Makeup Revolution, Ultra Bronze (Puder brązujący do twarzy)

Makeup Revolution, Ultra Bronze (Puder brązujący do twarzy)

Makeup Revolution Ultra Bronze to puder brązujący przeznaczony do każdego typu cery. Kosmetyk nadaje efekt idealnie opalonej skóry. Zapewnia doskonałe wykończenie makijażu. Brązer modeluje i podkreśla naturalne rysy twarzy. Jest produktem długotrwałym, utrzymującym się na skórze nawet cały dzień.

Jako bronzer bardzo dobry

Jest to porządny puder bronzujący, nie pyli sie, dobrze się rozciera, jest bardzo wydajny. Co ważne ma dość neutralny kolor, nie wpada w pomarańczowe nuty, więc przez jakiś czas stosowałam go również do konturowania twarzy i też dawał radę. Jednak odkryłam lepszy produkt, o chłodniejszym odcieniu, mianowicie puder Kobo, który lepiej sprawdza się w roli pudru konturującego.

Bardzo go lubiłam

Był to mój pierwszy bronzer jaki zakupiłam i okazał się strzałem w 10. Bardzo duę opakowanie produktu starcza na lata nawet przy codziennym używaniu. Formuła jest bardzo przyjemna, dobrze się go blenduje, jest bardzo dobrze napigmentowany jednocześnie będąc idealnym dla osób początkujących lub niewprawionych, tak, że nie narobią sobie nim plam. Jego odcień bardzo ładnie wpasował się z moją bardzo jasną karnacją - nie jest ani za ciemny, ani zbyt pomarańczowy. Utrzymuje się na twarzy przez cały dzień, współgrał ze wszystkimi moimi podkładami i pędzlami, dobrze się go nakładało i nie ważył się na policzkach.

Jedynym jego minusem jest opakowanie, które bardzo szybko mi się zepsuło - górna część odczepiła się od dolnej, ponieważ pękł plastik w miejscu zawiasa.

Zwykły fajny brązer. Dobrze napigmentowany na pewno znajdzie się w mojej szufladzie ponownie choć jest ciężki do zużycia . Podobać sie opakowanie bo jest bardzo poręczne .

Świetny bronzer!

Jeden z moich ulubionych bronzerów. Nie jest ani za chłodny, ani za ciepły, świetnie nadaje się zarówno do konturowania, jak i do lekkiego "opalania" twarzy. Bezproblemowo się rozciera i nie robi plam. Opakowanie całkiem ok, produkt bardzo wydajny i dość przyjemnie pachnie. W tej cenie to naprawdę genialny produkt!

Bardzo dobry

Kupiłam go na stronie empiku, i jestem bardzo z niego zadowolona. Był tani i jest bardzo duży :) Nie robi plam na twarzy , idealnie nadaje się do ocieplenia twarzy :) Polecam :)

Przyzwoity bronzer

Bardzo przyjemny produkt. Kupiłam go przez internet za kilkanaście złotych. Wybrałam ten bronzer zachęcona stosunkiem ceny (przystępna) do jego wielkości (naprawdę porządna pojemność), no i oczywiście firmą. Ma ładny kolor i dobrze się go używa. Jest trwały i fajnie współpracuje z innymi kosmetykami. Jak najbardziej polecam!

fajny!

Kolejny świetny kosmetyk od MUR! Jakość co do ceny jest śmieszna. Bronzer pięknie napigmentowany, baaardzo wydajny. Jego kolor to nie są zimne tony jak np sahara sand z Kobo, ale w żadnym wypadku nie jest pomarańczowy. To taki idealny kolor po środku, dość neutralny. Ciężko zrobić sobie nim plamy, mimo że ma dość mocny pigment. Sprawdza się do konturowania jak i do ocieplenia twarzy, na mojej tłustej cerze trzyma się bez zarzutu :)

