Inglot, Mattifying Under Makeup Base (Matująca baza pod makijaż)

Inglot, Mattifying Under Makeup Base (Matująca baza pod makijaż)

Matująca baza pod makijaż absorbuje nadmiar sebum i przedłuża trwałość makijażu zapewniając długotrwały efekt idealnie matowej skóry. Dzięki specjalnej formule niweluje drobne niedoskonałości oraz optycznie wygładza zmarszczki. Baza doskonała na co dzień i niezastąpiona podczas sesji fotograficznych, w studiu telewizyjnym i na planie filmowym. Może by stosowana indywidualnie, polecana również dla mężczyzn. Matująca baza pod makijaż to idealnie rozwiązanie dla tych, którzy chcą pożegnać się z błyszczącą cerą.

dla mnie idealna :)

Mam ją od niedawna, ale już jest moim hitem :) jako że mam cerę tłustą - nos świecący po kilku godzinach zawsze, aż do teraz :) bazę poleciła mi Pani w Inglocie, dostałam najpierw mała próbkę a już później kopiłam sobie opakowanie :) ja stosuje narazie tylko na sam nos i mi wystraszy, ale trzeba jej dać dosłownie odrobinkę bo nie rozprowadzisz podkładu i będzie masakra :)

Nie dla suchej skóry

Kocham inglota ale powinni zadydykowac ja dla opowiedniej cery. Calkowicie nie nadaje sie dla suchej skóry. Wysusza , ciezko rozporwadzic puder, i nie podtrzymuje trwalosci tak jak powinna. Moja kolezanka ze skora tlusta bardzo sobie ją chwali, wiec mysle, ze jest dobra,ale tylko i wylacznie dla posiadaczek tlustych cer.

Pomyłka

Kupiłam ją z myślą o ślubnym makijażu i całe szczęście przetestowałam ją wcześniej.
Nie da się na niej rozprowadzić żadnego podkładu. Ani palcami, ani gąbką, na sucho, na mokro. Od razu "łapie" podkład i robią się plamy. Przy tym doskonale podkreśla wszystkie pory. Nie matuje (po 2h świecę się jak lustro). Inglot ma naprawdę dobre kosmetyki a tutaj coś nie wyszło...

Słabiutko...

W zupełności nie mogę się zgodzić z poprzedniczką, mam wrażenie jakbyśmy pisały o całkiem innych produktach. Baza matująca przede wszystkim niezbyt nadaje się pod płynne podkłady, bez względu czy użyje jej się minimalnie czy trochę więcej. Podkład nie chce współgrać, tylko się po niej ślizga. Baza owszem ma działanie matujące ale zaraz po nałożeniu. Mam tłustą cerę i w żadnym razie nie przedłuża trwałości makijażu. Męczę bazę i czekam aż się skończy używając w dni gdy na twarz nakładam sam puder. Zupełne przeciwieństwo bazy pod cienie z tej serii, która jest świetna.

Baza matująca inglot

Mam cerę bardzo tłusta. Bazę stosuje na większe wyjścia i okazję, utrzymuje makijaż nienaruszony przez 12 godzin, zapobiega święceniu i idealnie wygładza. Doskonała też do makijażu fotograficznego

Świetna! Tylko do użytku profesjonalnego!

Producent powinien umieścić taką informację na opakowaniu, wtedy na pewno nie miałaby tak wielu złych recenzji.

Jak jej użyć żeby być z niej zadowolonym?

1. Baza jest silikonowa wiec aby działała prawidłowo należy używać jej z produktami które także mają tego typu formułę (olil free),
2.Baza po nałożeniu sprawia że skóra staje się tępa więc najlepiej będzie współgrała z podkładami które łatwo będą się rozprowadzać

Np. podkład EL Double Wear jest dosyć tępy i na tej bazie rozprowadza się piekielnie trudno. Do tego stopnia że źle rozprowadzoną warstwę trzeba po prostu zmyć. Za to jeżeli nałoży się go równomiernie baza utrzyma się na twarzy długie godziny.

3. Baza jest bardzo wydajna więc nakładamy jej na prawdę minimum aby tylko delikatnie pokryć naskórek. Gruba warstwa może się nieestetycznie rolować.
4. Dodatkowo trzeba DBAĆ o cerę(i) regulernie złuszczać naskórek. Na zadbanej cerze makijaż zawsze wygląda lepiej. "Baza jest zła bo podkreśla suche skórki" nie jest dla mnie żadnym argumentem. Gdyby nie było skórek nie byłoby problemu.

