Makeup Revolution, Ultra Bronze (Puder brązujący do twarzy)

Makeup Revolution, Ultra Bronze (Puder brązujący do twarzy)

Makeup Revolution Ultra Bronze to puder brązujący przeznaczony do każdego typu cery. Kosmetyk nadaje efekt idealnie opalonej skóry. Zapewnia doskonałe wykończenie makijażu. Brązer modeluje i podkreśla naturalne rysy twarzy. Jest produktem długotrwałym, utrzymującym się na skórze nawet cały dzień.

Całkiem ok

Produkt zakupiłam w drogerii internetowej ponieważ ciężko było go znaleźć w stacjonarnych a skusił mnie dobrymi recenzjami. Mnie osobiście też zachwycił. Bronzer ma duże, może lekko tandetne opakowanie - staram się obchodzić z nim delikatnie ale za tę cenę można mu to wybaczyć. Jest bardzo wydajny. Myślę że starczy na długo o ile prędzej się nie przeterminuje. Produkt jest dobrze napigmentowany, daje fajny odcień brązu ( co ważne nie jest to pomarańcz), jest matowo wykończony, bez świecących drobinek. Jest wytrzymały, u mnie bez poprawek zostaje na twarzy cały dzień. Używam do go konturowania, według mnie jest do tego idealny. Ogólnie świetna jakość za smieszną cenę.

Jest ok.

Bronzer kupiłam po wielu zachwalczych opiniach, zarówno na yt jak na wizazu.
Przyznam, jest w porządku jednak jego ciepły odcień nawet dla mnie przeszkadza, a nie jestem na prawdę fanka chłodnych czy nawet neutralnych odcieni. Na lato sprawdza się idealnie, można zbudować efekt opalenizny. Rozciera się idealnie.

Zadowalający

Nie mam za bardzo co narzekać. Może nie jest to produkt z górnej półki, ale cena na pewno adekwatna do jakości. Ładnie brązowi takim dość neutralnym w stronę ciepłego odcieniem. Nie za mocno napigmentowany, dzięki czemu łatwo stopniować efekt i trudno zrobić sobie plamę. Trwały na skórze, opakowanie jednak szybko się rysuje, pęka i zmywa się napis

Opalenizna w proszku

Świetny produkt w absursdalnie niskiej cenie. Piękny kolor - neutralny ale w stronę ciepłego. Nie bardzo nadaje się do konturowania ale nałożony dużym puchatym pędzlem daje efekt skóry muśnietej słońcem. Idealny na lato. Mam go od kilku tygodni i używam codziennie.

Ciekawy produkt

Uwielbiam bronzery jest to nieodłączny element mojego codziennego makijażu. O tym produkcie słyszałam już dawno ale niestety nie był on dostępny stacjonarnie i jakość nie zachwycił mnie na tyle by specjalnie go zamawiać z drogerii internetowej. Jednak ostatnio natknelam się na niego w Hebe. Opakowanie plastikowe dość tandetne szybko zetrą się napisy za to bardzo duże o pojemności 15g. Pierwsze wrażenie dość jasny odcień ale gdy zaczęłam z nim pracę okazało się że jest to złudne wrażenie jest dobrze napigmentowny i trzeba uważać by nie zrobić sobie nim krzywdy w postaci ciemnych placków. Trzeba poświęcić trochę więcej czasu na konturowaniem tym produktem i nabierać mniejszą ilość i stopniowo budować kolor jaki chcemy osiągnąć. Jest to typowy produkt do konturowania twarzy kolor matowy chłodny. Kolejnym plusem jest cena ponieważ zapłaciłam za niego 13zl jak dla mnie bardzo fajny produkt do którego napewno wrócę.

