Catrice, Nude Illusion Make Up (Podkład we fluidzie)

Catrice, Nude Illusion Make Up (Podkład we fluidzie)

Sprawdź ceny produktu

Podkład Nude Illusion to idealne połączenie lekkiego fluidu z optymalnym matującym kryciem. Delikatne, odbijające światło pigmenty zapewniają pożądany efekt blasku i wygładzenia cery. Formuła jest bajeczna: nawilżająca, długotrwała i zawiera filtry UVA i UVB. Wykończenie: naturalna i nieskazitelna cera.

Fajny dzienny podkład.

Mało brakowało, a skreśliłabym go. Po pierwszej aplikacji nie spodobał mi się. Na szczęście dałam mu jeszcze jedną szansę. Inny krem, inne utrwalenie i podkład okazał się być bardzo fajnym.
Plusy:
-fajne, codzienne, średnie krycie,
-wydajny,
-ładny kolor (015) bez różowych tonów,
-trwały,
-nie przesusza,
-nie wchodzi w załamania skóry przy odpowiednim nawilżeniu,
-szklane opakowanie z pompką,
-nie tworzy maski na buzi ( oczywiście wiele zależy tu od nas samach),
-trwały,
-tani.
Teraz, gdy rozgryzłam z czym się "lubi" na mojej buzi, nie znajduję w nim minusów. Porządny drogeryjny podkład, który nas nie zawiedzie. Polecam.

Nie jest taki zły

Mam najjaśniejszy odcień z serii i jestem mile zaskoczona. Jest dość płynny, ale dobrze rozprowadza się gąbeczką, zasycha szybko, nie powoduje efektu maski.
Trzeba niestety przyznać, że nie utrzymuje się na skórze zbyt długo i nie kryje idealnie wszystkich niedoskonałości. Natomiast kolor jest świetnie natralny i uniwersalby,

Nie ma mowy o żadnym "nude illusion" na twarzy

Podkład kupiłam trochę z ciekawości. Po opisie producenta, stwierdziłam, że ten produkt jest w 100% stworzony dla mnie. Uwielbiam lekkie pokłady, które tylko trochę poprawiają cerę, ale generalnie wyglądają naturalnie. No i jeszcze miał mieć matowe wykończenie! Kolor podkładu (mam najjaśniejszy) przyznam, że jest najciekawszym kolorem fluidu, jaki widziałam. Przepiękny, jasny beż. Niestety nie utrzymuje się na twarzy - szybko oksyduje do tonów pomarańczowych. Ponadto - jak na obietnicę "lekkiego podkładu", jest zdecydowanie za ciężki. Po czasie mam na twarzy pomarańczową, suchą maskę. Zdecydowanie nie wygląda to dobrze. Ponadto nie jest trwały, szybko znika z okolic nosa, brody, itd. Przez jakiś czas mieszałam go z innym podkładem (było lepiej), w końcu po prostu z niego zrezygnowałam. Być może faktycznie lepiej sprawdzi się na tłustszej cerze.
Generalnie uważam, że efekt, jaki daje ten podkład jest wręcz odwrotnością zapewnień producenta: nie jest lekki, nie wygląda naturalnie, nie nawilża, nie jest trwały. A cena nie należy do niskich, jak na taki bubel.
Jedyne, co mogę powiedzieć pozytywnego - to naprawdę solidne, cieszące oko opakowanie i przyjemny zapach.

Jak dla mnie genialny

Nie wiem skąd takie niepochlebne opinie... Kupiłam ten podkład z czystej ciekawości i wiecie co? Jest genialny! Dla mnie jest najlepszy. Ciemnieje odrobinę na twarzy, ale mi to nie przeszkadza, odcień idealnie stapia się ze skórą (chociaż dla bladziochów nie polecam). Nie widać go z bliska na twarzy. Gruntuję go pudrem ecocera ryżowym i trzyma się cały dzień, bez poprawek.

Polecam wypróbować :)

Beznadziejny

Nie będę się tu zbytnio rozpisywać, podkład ten po prostu jest beznadziejny, do niczego, plusów nie widzę niestety, minusów mnóstwo. Nie pokrywa, nie matuje, nie utrzymuje się na skórze, nie ma na to co liczyć, po godzinie znika, kolory za jasne, dla mnie, osoby o ciemnej karnacji, nie ma co liczyć na dopasowanie któregokolwiek, po nałożeniu wyglądam, jakbym maseczkę na twarz nałożyła, jak rozblenduję jest lepiej, ale po godzinie i tak już go nie ma. Buteleczka w sumie ładna, pompka działa jak trzeba i to tyle. Nie polecam, bo po prostu jest to strata pieniędzy, a z tej firmy sa inne podkłady o niebo lepsze, ten po prostu jakoś im nie udał się.

Tragedia

Zacznę od plusów, będzie zdecydowanie szybciej:
-kolor nude vanilla, wpadajacy w żółte tony.
I to byłoby na tyle.
Minusy:
-zapycha
-skóra po godzinie świeciła się jakbym ją wysmarowala olejem
-konsystencja zbyt rzadka
-cena
-no po prostu koszmar! Próbowałam mieszać go z ulubionym Revlonem, ale i to nie pomogło. 30 zł wyrzucone w błoto.

Zdecydowanie nie polecam :(

Z przykrością muszę stwierdzić, że podkład Catrice Nude Illusion Make Up, to zdecydowanie najgorszy podkład jaki kiedykolwiek używałam. Rozczarował mnie zarówno pod względem stopnia krycia jak i trwałości. Niemiłosiernie podkreśla rozszerzone pory skóry i wszelkie inne niedoskonałości. Oprócz ładnego opakowania z wygodną pompką, absolutnie nie posiada żadnych innych plusów.

Średni

Plusy:
*dobrze kryje
*jest wydajny
*dobry aplikator
Minusy:
*uwydatnia skórki przy mojej mieszanej cerze
*miałam kolor 010, na początku jest ładnie wygląda, po utlenieniu ciemniejszy od mojej skóry
*dość szybko się ściera, po ok.5 h u mnie

jest w porządku :3

Kupiłam go ponieważ posiadam już jeden podkład tej firmy oraz korektor i sprawują sie dobrze :3

Plusy:
*posiada filtry
*nie podkreśla suchych skórek
* 010 kolor to piekny jasny beż ( jest też minusem poniewaz ,moim zdaniem nie jest to najaśniejszy odcień)
*delikatnie matuje
*nie zapycha
*nie daje efektu maski

Minusy:
*delikatnie ciemnieje
*kolor 010 mogłby być jaśniejszy

Nie sprawdził się

Podkład zakupiłam ze względu na chęć wypróbowania czegoś nowego, jednakże nie do końca się sprawdził. Od razu po aplikacji wykończenie jest bardzo ładne, krycie również okazuje sie w miarę porządne, jednak z każdą minut podkład zaczyna strasznie podkreślać fakturę skóry (co jest u mnie dużym minusem ze względu na moje rozszerzone pory), co go dyskwalifikuje. Odcienie są w miarę okej, chociaż najjaśniejszy - nude ivory, wcale nie jest jasny, w związku z czym, u osób bardzo bladych się nie sprawdzi.

Używam tego produktu od: tygodnia

hmmm...

Kupiłam go w promocji, mam najjaśniejszy kolor Nude Ivory, który i tak jest za ciemny. Sam podkład nie nadawał się dla mnie, mocno pudrowy efekt natomiast w strefie T mazał sie nie umiałam uzyskac jednolitej warstwy. Zmieszałam go z innym podkładem który go rozjasnił i ułatwił jego aplikacje. Wykończe tą mieszanke i nigdy wiecej na oczy go nie chce ogladać.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe pół

Mieszane uczucia

Kupiłam dość niedawno.

+ dobrze matuje
+ dobrze kryje nawet większe niedoskonałości
+ przyjazny aplikator

- zostawia efekt maski
- znacznie ciemnieje na skórze
- podkreśla suche skórki