Bi-es, Cherry Bloom EDP

Bi-es, Cherry Bloom EDP

Nieprzypadkowo nazwa tych perfum nawiązuje do kwitnącej wiśni. Są intensywne jak rozkwitające pąki, ale poza eksplozją wiśni czuć w nich słodkawe i soczyste nuty, przeplatające się z migdałami, jaśminem, fiołkiem i irysem. To zapach, który nie pozwoli zapomnieć o noszącej go kobiecie.
Flakon: zaokrąglone linie, lśniący kryształ Swarovskiego przypominają drogocenną biżuterię.

Kategoria: owocowo - kwiatowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: wiśnia, malina, mandarynka
nuta serca: pianka marshmallow, gardenia, orchidea, wanilia
nuta bazy: drzewo sandałowe, dąb, piżmo, biały zamsz

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Bardzo ulotny

Piękny zapach. Naprawdę pachnie jak wiśnie czy czereśnie.... Świeży, zmysłowy, bardzo oryginalny.
Flakon śliczny, z kryształkiem, jest ozdobą toaletki.
Cena super, pojemność to 100ml.
Jedyne ale to trwałość.... A raczej jej brak. Psikam się, pachnie pięknie, ale tylko ok godziny. Tak nietrwałych perfum to nigdy wcześniej nie miałam.
Może na skórze innej osoby byłby lepszy efekt, ale u mnie te perfumy się nie sprawdziły.
Są ozdobą toaletki, używam ich sporadycznie jak chcę wyskoczyć tylko na chwilę, a tak to łapią sobie kurz na ten piękny flakon.

Uwielbiam

Używając tych perfum czuję, że jestem wyjątkowa i wyróżniam się z tłumu, ten słodki wiśniowy zapach podkreśla moją osobowość!
Po spsikaniu się zapach długo się utrzymuje, jest wyczuwalny na ubraniu po jego zdjęciu (a chodzeniu w nim cały dzień!)
Flakonik ma bardzo nietypowy kształt, co także podkreśla oryginalność tych perfum, jednak wg mnie średnio nadaje się do torebki;/
Cena nie odstrasza ;)
Mi ten zapach pasuje, jednak uważam że osoby 'wrażliwe' i gustujące w delikatnych zapachach raczej nie wybiorą tej wiśniowej słodyczy.