Splat, Ultracomplex (Wybielająca pasta do wrażliwych zębów)

Splat, Ultracomplex (Wybielająca pasta do wrażliwych zębów)

Splat Ultracomplex z rumiankiem dedykowany jest osobom, które chcą zachować naturalną biel uśmiechu a przy tym załagodzić objawy wrażliwych zębów. Zawarte w paście wapno ze skorupki jajek w połączeniu z hydroksyapatytem troszczy się o wzmocnienie szkliwa.

Jakość made in Russia

Będąc w Rosji strasznie zaciekawiła mnie szeroka oferta past do zębów Splat. Dostępne w markecie, w ładnych, estetycznych opakowaniach i za ok.8zł.

8zł! Za taką pastę! To co mnie przyciągnęło do różowej pasty to \'kompleksowa pielęgnacja zębów\'. Pasta jest połączeniem nauki i natury - odpowiednie połączenie składników działa na korzyść naszych zębów: hydroksypatyt + Kalcis (to jakaś pochodna wapnia, tak myślę, choć nie jestem specjalistą) ze skorup jajek mają sprzyjać ich remineralizacji, papaina pomaga rozpuszczać nalot na zębach, potas - zmniejsza wrażliwość, olejek z rumianku zapobiega zapaleniom dziąseł, a innowacyjny system Sp. White delikatnie wybiela zęby.

Na początku, kiedy kupowałam pastę, nawet nie zauważyłam, że na opakowaniu jest info o wybielaniu. Zwróciłam uwagę na to myjąc zęby, kiedy za każdym razem wyglądały na czyste i takie... zdrowe. Lekko bielsze. Dopiero potem spojrzałam na opakowanie i rzeczywiście, o tym też pisze producent. Pasta jest łagodnie miętowa, ale odświeżająca. Uwielbiałam ją na tyle, że kupiłam ją sobie jako jedną z pamiątek, do domu. I szczerze żałuję, że się skończyła. Jest dostępna u nas, ale w internecie. Tam też można znaleźć inne produkty Splat, m. in. popularną czarną wybielającą pastę czy pianki do mycia zębów - zachęcam do zapoznania się, Splat ma kilka linii swoich produktów, bardzo ciekawych. Niestety pasty są droższe :( Choć nie uważam, żeby nie były takich pieniędzy warte - ok.23 zł za 100ml.

Jeszcze słowo o firmie Splat, która jest jednym z liderów rynku produktów stomatologicznych w Rosji, ale nie tylko - Ukraina, byłe republiki radzieckie. Bardzo podoba mi się idea firmy - "Pomysł + Jakość = Rezultat". Pasty łączą nowe technologie z roślinnymi ekstraktami. W każdej paście w pudełku znajduje się list od założyciela firmy z pewną refleksją. W mojej paście był list nr 90, o zdrowiu - wspomnienie młodości autora i porównanie z dzisiejszymi młodymi ludźmi, głównie z punktu widzenia nałogów. List ma charakter motywacyjny, Evgenyi Demin pisze o tym jak pracownicy firmy codziennie motywują się w rzuceniu palenia lub wspólnie zaczynają aktywnie spędzać wolny czas. Listy zmieniają się, każdy dotyczy innego problemu, wszystkie znajdziecie tutaj http://www.splat.ru/pisma1.html . Bardzo podoba mi się Splat, swoim \'duchem\', otwartością na klienta, reprezentowanymi wartościami, jakością produktów, o której jestem przekonana.

Używam tego produktu od: od pół roku właściwie
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki