LancrOne, Sunshade Minerals, Zestaw 18 pędzli do makijażu

LancrOne, Sunshade Minerals, Zestaw 18 pędzli do makijażu

Pojemność 18 szt

Kompletny zestaw 18 sztuk pędzli zawiera pędzle do wykonania profesjonalnego makijażu twarzy i oczu. W zestawie znajdziesz pędzle do pudru, różu, bronzera, fluidu, rozświetlacza, do cieniowania oczu, blendowania, rysowania kresek. Kształty i struktura włosia oraz rączek zostały zaprojektowane na podstawie badań potrzeb profesjonalnych amerykańskich wizażystów.
Seria dedykowana jest profesjonalistom: wizażystom teatralnym, telewizyjnym i sesji zdjęciowych.
Pędzle z tej kolekcji charakteryzują się wysokiej jakości ekskluzywnym włosiem, stworzonym specjalnie z myślą o aplikacji kosmetyków w pudrze oraz w płynie bez utraty produktu poprzez wchłonięcie przez włosie. Specjalny kształt, odpowiednia gęstość i długość włosia zostały zaprojektowane w celu udoskonalenia techniki równomiernego i odpowiedniego rozprowadzania kosmetyków na skórze, co w rezultacie daje efekt nieskazitelnego, wyrazistego, lecz naturalnego makijażu.
Najwyższej jakości syntetyczne włosie HD użyte w zestawie nie podrażnia skóry, dzięki czemu jest zalecane dla najbardziej wrażliwej i skłonnej do uczuleń cery. Struktura włosia nie pozwala na osypywanie się czy wchłanianie kosmetyków. Co więcej, włosie nie wymaga specjalistycznego płynu do mycia, jak ma to miejsce przy pędzlach z naturalnego włosia. Pędzle osadzone są na długim drewnianym, malowanym trzonku o długości od 13 cm do 17 cm, oprawione w metalizowaną skuwkę. Każdy pędzel zapakowany jest w folię, duże pędzle posiadają silikonowe osłonki.

do twarzy, do oczu
pędzle
Wykonanie
sztuczne włosie
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Wow wow wow

jestem zaskoczona! to chyba najlepsze, najmilsze, najtrwalsze pędzle jakimi miałam okazję pracować z tych najtańszych. Kupiłam je żeby mieć tańsze zamienniki w podrózy, bo z moim nieogarnięciem zostały by w hotelu, pociągu albo w wypożyczonym samochodzie :D to niesamowite ze dorównują tym z górnych półek. świetnie się nimi pracuje

Moj hit!

Długo szukałam jakiegoś zestawu dla siebie I jest! Trafiłam na te cudeńka przeczesując internet i skuszona opisem zamowilam. To była miłość od pierwszego wejrzenia! Sa piekne, mięciutkie i idealnie sie sprawdzają.
Minusów brak!
Polecam bardzo serdecznie

Świetne pędzle, nie ma lepszych w tym przedziale cenowym

Mam już dosyć sporo pędzli w swojej kolekcji. I wiadomo jak to jest, po jakimś czasie niektóre nam się zużywają, należy je wyrzucić i nagle znalazłam się w takiej sytuacji, że brakowało mi nieco takich podstawowych egzemplarzy, którymi trzeba było zastąpić tamte uszkodzone. Wiedziałam, że nie szukam pojedynczych egzemplarzy w oryginalnych kształtach, a podstawy, więc wybór był prosty - to musi być zestaw. tak wychodzi po prosu ekonomicznie. Miałam już kiedyś zestaw marki Lancrone, który bardzo mi się podobał, więc postawiłam na sprawdzoną markę.
Nie zamierzam oceniać każdego pędzla indywidualnie. Jest ich tutaj 18, więc ta recenzja nie miałaby końca. To, co chcę zaznaczyć to fakt, że jest to idealny wybór dla wszystkich dziewczyn, które zaczynają interesować się makijażem (chodzi mi o początkujące pasjonatki a nie zwykłe kobiety używające podkładu, różu i tuszu) a także wizażystki, które chcą uzupełniać swoją kolekcje, w końcu każda makijażystka przyzna, że musem jest posiadanie kilku pędzli do podkładu, brwi, różu, czy różnej maści pędzle do oczu. Jeżeli ktoś jest zwykłą kobietą, która na własny użytek potrzebuje kilku pędzli, to lepiej wybrać pędzle tej marki liczące 8-10 szt. Uważam, że te pędzle są świetne. Każdy jeden jest mięciutki, dobrej jakości, ma dużo włosia, z którym nic się nie dzieje podczas prania. Wyglądają porządnie, mają dobrej jakości włosie oraz skuwki, są dobrze zrobione bez amatorszczyzny, itp. Z pełną świadomością stwierdzam, że nie ma lepszych pędzli w tej cenie. Za ok. 135 zł otrzymujemy 18 sztuk pędzli, a więc za jedną sztukę dosłownie wychodzą grosze. Mam kilka pędzli Hakuro i to jest bardzo podoba jakość. W użytkowaniu nie widzę różnic. Dodatkowo myślałam, że to pędzie taka totalna podstawa jeżeli chodzi o kształty a muszę przyznać, że znalazły się 3-4 kształty, za którymi się rozglądałam, bo jeszcze takich nie miałam w swoich zbiorach.
Jestem bardzo bardzo zadowolona. Na 100% to nie jest ostatni mój zestaw tej marki. Serio dziewczyny, zainteresujcie się tymi pędzlami. W zeszłym roku kupiłam przyjaciółce zestaw w prezencie (chyba 10 albo 12 szt.), który jest mega tani a przyjaciółka do dziś jest zachwycona.
PS Jedynie pokrowiec jest taki sobie, ponieważ ma zbyt szerokie przegródki, przy przechyleniu etui i otworzeniu, połowa pędzli ląduje na podłodze, ale nie kupuję pędzli dla pokrowca. Mogę sobie przełożyć do innego, nie ma dla mnie problemu.
Warto!!!

dobra jakosc!

pedzle sa bardzo dobrej jakosci! zestaw zawiera 18 pedzli. na codzien uzywam maksymalnie 3-4 ale w sytuacji, gdy kogos maluje siegam po wieksza ilosc. szczegolnie przydatne sa male pedzle do makijazu oka. jest jednak kilka pedzli, ktorych nie uzywam i wolalabym aby ich nie bylo lub aby zostaly poprawione np. pedzel do eyelinera, pedzel do brwi, grzebyk do brwi, pedzel plaski jezyczkowy. oprocz tych kilku pedzli jestem zadowolona z tego zestawu! polecam osobom, ktore maluja takze inne osoby albo lubia wykonywac precyzyjny makijaz okolicznosciowy.

TAK!

Mięciukie pędzle, po wielu myciach nadal zachowują kształt.
Moim zdaniem nie ma wśród nich pędzla niepotrzbnego. Doskonale dobrane rozmiary i kształty. Był to mój pierwszy zestaw pędzli, do którego póżniej dodawałam nowe, różnych firm, ale to dzięki codziennemu użytkowaniu sunshade minerals mogłam wypracowac sobie zdanie o różnych typach, kształtach pędzli, jakie są mi bardziej potrzebne, jakie mniej, jakich mi może ewentualnie brakuje.
W 2 pędzlach rozkleił mi się trzonek, ale możliwe, że to przez moją nieuwage.
Etui dobrze wykonane, wyglądające elegancko, z zewnątrz a la skórzane ze srebrną plakietką, wewnątrz mieszczą się spokojnie wszystkie pędzle i kilka innych :)
Ogólnie: stosunek jakości do ceny jest wzorowy.

świetne, miękkie

Mam dużo pędzli, z podobnej półki cenowej - Lancrone, Sunshade, Everyday Minerals, Coastal Scents, Inglot i jeszcze kilka firmowanych przez polskie lub zagraniczne drogerie kosmetyczne typu Rossmann, Hema itd; kupowanych zarówno w zestawach, jak i pojedynczo (nie mam porównania z Zoevą, Sigmą itd - zaznaczam, bo możliwe, że tamte skradłyby moje serce bardziej; na moje nieprofesjonalne umiejętności to wystarcza).
Nim kupiłam oceniany zestaw, pędzli miałam sporo, wystarczająco, ale skusiłam się i nie żałuję. Pędzli nigdy dość :), ale te polubiłam wyjątkowo.
Zestaw jest świetny - miękki, ładny, dobrze wyważony, pędzle puchate, mają sporo włosia (nie są takie "oszczędne", cienkie - szczególnie te do twarzy). Praktycznie wszystkie elementy do wykorzystania (oprócz może języczkowego, do podkładu-nie lubię tego typu pędzli po prostu, tu na szczęście jest tylko jeden). Pędzle są zróżnicowane. Dużo w nim doocznych do blendowania, mniejszych, większych.
Na co dzień stosuję minerały Meow - flat top rozprowadza je pięknie. Jest delikatny, nie drapie. Pędzel do różu też świetny, tak samo do pudru. Czasem zdarza się, że pędzle ze sztucznego włosia są twardawe i podrażniają. Tutaj każdy pędzel mizia skórę i używanie ich to przyjemność.
Zestaw może świetnie służyć jako pierwszy. Ale też miło uzupełni kolekcję. Dla początkujących, średnio zaawansowanych. Profesjonaliści pewnie dostrzegliby jakieś "ale".
Myślę, że przy odpowiedniej pielęgnacji posłuży latami - poprzednie pędzle Sunshade i Lancrone mam kilka lat i nic się z nimi nie dzieje (z niewielkim wyjątkiem - w jednym pędzlu na ...dzieścia odkleja się trzonek, ale włosie bez zarzutu).

***************************
UPDATE: praktycznie w każdym pędzlu trzonek odkleił się od skuwki - jest na to rada: superglue albo taśma izolacyjna; natomiast nie jest to fajne (gwiazdka mniej).

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: nie widzę ubytku ;)

świetny zestaw !

Zacznę od tego, że potrzebowałam wielu pędzli do makijażu ale każdy z nich kosztował po 20-40zł niestety na to mnie nie było stać więc szukałam tańszej alternatywy pędzli hakuro. Na allegro natchnęłam się na ten zestaw który okazał się produktem znanej mi firmy lancrOne. Zawiera on szereg pędzli do podstawowego makijażu jaki do zaawansowanego. Znajdziemy tu flat top do podkładu , szereg pędzli do cieni jak i do pudru, bronzera czy różu. Jak dla mnie wielką zaletą jest brak pędzli do ust których i tak bym nie używała. Cena jak na 18 naprawdę super pędzli powalająca . średnio na pędzel przypada nam 7, 50zł ;) Gdzie za flat top hakuro trzeba zapłacić min. 30zł Chcąc kupić cały zestaw musielibyśmy zapłacić ok 400zł. Jestem mega zadowolona mam nadzieję, że będą mi służyć przez lata. Jedyne do czego mogę się przyczepić i za co odejmuję pół gwiazdki to wypadające włosie z flat topu- wyciągnęłam jak do tąd dwa włoski nie wiem jak będzie dalej.

Ilość zużytych opakowań: 1 zestaw