Średni

-ten brązer zrobił na mnie wrażenie tylko na początku, z czasem zobaczyłam, że mocno odstaje od innych, nawet tych tańszych propozycji,
-opakowanie bardzo tandetne, szybko się rysuje, nietrudno, żeby się rozwaliło,
-potrafi robić plamy, niewprawna ręka sobie z nim nie poradzi,
-kolor niby odpowiedni dla każdego, a jednak na bardzo jasnej karnacji potrafi wpadać w lekko ceglaste tony,
-bardzo się pyli i kruszy,
-bardzo szybko znika z twarzy,
-łatwo się ściera przy dotyku, szaliku, itd.,
-ogromne opakowanie, nieporęczne, ciężko je ułożyć w toaletce/szufladzie z innymi brązerami,
-nietrudno z nim przesadzić i wyglądać karykaturalnie,
-w zależności od oświetlenia, potrafi niestety wyglądać tandetnie,
-wydaje mi się, że ma ciut za dużą pigmentację, stąd te problemy z uzyskaniem delikatnego efektu,
-nie da nam naturalnego wykończenia, to na pewno,
-dostępny jest tylko jeden odcień, a szkoda, chętnie bym kupiła, gdyby była jakaś chłodniejsza wersja,

-/+rozcieranie go nie należy do najłatwiejszych, ale to jest jak najbardziej możliwe, trzeba się tylko troszkę namachać,

+niska cena,
+żadnego problemu z dostępnością,
+super wydajność,
+nie zapycha, nie powoduje żadnych problemów z cerą,
+jego odcień pozwala zarówno na konturowanie, jak i ocieplanie,
+doskonale sprawdza się także jako cień do powiek/zaznaczania załamania/na dolną powiekę/do brwi u jasnych blondynek,
+ładnie pachnie,
+ogólnie jest przyjemnym kosmetykiem,
+zmywa się bez problemu,
+współpracuje z każdym pudrem i podkładem

Podsumowując, nie jest to zły kosmetyk, ale moim zdaniem szkoda się męczyć, można kupić My Secret, o niebo lepsze. Z droższych polecam brązery Too Faced lub The Balm, lepiej zainwestować i wiedzieć, że ma się produkt, który nie zrobi nam niespodzianki.

klasyczna pudrowa formuła

Suchy satynowy bronzer w wytrzymałym i minimalistycznym pudełku. Bronzer dla minimalistek i osób poszukujących minimalnego podkreślenia. Nie ma drobinek, nie roznosi się po twarzy. Zapewnia delikatne podkreślenie opalenizny. Jest dość wydajny przy oszczędnym stosowaniu. Kolor naturalny, nie ma w sobie tandetnego złota lub żółci. Przy średniej karnacji i dość opalonej twarzy się sprawdzi. Przypomina mi bardziej puder niż bronzer.

Bardzo dobry

Tani i bardzo dobry puder bronzujący. Jest matowy i nie mam żadnych drobinek. Ma fajną satynową konsystencję przec do ładnie się go rozprowadza na twarzy. Kolor jest dość uniwersalny nie za chłodny ani nie za ciepły i dobrze napigmentowany. Trzeba go nakładac z umiarem ponieważ jak jest go za dużo wygląda sztucznie. Opakowanie trochę tandetne i szybko się psuje. Duża pojemność wręcz nie do zużycia.

Trzeba uważać

Ogólnie puder oceniam jako dobry, tylko trzeba uważać aby nie nałożyć go zbyt wiele na twarz bo robi się pomarańczowy. Jest bardzo wydajny, tani (chociaż nie wiedziałam że tyle kosztuje bo mam go z wymiany), solidne pudełko ponieważ już kilka razy mi spadło i nic się z nim nie stało. Utrzymuje się na twarzy cały dzień.

Super produkt w super cenie

Za tak przystępną cenę nie spodziewałam się rewelacji. Tu jednak zaskoczenie! Bronzer stosuje na codzień, jest wygodny w aplikacji, a co najważniejsze (dla mnie) jest matowy. Pigmentacja w sam raz, na wieczorne wyjścia nakładam go po prostu nieco więcej.
Stosuję go już kilka miesięcy a produktu w ogóle nie ubyło.