie.
Na, bodajże, 16 kolorów jest 6 matowych, więc duży plus.
Mogę polecić.
Cena wg mnie adekwatna do jakości.

Ok.

Kupiłam tą paletkę do swojego makijażu ślubnego. Cienie trzymają się dosyć długo. Sama paletka jest bardzo ładna. Niektóre kolory jak złoty i różowy są mega słabo napigmentowane i z tego jestem niezadowolona a tak to ok, zachwytu żadnego nie ma. Za tą cenę można lepsze paletki znaleźć.