Sprawdził się przy jasnej karnacji

Kupiłam go za namową koleżanki. Jestem naturalną blondynką i mam jasną karnację, dlatego szukałam uniwersalnego bronzera, który nie będzie wyglądał jak brudna plama na mojej skórze. W codziennym makijażu bronzera używam głównie do podkreślenia kości policzkowych. Moje konturowanie jest raczej ostrożne i delikatne, nie jestem w tym ekspertem i nie mam na to rano zbyt wiele czasu. Ten bronzer rzeczywiście ładnie wygląda na mojej twarzy, jednak muszę uważać aby z nim nie przesadzać, nie jest idealny i można sobie zrobić nim krzywdę w postaci plam. Umiejętnie nałożony daje piękny efekt lekko opalonej skóry, wystarczy go dosłownie odrobina przez co jest bardzo wydajny. Muszę przyznać, że jest też trwały, wytrzymuje na twarzy praktycznie cały dzień. Rozczarowuje opakowanie, tandetny plastik, chociaż cena to rekompensuje. W sumie niby jestem zadowolona, ale chyba chciałabym wypróbować coś innego, raczej nie jest to mój ulubieniec na stałe.

Nigdy więcej

Po nałożeniu fluidu zostawia plackowate plamy. Fakt faktem trwałosc jest dobra ale jak nałożysz trochę więcej niż zwykle - twarz wygląda jak ubrudzona w czyms ciemnym . Np bronzer z paletki revolution jest fantastyczny . Używam go na przemian z paletką smashboxa z sephory . Mogę smiało powiedzieć ,że jakosciowo sobie dorównują (niekoniecznie cenowo :)) . Ale jeżeli chodzi o ten pojedynczy krótko - nie polecam.

Beznadziejny

Nie odpowiada mi odcień. Jest bardzo ciepły. Przy jasnej karnacji wygląda źle i go nie polecam dziewczynom z jasnymi buziami!Ta cecha produktu przysłania wszystkie zalety, choć nie wiem czy by się jakieś w ogóle znalazły. Poza tym spadł mi na podłogę z niewielkiej wysokości i cały się pokruszył. Wylądował w koszu. Nie będę żałować, widocznie tak miało być.

Jako bronzer bardzo dobry

Jest to porządny puder bronzujący, nie pyli sie, dobrze się rozciera, jest bardzo wydajny. Co ważne ma dość neutralny kolor, nie wpada w pomarańczowe nuty, więc przez jakiś czas stosowałam go również do konturowania twarzy i też dawał radę. Jednak odkryłam lepszy produkt, o chłodniejszym odcieniu, mianowicie puder Kobo, który lepiej sprawdza się w roli pudru konturującego.

Bardzo go lubiłam

Był to mój pierwszy bronzer jaki zakupiłam i okazał się strzałem w 10. Bardzo duę opakowanie produktu starcza na lata nawet przy codziennym używaniu. Formuła jest bardzo przyjemna, dobrze się go blenduje, jest bardzo dobrze napigmentowany jednocześnie będąc idealnym dla osób początkujących lub niewprawionych, tak, że nie narobią sobie nim plam. Jego odcień bardzo ładnie wpasował się z moją bardzo jasną karnacją - nie jest ani za ciemny, ani zbyt pomarańczowy. Utrzymuje się na twarzy przez cały dzień, współgrał ze wszystkimi moimi podkładami i pędzlami, dobrze się go nakładało i nie ważył się na policzkach.

Jedynym jego minusem jest opakowanie, które bardzo szybko mi się zepsuło - górna część odczepiła się od dolnej, ponieważ pękł plastik w miejscu zawiasa.

Zwykły fajny brązer. Dobrze napigmentowany na pewno znajdzie się w mojej szufladzie ponownie choć jest ciężki do zużycia . Podobać sie opakowanie bo jest bardzo poręczne .

Świetny bronzer!

Jeden z moich ulubionych bronzerów. Nie jest ani za chłodny, ani za ciepły, świetnie nadaje się zarówno do konturowania, jak i do lekkiego "opalania" twarzy. Bezproblemowo się rozciera i nie robi plam. Opakowanie całkiem ok, produkt bardzo wydajny i dość przyjemnie pachnie. W tej cenie to naprawdę genialny produkt!