5. Formuła sylikonowa zapewnia optyczne wygładzenie skóry. Pory są zdecydowanie mniej widoczne.

Jest to pierwszy kosmetyk który na prawdę spełnia swoje zadanie i przy okazji wygładza skórę, dzięki czemu pory są mniej widoczne. 30 ml produktu o tak dużej wydajności wystarczy na wieki.

Na prawdę polecam!

zdecydowanie nie dla mnie

Po pierwszym użyciu myślałam, że może to będzie mój hit, ale później było już tylko gorzej. Jedyne co można powiedzieć o niej dobrego to to, że ma bardzo ładne i minimalistyczne opakowanie.
Baza jest strasznie ciężka, trudno ją rozprowadzić czymkolwiek. Nie dopasowała mi się z żadnym podkładem, przy każdym robiły się grudki, uwidaczniała wszystkie suche skórki. Matuje owszem, ale na maksymalnie 3 godziny, a nie tak jak oczywiście obiecuje producent i panie ekspedientki. No i cena jak za taki produkt jest niesamowicie wygórowana.

Używa produktu od: próbka

Nic szczególnego...

Pani w Inglocie zrobiła mi wielka próbkę, którą miałam na około 5 użyć. Generalnie lubię markę Inglot i dumna jestem z tego, że polska marka dobrze prosperuje i podbija cały świat. Mam w tej marce kilka kosmetyków, które bardzo lubię i sądziłam, że tak będzie także z matującą bazą.

Nic bardziej mylnego.. Nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego efektu matującego na skórze a jedyne miejsca w jakich potrzebowałam zmniejszenia wydzielania sebum to oczywiście strefa T (mam cerę mieszaną). Może faktycznie lekko wydłuża czas zanim zacznę się znowu świecić w centralnej części twarzy, ale od bazy za taka cenę produktu pełnowymiarowego raczej wymagałabym trochę więcej.

Nie jest to kosmetyk, który powala na kolana, ale nie jest też taki, który nie robi kompletnie nic. Dobrze, że nie kupiłam pełnowymiarowego kosmetyku (kosztuje 45zł), tylko testowałam przez tydzień próbkę, bo z pewnością żałowałabym zakupu. Skoro przy mojej mieszanej cerze za bardzo nie zdała egzaminu, to tym bardziej nie zrobi tego przy cerze tłustej. Nic szczególnego, nie polecam, ja ze swojej strony nie kupię..

Jedno wielkie NIE.

Okropna baza, jedyne co naprawdę robi, to matuje. Ani nie da się jej ładnie rozprowadzić, ani nie współgra z zadnym podkładem nakładanym bb, pędzlem, czy palcami. Próbowałam i na sucho i na mokro. Jeśli nakładamy podkład, to baza zaczyna się rolować... Brak słów.

Ymm....

Pod puder transparentny spoko... ale...nałożona pod podkład daje masakryczny, nieestetyczny wygląd...

plusy:
-cena nie jest wygórowana
-nie pozostawia smug

minusy:
-jest strasznie tępa, gęsta, ciężko ją rozprowadzić
-nie współgra z żadnym podkładem, sprawia, że ciężko się go rozprowadza przez to powstają nieestetyczne placki
-strasznie wysusza cerę
-mało wydajna

Fatalna!

Tragedia..

Baza ciężka, tępa, okropna do rozprowadzania.. powinno się jej dawać małą ilość ale tego nie do się rozprowadzić.. nie współgra z podkładami kompletnie - wyglądają jak zgrudkowane, nierozprowadzone ciasto.. leży w szufladzie od 3 lat.. może nawet dłużej.. no cóż, może spróbuję teraz z gąbką BB, jednak niegdy więcej nie kupię i każdemu odradzam!

Używam tego produktu od: 2-3 lat?
Ilość zużytych opakowań: 1 nieskończone

Idealnie matowi na dłuuugie godziny

Prawdziwie matująca baza !!! Ma oczywiście swoje wady i zalety, ale za tą pewność matowego makijażu ją uwielbiam !

Zalety:
- mat na na prawdę długie godziny, u mnie zapewnia cały dzień bez świecenia się skóry
- lekko napina i wygładza skórę, spłyca widoczność porów
- utrwala makijaż, zapobiega spływaniu podkładu
- niesamowicie wydajna

Wady:
- nie można używać jej jednak na co dzień, ponieważ może troszkę przesuszyć skórę
- nie rozprowadza się zbyt łatwo, ale jest to skutkiem matującej formuły, więc trzeba to uznać za jej cechę

Co do aplikacji podkładu, najlepiej na tą bazę zrobić tą gąbeczką, zostawia matowe, "tępe" wykończenie, więc lepiej podkład wklepywać, niż na niej rozcierać.

Bardzo polecam dla osób które szukają dobrej, matującej bazy pod makijaż :)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka