Makeup Revolution, Ultra Bronze (Puder brązujący do twarzy)

Makeup Revolution, Ultra Bronze (Puder brązujący do twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Makeup Revolution Ultra Bronze to puder brązujący przeznaczony do każdego typu cery. Kosmetyk nadaje efekt idealnie opalonej skóry. Zapewnia doskonałe wykończenie makijażu. Brązer modeluje i podkreśla naturalne rysy twarzy. Jest produktem długotrwałym, utrzymującym się na skórze nawet cały dzień.

Ostatni ulubieniec

Bardzo polubiłam ten bronzer. Mam jasną karnację i sprawdził się idealnie do ocieplania twarzy. Ma bardzo Przyjemny, jasny i ciepły odcień brązu. Świetnie sprawdza się jako dopełnienie konturowania. Wygląda na twarzy naturalnie i bez problemu się blenduje. Dobrze współpracuje z innymi produktami. Nie robi plamy, nie wygląda na twarzy sino. No i duża pojemność więc.starczy na długo. Ja jestem bardzo zadowolona! To jeden z moich ulubieńców.

Świetny

Używam od nie dawna.Świetna cena jak za tak duży produkt.Bronzer utrzymuje sie cały dzień.Super do ocieplania twarzy.Mam nadzieje,że starczy na dłuugo.

superwydajny

Produkt jest bardzo wydajny, przy umiejętnej aplikacji nie ma mowy o żadnych plamach - mi się nie zdarzyło, aby pozostawiał plamy. Kolor nie jest może bardzo chłodny, ale nie uznałabym go za ciepły jak część recenzentek - raczej neutralny. Dodam też, że zaskoczyły mnie recenzje o jasnym kolorze/pigmentacji - nie jest jasny, przed aplikacją zawsze strzepuję/zdmuchuję jego nadmiar z pędzla by nie nałożyć go za dużo.
Wracając do wydajności - mam wrażenie, że nigdy się nie skończy :) Używam go jakiś czas a dopiero lekko starły się literki ( tylko te na środku) także jeszcze długo mi posłuży. Polecam!

Najlepszy neutralny bronzer jaki miałam

Jak napisałam w tytule recenzji to najlepszy neutralny bronzer jaki miałam!

Zanim kupiłam ten bronzer przeszłam długą drogę prób i błędów z tego typu kosmetykami. Za każdym razem, gdy kupiłam jakiś bronzer to wydawało mi się, że "to ten", a później np. na zdjęciach dostrzegłam, iż jestem albo pomarańczowa albo mam plamy albo kolor bronzera ni jak ma się do koloru makijażu oczu.

W końcu w internecie zaczęłam szukać dosłownie "neutralnych bronzerów" i wówczas na Youtube był szał na ten od Makeup Revolution. Skuszona pozytywnymi opiniami, zakupiłam go.

Bronzer ten okazał się moim ulubieńcem! Kolor wydaję się ciepły, ale, nawet mojej jasnej karnacji, wygląda neutralnie - tak neutralny to odpowiedni wyraz dla tego kosmetyku. Bronzer ten pasuje nie tylko do ciepłych czy zimnych makijaży, ale także jest dobry na każdą porę roku. Wiadomo, że gdy w wakacje się opale, jego efekt jest słabszy, wtedy dodaje do konturu cieplejszego bronzera i wszystko ładnie współgra.

Całkiem ok

Produkt zakupiłam w drogerii internetowej ponieważ ciężko było go znaleźć w stacjonarnych a skusił mnie dobrymi recenzjami. Mnie osobiście też zachwycił. Bronzer ma duże, może lekko tandetne opakowanie - staram się obchodzić z nim delikatnie ale za tę cenę można mu to wybaczyć. Jest bardzo wydajny. Myślę że starczy na długo o ile prędzej się nie przeterminuje. Produkt jest dobrze napigmentowany, daje fajny odcień brązu ( co ważne nie jest to pomarańcz), jest matowo wykończony, bez świecących drobinek. Jest wytrzymały, u mnie bez poprawek zostaje na twarzy cały dzień. Używam do go konturowania, według mnie jest do tego idealny. Ogólnie świetna jakość za smieszną cenę.

Jest ok.

Bronzer kupiłam po wielu zachwalczych opiniach, zarówno na yt jak na wizazu.
Przyznam, jest w porządku jednak jego ciepły odcień nawet dla mnie przeszkadza, a nie jestem na prawdę fanka chłodnych czy nawet neutralnych odcieni. Na lato sprawdza się idealnie, można zbudować efekt opalenizny. Rozciera się idealnie.

Zadowalający

Nie mam za bardzo co narzekać. Może nie jest to produkt z górnej półki, ale cena na pewno adekwatna do jakości. Ładnie brązowi takim dość neutralnym w stronę ciepłego odcieniem. Nie za mocno napigmentowany, dzięki czemu łatwo stopniować efekt i trudno zrobić sobie plamę. Trwały na skórze, opakowanie jednak szybko się rysuje, pęka i zmywa się napis

Opalenizna w proszku

Świetny produkt w absursdalnie niskiej cenie. Piękny kolor - neutralny ale w stronę ciepłego. Nie bardzo nadaje się do konturowania ale nałożony dużym puchatym pędzlem daje efekt skóry muśnietej słońcem. Idealny na lato. Mam go od kilku tygodni i używam codziennie.

Ciekawy produkt

Uwielbiam bronzery jest to nieodłączny element mojego codziennego makijażu. O tym produkcie słyszałam już dawno ale niestety nie był on dostępny stacjonarnie i jakość nie zachwycił mnie na tyle by specjalnie go zamawiać z drogerii internetowej. Jednak ostatnio natknelam się na niego w Hebe. Opakowanie plastikowe dość tandetne szybko zetrą się napisy za to bardzo duże o pojemności 15g. Pierwsze wrażenie dość jasny odcień ale gdy zaczęłam z nim pracę okazało się że jest to złudne wrażenie jest dobrze napigmentowny i trzeba uważać by nie zrobić sobie nim krzywdy w postaci ciemnych placków. Trzeba poświęcić trochę więcej czasu na konturowaniem tym produktem i nabierać mniejszą ilość i stopniowo budować kolor jaki chcemy osiągnąć. Jest to typowy produkt do konturowania twarzy kolor matowy chłodny. Kolejnym plusem jest cena ponieważ zapłaciłam za niego 13zl jak dla mnie bardzo fajny produkt do którego napewno wrócę.

Sprawdził się przy jasnej karnacji

Kupiłam go za namową koleżanki. Jestem naturalną blondynką i mam jasną karnację, dlatego szukałam uniwersalnego bronzera, który nie będzie wyglądał jak brudna plama na mojej skórze. W codziennym makijażu bronzera używam głównie do podkreślenia kości policzkowych. Moje konturowanie jest raczej ostrożne i delikatne, nie jestem w tym ekspertem i nie mam na to rano zbyt wiele czasu. Ten bronzer rzeczywiście ładnie wygląda na mojej twarzy, jednak muszę uważać aby z nim nie przesadzać, nie jest idealny i można sobie zrobić nim krzywdę w postaci plam. Umiejętnie nałożony daje piękny efekt lekko opalonej skóry, wystarczy go dosłownie odrobina przez co jest bardzo wydajny. Muszę przyznać, że jest też trwały, wytrzymuje na twarzy praktycznie cały dzień. Rozczarowuje opakowanie, tandetny plastik, chociaż cena to rekompensuje. W sumie niby jestem zadowolona, ale chyba chciałabym wypróbować coś innego, raczej nie jest to mój ulubieniec na stałe.

Nigdy więcej

Po nałożeniu fluidu zostawia plackowate plamy. Fakt faktem trwałosc jest dobra ale jak nałożysz trochę więcej niż zwykle - twarz wygląda jak ubrudzona w czyms ciemnym . Np bronzer z paletki revolution jest fantastyczny . Używam go na przemian z paletką smashboxa z sephory . Mogę smiało powiedzieć ,że jakosciowo sobie dorównują (niekoniecznie cenowo :)) . Ale jeżeli chodzi o ten pojedynczy krótko - nie polecam.

Beznadziejny

Nie odpowiada mi odcień. Jest bardzo ciepły. Przy jasnej karnacji wygląda źle i go nie polecam dziewczynom z jasnymi buziami!Ta cecha produktu przysłania wszystkie zalety, choć nie wiem czy by się jakieś w ogóle znalazły. Poza tym spadł mi na podłogę z niewielkiej wysokości i cały się pokruszył. Wylądował w koszu. Nie będę żałować, widocznie tak miało być.