Delia, Komórki Macierzyste, 100% serum do twarzy, szyi i dekoltu

Delia, Komórki Macierzyste, 100% serum do twarzy, szyi i dekoltu

Skoncentrowany preparat stworzony z myślą o pielęgnacji cery dojrzałej wymagającej intensywnej walki z widocznymi oznakami starzenia się.
Kompleksowe działanie dla skóry:
- lifting,
- redukcja zmarszczek,
- stymulacja odnowy,
- poprawa elastyczności i jędrności.

Serum

Na serum trafiłam w Biedronce kupiłam je za jakieś 10 zł. Malutka buteleczka serum dość gęste ładnie pachnie szybko się wchlania. Posiada pipetka dzięki temu łatwo się aplikuje skóra po nim jest odywiona elastyczna i widocznie odżywiona. Nie pozostawia tłustej powłoki na skórze. Idealny produkt do pielęgnacji szyi i dekoltu. Jednak na twarzy nie zrobił mi krzywdy nie uczulił mnie i nie zapchal.produkt godny przrtestowania

całkiem całkiem, ładny zapach, szybko się wchłania mogłoby go być więcej choć i tak dość wydajny

U mnie nic złego się nie stało jak w poprzedniej recenzji a mam cerę skłonną do wyprysków, więc to sprawa indywidualna i nie trzeba ślepo patrzeć na opinie.
Serum kupiłam w Biedronce za 9,90 zł padło na komórki macierzyste ponieważ z tych co zostały na półce te najbardziej do mnie przemówiły.
Serum jest w maleńkiej 10 ml buteleczce z pipetką ma dość rzadką mleczną konsystencję dlatego też łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, nie lepi się na twarzy. Zapach coś mi przypomina choć dotąd nie wpadłam na to co ale mi się on bardzo podoba.
Odejmuję pół gwiazdki ponieważ po tak krótkim czasie używania nie jestem w stamie ocenić jego działania, z pewnością moja skóra jest bardziej odżywiona miękka i sprężysta ale używam też wiele innych kosmetyków więc pewnie to wszystko się na to złożyło.

Używam tego produktu od: 3-4 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 10 ml

okrutny żart producenta - zapchana i chora skóra

Nie wiem, jak można wypuścić na rynek takiego gniota??? O ile rozumiem, że za 20 zeta nie ma się co spodziewać cudów (chociaż firma Bielenda temu przeczy...), ale żeby tak zmasakrować skórę twarzy? Tak nie wolno, szanowny producencie!

Serum kupiłam skuszona promocją i zapowiedziami producenta, które wydawały mi się bardzo obiecujące. Zwłaszcza po lecie, kiedy skórę trzeba oddać do renowacji... Mój portfel po wakacjach niestety też i dlatego w dużej mierze taki wybór. O, gdybym wiedziała, na co się porywam... :(

Plusy:
- konsystencja lejąca, łatwo się wchłania;
- nieprzeszkadzający zapach.

I to by było na tyle...

MINUSY:
Jeden największy, w kategorii okrutnego żartu, a mianowicie serum maksymalnie pogorszyło stan mojej cery, zrobiło chyba wszystko złe, co zrobić mogło:
- wysuszyło na wiór moją niezbyt skłonną do wysuszenia cerę,
- rozpulchniło zaskórniki, nawet te, które już były praktycznie niewidoczne;
- pory na nosie doprowadziło do wielkości kraterów;
- nabawiłam się mnóstwa podskórnych, bolących gól, swędzących, czerwonych, bez ujścia na zewnątrz - jednym słowem moja skóra się totalnie pochorowała i to wszystko w - uwaga - niespełna 4 tygodnie! Serum działa podstępnie, bo stan skóry pogarszał się stopniowo, nie było jakiegoś natychmiastowego wyrzutu, który byłby dla mnie ostrzeżeniem :(

Moja przygoda z tym kosmetykiem zakończyła się u dermatologa. Wypytana na wejściu o to, co zmieniłam w pielęgnacji, podałam opakowanie z serum... Leczenie przyniosło szybką poprawę stanu skóry i powrót do normalności, ale i tak nie mogę sobie darować, że kupiłam ten produkt.

Dziewczyny, nie róbcie tego swojej skórze!!!

Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczęte