Nacomi, Natural Body Butter Argan Oil & Butter Shea (Naturalny balsam do ciała z masłem shea o zapachu zielonej herbaty)

Naturalny kosmetyk łączący w sobie intensywnie ujędrniające właściwości masła Shea i olejku arganowego oraz orzeźwiający aromat zielonej herbaty.
- Masło karite - intensywnie nawilża, zapobiega utracie wody przez skórę. Dzięki niemu skóra jest miękka i odżywiona. Przyśpiesza regenerację i zapobiega starzeniu się.
Przywraca elastyczność i jest dobrym składnikiem na rozstępy, cellulit i wysuszenie skóry. Masło jest naturalnym filtrem słonecznym UVA i UVB, chroni przed czynnikami atmosferycznymi oraz zanieczyszczeniami powietrza i wody.
- Olej arganowy - intensywnie nawilża skórę i regeneruje.

balsamy

• Argania Spinosa Kernel Oil,
  • Tocopherol Acetate,
  • Parfum

Rewelacja

Balsam świetnie nawilża ciało i przy tym ma bardzo ładny zapach, który jest długo wyczuwalny. Skóra po nim nabiera elastyczności. Produkt ma dosyć zbitą konsystencją, która łatwo się rozprowadza. Wszystko zdecydowanie na plus. Warto je wypróbować na sobie.

Bardzo dobry!

Kupiłam to masło na jakiejś ogromnej promocji w Hebe i od razu się polubiliśmy.
Zalety:
- pięknie pachnie
przyjemna konsystencja
- świetnie - naprawdę dobrze - nawilża
- wygodne opakowanie
Minusy: jeden, mały - wydajność. Ale kupiłam go za ok. 10 zł, więc jestem w stanie przymknąć na to oko :)

naturalne masło do ciała

Masło dobrze się rozprowadza i nie przesusza skóry przy dłuższym stosowaniu. Dobrze koi i nawilża. Skóra nie jest podrażniona, nie swędzi i nabiera elastyczności po każdej aplikacji.
Ma fajną, gęstą konsystencję i piękny zapach.
Produkt na plus.

Rewelacja

Ma w sobie masło shea i olej arganowy i jest przeznaczone dla każdego rodzaju skóry i idealnie ją nawilża.
Ma bardzo łagodny i przyejemny zapach zielonej herbaty.
Jego konsystencja jest dość zbita - co powoduje, że fajnie rozporwadza sie go na skórze.

małe a wydajne

Zawiera masło shea i olej arganowy i jest przeznaczone dla każdego rodzaju skóry.
Ma przyjemny, delikatny zapach zapach zielonej herbaty, nigdy nie spotkałam się z kosmetykami o takim zapachu, więc jest to miła odmiana. Jego konsystencja jest dość zbita, należy wziąć trochę, roztopić w dłoniach i wmasować w skórę. Opakowanie 100 ml może wydawać się małe, ale jest bardzo wydajne właśnie dzięki takiej konsystencji. Wystarczy już mała ilość masła, świetnie się rozprowadza - tak jak olejki. Według mnie trochę za wolno się wchłania, wieczorem muszę długo czekać aż się wchłonie ale za to rano skóra jest świetnie nawilżona.

Odkrycie roku!

Tak jak dla mnie ten produkt zasługuje na takie znalazł się u mnie przez przypadek, jako gratis do zakupów, a pokochałam go od pierwszego użycia. Zapach w opakowaniu zapowiada się niepozornie, pachnie delikatnie i myślałam, że szybko będzie znikał z ciała. A tu zaskoczenie, czuję go na skórze przez cały dzień i koi moje zmysły. Nie jest on drażniący, tylko taki subtelny.
Sam produkt łatwo się rozprowadza i dość szybko wchłania, pozostawiając skórę przyjemnie nawilżoną i mięciutką w dotyku. Byłam zaskoczona, bo inny balsam w świecy pozostawiał po sobie śliską warstwę na skórze, tu nie ma tego problemu.

Nawilżenie, ukojenie, piękny zapach - CUDO

Genialny produkt! Na kosmetyk ten skusiłam się podczas promocji , gdzie do każdego zamówienia było to masełko dołączane w gratisie. Mówię, a co tam, kolejny balsam do kolekcji, kiedyś zużyję. Właśnie natchnęło mnie by go wypróbować i zakochałam się. Balsam posiada masło shea oraz olej arganowy i widać z konsystencji i ogólnie, że jest to bogate masełko w najlepsze składniki naturalne. Wydaje się twarde, jednak jak zanużymy dłonie robi się cieplutkie i miękkie. Na ciele trzeba się trochę napracować by go rozsmarować, nie jest to łatwe aż tak. Pozostawia tłustą, nawilżona skórę, dlatego nawet najbardziej suche ciało będzie zadowolone - gwarantuję. Jeśli ktoś nie lubi uczucie tłustości nie polecam, bo na prawdę mega długo się wchłania i ta warstwa ochronna pozostaje na ciele. Opakowanie nie wielkie, 100ml, jak dla mnie trochę zbyt szybko się zużywa. Boski zapach zielonej herbaty, intensywny, na długo pozostający z nami. Cudo!

Najlepsze nawilżenie

Chyba nie przesadzę, jeśli napiszę, że to najbardziej nawilżający produkt, jakiego dane mi było używać.
Skusiłam się przy kasie, był w promocji, a ja uwielbiam zieloną herbatę, więc kupiłam bez większego namysłu, chociaż, oczywiście w domu miałam już kilka innych balsamów. Jednak mam zaufanie do tej marki, wystarczy spojrzeć na skład, konkretny, krótki.
Konsystencja jest bardzo przyjemna, gęsta, ciut papkowata, widać gołym okiem, że masło shea to podstawa i większość tego kosmetyku. Rozpuszcza się w dłoniach, wsmarowując czujemy oleistą formę, trzeba trochę wcierać, by balsam się wchłonął, ale odczucie nie jest nieprzyjemne, nie jest to tłusta powłoka, po prostu różni się od typowych drogeryjnych balsamów.
Zapach cudowny i bardzo długo utrzymujący się. Nie jest nachalny, bo jest naturalny i lekko słodki. Po zetknięciu z ciałem trochę się zmienia w porównaniu do tego, co czujemy wąchając z opakowania.
Nawilżenie i odżywienie bajeczne. Nie wierzyłam, że jakikolwiek produkt jest w stanie przynieść mi taką ulgę i to na dłużej. Skóra jest bardzo przyjemna w dotyku i nawet jakby nabiera kolorytu. Odczuwalne jest ujędrnienie.
Opakowanie bardzo sobie chwalę, bo można użyć dokładnie taką ilość kosmetyku jakiej potrzebujemy. Cena adekwatna do jakości, a nawet niewysoka jak na nacomi. Pojemność nie jest oszałamiająca, ale wydajność jest dobra.

Cudowny kosmetyk

Kosmetyk kupiłam bo był przeceniony pomyślałam ,że spróbuję obietnice producenta były bardzo obiecujące więć trafił do mojego koszyka. Jeśli chodzi o użytkowanie to bardzo pozytywnie mnie zaskoczył .Balsam posiada cudowny zapach zielonej herbatki jest bardzo przyjemny i orzeźwiający , odpręża po ciężkim dniu. Działanie jest jeszcze lepsze balsam cudownie roztapia się w dłoniach idealnie pokrywając nasze ciało warstwą ochronną . Po użyciu skóra jest wypielęgnowana i idealnie nawilżona , takiego nawilżenia nie posiada żaden kosmetyk , zawartość masła sheaa w kosmetyku z nacomi sprawia ,że nawilżenie trwa baaaardzo długo praktycznie cały kolejny dzień ,aż do ponownej kąpieli . Opakowanie jest bardzo solidne i przyjemnie się z niego korzysta. Bardzo mogę kosmetyk polecic jestem zachwycona zarówno składem jak i działaniem . Aktualnie w mojej toaletce mam wiele produktów z firmy nacomi . Szczerze polecam

Naturalny, fajny balsam

Kosmetyk ten nadaje się idealnie do pielęgnacji praktycznie każdego typu skóry. Masło nie doprowadza do przesuszania skóry, nie powoduje podrażnień, dlatego idealnie nadaje się dla osób ze skórą wrażliwą, alergiczną lub z tendencją do przesuszania się.
Wszystkie produkty zostały dobrane w taki sposób aby współgrały ze sobą idealnie i pełniły rolę dość tłustego kremu nawilżającego i ochronnego.
Jeśli chodzi o konsystencje to masełko jest dość tłuste i gęste. Rozprowadza się wygodnie i dobrze, pozostawia delikatną tłustą powłokę na skórze na długi czas. Sprawia, że skóra staje się nawilżona a poziom nawilżenia utrzymuje się przez długi czas.

Preparat jest bardzo wydajny, już mała jego ilość wystarczy na dokładne wysmarowanie sporych powierzchni skóry. Szczerze mówiąc mamy jeszcze te same masła od zeszłego roku i jeszcze Nam się nie skończyły, a cała rodzina się Nimi smaruje dość często. Masełko należy wmasowywać w skórę powoli aż do wchłonięcia.
Produkt zamknięty został w wygodne, plastikowe pudełko z wieczkiem o pojemności 100 ml. Szczerze mówiąc taka pojemność jest całkowicie wystarczająca, gdyż tak jak pisaliśmy wystarcza na bardzo długo a aplikuje się go bardzo mało. Jeśli chodzi o cenę produktu to wynosi ona 17,80 złotych. Cena nie jest jakoś specjalnie duża, powiedział bym, że zbliżona do maseł z drogeryjnej półki, natomiast swoim składem na pewno wyprzedza wszystkie tanie masła, często nie naturalne.

Zapach masełka jest ładny, pachnie zieloną herbatą. Niestety minusem jest fakt, że jest to parfum a nie jakiś naturalny olejek eteryczny. Można by było dodać tutaj coś bardziej naturalnego ale jednocześnie cena produktu byłaby za pewne większa. Natomiast raczej nie można narzekać :)

Treściwy i wydajny w fantastycznej cenie

Dorwałam w sieci daily za obłędne 7 zł ;), ale regularna cena też jest w porządku biorąc pod uwagę fantastyczny skład, adekwatne do niego działanie i niesamowitą wydajność.

Działanie: Nazwanie go balsamem nie jest moim zdaniem zbyt trafne, bo to treściwe masło o bardzo gęstej konsystencji - rozpuszcza się dopiero na dłoni pod wpływem ciepła. Całe szczęście nie ma grud typowych dla kosmetyków z tak wysoką zawartością masła shea i bez problemu można nabrać dowolną ilość. Kosmetyk wchłania się dość wolno, i tym samym jest fantastyczny dla suchej skóry - natłuszcza, nawilża, łagodzi drobne zmiany typu podrażnienia i suche placki. Nakładam wieczorem po prysznicu i do kolejnego wieczora czuję, że skóra ma się dobrze. No i super sprawdza się jako krem do rąk, o ile oczywiście nie jest potrzebne superszybkie wchłanianie.

Plusy:
-nawilża i odżywia na długo, poprawia wygląd i stan skóry
-kosmiczna wydajność
-fantastyczny skład
-ładny zapach

Minusy:
-moim zdaniem nie ma żadnych

Mój wybawca do skóry suchej!

Moja skóra jest sucha i wymaga codziennej pielęgnacji po kąpieli. Nie zawsze jednak balsamy do ciała nawilżały ją dostatecznie. po kilku godzinach, z powrotem można było na niej "rysować" paznokciem.
Natknęłam się na ten produkt, marki nic mi jeszcze wtedy nie mówiącej, ale spodobało mi się opakowanie i zachęcił skład. Jesteśmy zaprzyjaźnieni już od roku, moja skóra jest w końcu porządnie nawilżona i na dodatek pięknie pachnie. Zakochałam się w produktach Nacomi: musach, balsamach, olejkach i nie zamienię je na żadne inne. Nie dość, że są skuteczne, to jeszcze przy tym pięknie pachną. Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: 6 po 100g