Makeup Revolution, Bronzer (Puder brązujący do twarzy)

Makeup Revolution, Bronzer (Puder brązujący do twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 6,8 g

Prasowany bronzer marki Makeup Revolution. Podkreśla kości policzkowe i konturuje owal twarzy. Daje efekt naturalnej opalenizny. Dostępny w trzech odcieniach.

prasowane
Efekt
matowe

Lubię go

Kupilam go w drogerii internetowej.
Produkt otrzymujemy w dużym plastikowym opakowaniu (z perspektywy czasu nic się nie połamało, jedynie napis się zmazał).
Kolor raczej w tonacji ciepłej, ale nie jest zły. Pigmentacja moim zdaniem jest dobra, można ją łatwo budować. Z powodzeniem sprawdzi się również do opalania twarzy czy jako cień do powiek.
Trwałość ok, ale bez szału.
Uważam że jak za tak niską cenę i tak dużą ilość produktu, to warto go kupić.

ostr kontury

idealny dla osób z jasna karnacją, delikatnie konturuje i nadaje naturalne zarysy twarzy , nie robi pomańczy na twarzy oraz jest duzu przez co łatwo można nabrać go na pędzel

Średni produkt za dobrą cenę

Produkt jest dość trwały i wydajny, jednak jego kolor jest dość tandetny. Wpada on w lekki pomarańcz aczkolwiek przy delikatnym stosowaniu i ew. połączeniu go z ciemniejszym i chłodniejszym kolorem wygląda dość dobrze.

Dobry

Jest duży i wydajny. Kolor ma lekko ciepły jednak dosyć neutralny co sprawia, że raczej będzie pasował do większości karnacji. Mogę się trochę przyczepić do trwałości jednak za tą cenę zdecydowanie wart kupna :)

bardzo słaby produkt

Kupiłam z nadzieją, że będę w posiadaniu bardzo wydajnego produktu w dużym i ładnym opakowaniu. Bronzer ma okropny, tandetny kolor, lekko wpada w pomarańcz. Przy wydobywaniu go z opakowania bardzo się osypuje po czym zostaje na ubraniach dlatego trzeba być bardzo ostrożnym. Jedynymi plusami jakimi może odznaczać się ten produkt są bardzo dobra pigmentacja (ale przy tak nieładnym kolorze jest to raczej minus), fajne, wygodne i duże opakowanie oraz niska cena. Gdyby nie kolor i bardzo mocne osypywanie się kosmetyk mógłby być bardzo dobry.

Strzał w 10 :)

Używam 4 opakowania i widzę w tym produkcie chyba same plusy.
-za taką cenę, jakość jest bardzo wysoka,
-napigmentowanie jest w idealnym stopniu, tzn nie nałożymy większej ilości co stworzyłoby plamy,
- u mnie utrzymuje się od godz 6 do 23 bez poprawek
Kupuję go w drogerii za 10,99 więc to super cena. Miałam juz paletkę w tej firmy i też byłam bardzo zadowolona.
Polecam Produkt :)

3,5 *

Idealna oceną byłoby 3,5*

Mam cieply typ urody wiec plusem jest dla mnie jego odcien.
Bronzer dosc krotko utrzymuje sie na buzi w ilosci jaka uzyjemy (sprawdzilam na kilku podkladach), ale mimo wszystko cos tam zostaje wiekszosc dnia.
Dobrze naklada sie. Nie tworzy plam. Taki przecietny tak naprawde, nadaje sie jedynie na dzien gdy nie mamy wielkich makijazowych wymogow.
Podoba mi sie opakowanie (ma lusterko), ale "zatrzask" popsul sie bardzo szybko.

Przeciętniak

Markę Makeup Revolution bardzo lubię i testuję z niej dosłownie wszystko. Mam matowy bronzer Bahama Mama, który jest prawdziwym hitem, z matów mam też naprawdę fajny Hean Matte bronzer, kupiłam też ten z MuR.

No i tak, o ile jeston faktycznie matowy to jego odcień pozostawia sporo do życzenia. Jest to brąz ale niestety nie chłodny a jednoznacznie ciepły. Z czerwonymi pigmentem czyli rudymi tonami, mało kto wygląda w tym dobrze.
Ja zużywam go do konturowania w miejscach czoło przy włosach czy linia szczęki i tam daje radę, da się go zużyć. Jest dość trwały, dobrze współpracuje z podkładami, wydajny, opakowanie bardzo pomysłowe, tani.

POMYŁKA

Kupiłam go z myślą o konturowaniu. Niestety porażka... Produkt nadaje się wyłącznie do opalenia twarzy, na zdjęciach wydawał się chłodny niestety po nałożeniu na palec wiedziałam już, że nie polubimy się... Całkowity pomarańcz, robi plamy, osypuje się, pudełko jest piękne, jednakże nietrwałe...

taki sobie

wydaje mi sie, ze bedzie w porzadku dla osob poczatkujących ze wzgledu na delikatna pigmentacje, ja oczekuje jednak czegos wiecej

zeby uzyskac satysfakcjonujacy mnie efekt musze wsadzic pedzel w niego jakies 6 razy, ma jednak duza pojemnosc i sie nie pyli
i ta pigmentacja własnie jest dla mnie cecha skreslającą ten bronzer

poza tym smierdzi mentolem(?) i ma w składzie parafine, nie wiem po jakiego grzyba, nie wyszło mi nic po nim, ale pewnie wynika to z tego iz nie uzywałam go dzien w dzien, no i podkład z pudrem stanowią bariere przed nią

nietrwały

mozna pomyslec ze za ta cene nie powinnam sie tak czepiac, ale za 15 zł mozna kupic kilka naprawde dobrych bronzerow

super!

Niespodziewanie zakupiłam prawdziwe cudeńko :) skuszona promocją na cocolita.pl i w wielkiej potrzebie bronzera zakupiłam ten kosmetyk za zawrotną sumę 5 złotych :p pokochaliśmy się od pierwszego użycia, nie wiem czy kiedykolwiek zmienię ten bronzer na inny :)

+piękny, lekko chłodny kolor
+ MATOWY (w drogerii w przystępnych cenach są tylko albo błyszczące jak choinka bronzery albo takie, które nie zostawiają na twarzy nawet śladu)
+można ładnie stopniować siłę konturowania, jednocześnie ciężko zrobić sobie nim krzywdę
+wydajność - od roku mam ten sam bronzer, zużycie jest zaskakująco niewielkie, a używam go codziennie
+cena
+jakość opakowania, zakochałam się w tym obrotowym wieczku na klik :)
+lusterko

- niestety mimo, że mi nie upadł, pokruszył się samoistnie, ale odratowałam go
- małym minusem jest dostępność, trzeba go zamawiać przez internet, fajnie byłoby mieć go stacjonarnie pod ręką

Brać w ciemno - Medium Matte

Jeszcze tańszy niż Honolu W7, a w rewelacyjnym chłodno-ciepłym odcieniu. Pigmentacja jest fajna, dostosowana do nakładania na policzki, lepiej przeciągnąć dwa razy niż mieć plany na policzkach. I opakowanie, rewelacyjne, żadna tam odpadająca klapka, wysuwany i zamykany na klik, z lusterkiem i nie wiem po co z czymś ala puszkiem silikonowym do nakładania. Ja daję 5, dla mnie rewelacja.

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie